Новини

Всі новини

«Імперія краси»: салон, у який вкладено не тільки зусилля, а й частинку душі

У найрізноманітніших сферах, одну зі своїх справ, все таки любить найбільше. Мабуть тому салон «Імперія краси» за чотири роки став одним з найпрестижніших у Львові та здобув бездоганну репутацію завдяки незмінно високій якості послуг, розповідає Наталія Климів.

СПРАВА, ЩО СТАЛА ЧАСТИНОЮ ЖИТТЯ 

Те, чим я живу, чим дихаю і завдяки чому я рухаюся вперед - це імідж-студія «Імперія краси». У мене двоє дітей, а цей салон - наче третя моя дитина, це мрія, яка завдяки наполегливій праці, здійснилася. Ми надаємо абсолютно весь спектр послуг: від перукарських - відновлення волосся, кератинування, колорування, фарбування, стрижки, зачіски, плетіння до візажу, манікюру і педикюру. 

АПАРАТНА КОСМЕТОЛОГІЯ – ГОЛОВНА ГОРДІСТЬ САЛОНУ

Справжня перлина нашого салону – апаратна косметологія, в яку вкладено дуже багато коштів і зусиль. В нас є апарат, яким можуть похвалитися далеко не всі клініки Львова. Він застосовується у 99-ти відсотках процедур та допомагає людям вирішити різноманітні проблеми: зморшки, прищі, сипи. І навіть лікарі відправляють до нас пацієнтів, чим ми дуже пишаємося, адже це означає, що ми можемо впоратись навіть зі складними проблемами. Безумовно, неможливо обійтися самим апаратом, бо якщо ним не курує лікар, який пройшов 7 років навчання, який відповідає за всі свої дії, ніколи не буде належного результату. Тому сильні спеціалісти та сучасне обладнання, це те, що дозволяє нам гарантувати результат. І коли я бачу, що люди приїжджають до нас з інших міст та областей по рекомендаціях, то розумію, що ми на правильному шляху.


КОНКУРЕНТИ РОБЛЯТЬ НАС СИЛЬНІШИМИ

Є багато конкурентів, які теж розвиваються, відвідують ті ж семінари, що й ми. Але наша унікальність у тому, що ми робимо все ґрунтовно, якісно, так, як хоче клієнт. Ми хочемо, щоб люди поверталися до нас знову і знову. І нам вдається пропонувати високий рівень послуг, недарма цього року Fashion Club обрав нас партнером серед багатьох інших салонів для одного зі своїх заходів. Тобто, це вже певний показник нашого статусу, це свідчення того, що ми ростемо та випереджаємо інших. Моя мета надалі: щоб була мережа не тільки по Львові, а й по Україні, щоб наших клієнтів ставало більше і щоб вони отримували у нас саме ті результати, на які вони очікують, яких сподіваються.

СПІВПРАЦЯ З КЛУБОМ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ

В мене є три гілки бізнесу: ресторан «Козацька веранда» по вулиці Личаківський, еко-ягоди з власних садів, та мій улюблений салон краси. І саме по проекту «Козацька веранда» ми в майбутньому плануємо співпрацювати з Клубом Ділових Людей. Тобто, ми готові на взаємовигідних умовах надавати свій заклад для різноманітних бізнес-подій, неформальних зустрічей, святкувань. Вважаю, що для нас це буде можливість популяризувати свій заклад, буде такий поштовх до подальшого розвитку.