327

Історії Успіху

«ДОМОВА СЛУЖБА» - ОБ’ЄДНАННЯ КРАЩИХ МАЙСТРІВ ЗАРАДИ КРАЩОГО СЕРВІСУ

Бізнес, покликаний змінити стереотипи про майстрів та сформувати у суспільстві новий клас професіоналів із золотими руками. Валерій Гусак, засновник бізнес-системи «Домова служба», учасник Клубу Ділових Людей, розповідає, чому бізнесу потрібна спільна платформа та як вона допомагає підприємцям розвиватися. Читайте основні думки та дивіться повну версію у відео-інтерв’ю.

Детальніше>>

«КЛУБ РОСЛИН» - УСПІХ, ВИРОЩЕНИЙ ПРОФЕСІОНАЛАМИ

Професійний ландшафтний дизайн – з кращими рослинами! Знайомтеся, Назарій Зінько, керівник компанії «Клуб рослин», що входить до Національної платформи бізнес-взаємодії, ділиться своїми досягненнями, правилами успіху та планами на майбутнє. 

Детальніше>>

«МАЙСТЕРНЯ КРАСИ»: КОЛИ ПРО ТЕБЕ ПІКЛУЮТЬСЯ СПРАВЖНІ ПРОФЕСІОНАЛИ

«Майстерня краси», що кілька років тому переїхала з окупованого Криму до Львова, вже завоювала довіру тутешніх клієнтів. Що сприяло зростанню популярності бізнесу та як вдається витримувати досить високу конкуренцію – у розповіді керівника «Майстерні краси», Євгенії Носач. 

Детальніше>>

КОМПАНІЯ DREVYCH – ДЕРЕВО, ЯКИМ ВИ ЙОГО ЩЕ НЕ БАЧИЛИ

Неймовірні предмети інтер’єру та ексклюзивні сувеніри. Компанія Drevych, що є учасником Національної платформи бізнес-взаємодії та Клубу Ділових Людей, перетворює дерево на справжні витвори мистецтва. Про те, як їм це вдається та про подальші плани розвитку розповідає власник і директор компанії Drevych, Роман Лушпак. 

Детальніше>>

GOODWEBSTUDIO – КОМАНДА, ЩО СТВОРЮЄ САЙТИ ДЛЯ УСПІШНОГО БІЗНЕСУ

Про те, чому сучасному бізнесу не обійтися без Інтернету та наскільки важливо мати свій, якісний сайт – у розмові з Діаною Трепілець, керівником веб-студії Good Web Studio, яка вже кілька років допомагає підприємцям просувати свої товари та послуги онлайн.

Детальніше>>

«ІМПЕРІЯ КРАСИ»: САЛОН, У ЯКИЙ ВКЛАДЕНО НЕ ТІЛЬКИ ЗУСИЛЛЯ, А Й ЧАСТИНКУ ДУШІ

У найрізноманітніших сферах, одну зі своїх справ, все таки любить найбільше. Мабуть тому салон «Імперія краси» за чотири роки став одним з найпрестижніших у Львові та здобув бездоганну репутацію завдяки незмінно високій якості послуг, розповідає Наталія Климів.

Детальніше>>

ВІД МАЛЕНЬКОЇ МАЙСТЕРНІ ДО ВЕЛИКОГО ОПТИЧНОГО ЦЕНТРУ: КЛАСИКА УСПІХУ В ІСТОРІЇ «КОМФОРТ-ОПТИКА»

Здавалось би, ринок оптики досить насичений – придбати окуляри чи лінзи можна як у численних магазинах, так і в Інтернеті. Проте, незважаючи на це Сергію Зваричу за три роки вдалося створити компанію, яка впевнено зайняла свою нішу і завоювала довіру клієнтів. Постає питання, що ж стало запорукою такого стрімкого розвитку? Читайте у розмові із засновником оптичного-центру «Комфорт-Оптика».

Детальніше>>

МАРКЕТИНГОВЕ АГЕНТСТВО ТАЛАНА – МАРКЕТИНГ З ТАЛАНТОМ ДЛЯ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Змінюються часи, а з ними - і смаки споживачів. Ринок ніколи не стоїть на місці і завжди диктує нові вимоги. Пристосуватися до них допомагають професіонали Маркетингового агентства «Талана», з засновницею якого, Світланою Насировою, ми поговорили про те, чому так важливо просувати бізнес зі змістом. 

Детальніше>>

ЧУДЕСА З «ВАЛІЗИ ДИВ» - ЗАТИШНИЙ ХЕНД-МЕЙД, ЩО ДАРУЄ ВТІХУ

Творчий експеримент, цікавий старт-ап, власна справа, майстерня подарунків – «Валіза див» можна означувати по-різному. Адже незалежно від форми, суть залишається незмінною: це проект, покликаний дарувати емоції, зручність, радість. Саме так і задумувала Анна Ліщина, яка мешкає неподалік Кропивницького та поступово перетворює своє хобі на справжній бізнес-проект.  

Детальніше>>

УНІКАЛЬНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ СТИЛЬ ВІД «GREHORI TEXTILE»

Візуальний імідж для сфери гостинності Львова і не тільки створює «GREHORI TEXTILE». Оксана Черепанич, що очолює компанію, розповіла про те, як виникла ідея такого бізнесу та як він допомагає готелям і ресторанам мати своє, унікальне обличчя.

Детальніше>>

МАЙСТЕРНЯ ЯРОСЛАВА ПУГІНСЬКОГО: ТАМ, ДЕ МЕТАЛ СТАЄ ВИТВОРАМИ МИСТЕЦТВА

Ярослав Пугінський не уявляє свого життя без роботи з металом. Він не лише проводить багато годин за виготовленням різноманітних виробів, а й постійно поглиблює знання для того, щоб стати професіоналом своєї справи та створювати красиві речі з металу для ще більшого кола клієнтів. 

Детальніше>>

ОЗДОРОВЧО-МАСАЖНИЙ ЦЕНТР РОМАНА СОТНИКА: ГАРМОНІЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЗІ ЗДОРОВ’Я

Роман Сотник, який кардинально змінив своє життя, використовуючи гармонійний підхід до вирішення і духовних, і тілесних проблем, тепер ділиться своїм досвідом у власному Оздоровчо-масажному центрі. Створений ним заклад не просто надає послуги масажу, а пропонує комплексне оздоровлення, що допомагає людям віднайти золоту середину між внутрішнім і зовнішнім та стати на шлях здорового способу життя. 

Детальніше>>

"ДИТЯЧИЙ СОН" - МЕБЛІ ТА ТОВАРИ ДЛЯ ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА

Компанія, що створює унікальні меблі-трансформери та пропонує батькам краще поєднання ціни і якості, з простого виробництва стрімко розростається у велику мережу. Її засновник, Юрій Оксенюк (м. Луцьк), поділився секретом успіху та розповів про те, якими рисами мають володіти люди, що мріють про власний бізнес. 

Детальніше>>

СУЧАСНА ЮРИСПРУДЕНЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ – В УНІВЕРСАЛЬНИХ ПОСЛУГАХ КОМПАНІЇ "АСКОЛЬД"

Спеціалізація, яка приходить на заміну універсалізації. Практика аутсорсингу, що розширює спектр і якість послуг. Захист інтересів бізнесу та підвищення юридичної грамотності. Про це все ми поговорили з Іриною Олейник, засновницею юридичної компанії "Аскольд".

Детальніше>>