Бізнес-можливості
108442Архів бізнес-можливостей- До 20 000 євро гранту для агро та виробників харчових продуктівГрошіКоли?до 12.10.2023Де? Вінницька, Житомирська, Полтавська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, ЧернігівськаГалузі: Агро & харчова промисловість
Другий набір на конкурс грантів проєкту «Курс на Незалежність» передбачає надання коштів для масштабування власної справи. Грант отримають 100 учасників на суму до 20 тисяч євро кожен. Учасниками проєкту можуть стати підприємці, які офіційно зареєстровані у Полтавській, Вінницькій, Житомирській, Харківській, Тернопільській, Чернігівській і Хмельницькій областях.
Перевага під час відбору надаватиметься вразливим категоріям населення, а саме: особам з інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам, родинам військовослужбовців тощо.
- До 20 000 євро гранту для бізнесу Тернопільщини та ХмельниччиниГалузі: Усі галузі
БФ «Посмішка ЮА» оголошує конкурс на отримання фінансової допомоги для малого та середнього бізнесу - до 20 тисяч євро для релокованих та місцевих підприємств, а також грантів на розвиток власної справи - до 50 тисяч гривень для внутрішньо переміщених осіб та мешканців Тернопільської і Хмельницької областей.
- Інкубаційна програма для стартапів на дуже ранній стадіїГалузі: Усі галузі
Шанс на інтенсивний розвиток себе, як фаундера стартапу разом із безкоштовною онлайн Startup School by Startup Depot упродовж 2,5 місяців! Це ключ до розуміння та освоєння світу стартапів і підприємництва.
- Оновлений курс «Основи АІ» від GoogleГалузі: Усі галузі
Оновлений навчальний курс від Google та партнерів про застосування штучного інтелекту (AI) для роботи та бізнесу.
Три години контенту у форматі 5-ти хвилинних відео допоможуть розібратися з AI тим, хто щось чув про штучний інтелект, але ще його не використовував.
- Грантовий бізнес-візит у Берлін для підприємцівГалузі: Автомобілі & автотехніка, Важка промисловість, Електротехніка
Уряд Німеччини профінансує участь 10-ти представників МСБ, які отримають доступ до нетворкінг-заходів, бізнес-конференцій та інших активностях, що допоможуть надати новий поштовх у розвитку та відновлення як для бізнесу, так і для економічного зростання України.
- Грант для підприємців сфери громадського харчуванняГрошіКоли?до 23.10.2023Де? Івано-Франківська, Волинська, Вінницька, Дніпропетровська, Житомирська, Київська, Львівська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, ЧернігівськаГалузі: HoReCa
Благодійний Фонд «МХП-Громаді» за підтримки бренду Kurator оголошує конкурс «Роби Своє» для бізнесу сфери Horeca. Ініціатива спрямована на підтримку сталого розвитку підприємництва у сфері громадського харчування як відповідь на негативні економічні наслідки війни в Україні шляхом надання мікрогрантів для подальшого започаткування, масштабування та/або релокації існуючого малого та середнього бізнесу.
В межах проєкту експерти оберуть від 10 переможців, які отримають до 100 000 гривень на власну справу.
- Буткемп та грошові призи для агріфуд стартапівГалузі: Агро & харчова промисловість
Безкоштовна онлайн-програма підтримки підприємницьких талантів у сфері Agri Food для українців, які бажають розвивати бізнес-ідеї та втілювати їх у життя.
- Безкоштовна розробка комунікаційних стратегій та SMM-супроводу для МСПГалузі: Усі галузі
Проєкт триватиме 8 місяців, протягом яких 30 малих та середніх офіційно зареєстрованих в Україні бізнесів, отримають безкоштовні індивідуальні комунікаційні стратегії для соціальних мереж та навчаться їх втілювати. Для кожного учасника передбачається робота з експертами Svitlo Agency протягом двох місяців.
- Грант на розвиток експорту для агропідприємств від USAID АГРОГалузі: Агро & харчова промисловість
Програма USAID АГРО планує надати до 22 650 000 грн. співфінансування для трьох проєктів, що розширити доступ до міжнародних ринків для українських виробників продуктів харчування. Заявник повинен співфінансувати не менше 15% від загального бюджету проєкту.
- Гранти міжнародної мобільності для професіоналів у сфері соціального підприємництваГалузі: Інше
Це ваш квиток на омріяний професійний захід у ЄС або Великій Британії. Відвідуйте конференції та тренінги, знайомтеся з провідними експертами та колегами, робіть дослідження і презентуйте здобутки, працюйте над проєктами самостійно або спільно з європейськими колегами. Грантова підтримка до 4000 євро від House of Europe допоможе із витратами, щоб вам не довелося перейматися через гроші.
- Освітня програма для МСП Export Academy 2023Галузі: Усі галузі
Export Academy 2023 — довгострокова практична освітня програма для українських МСП, які розпочинають експортну діяльність або вже є експортерами та планують виходити на нові ринки. За результатами навчання учасники створять для своєї компанії експортний план з виходу на нові ринки.
Учасники, які відвідали не менше, ніж 75% онлайн-заходів (воркшопи, фідбек-сесії), виконали всі 7 домашніх завдань та успішно презентували розроблений ними експортний план, отримають Сертифікат міжнародного зразка від Visionest Institute (Естонія).
- 100 000 грн гранту для підприємців від UKRSIBBANK та MastercardГалузі: Усі галузі
Розіграш 10 грантів по 100 000грн з бізнес-карткою Mastercard від UKRSIBBANK. Кожен учасник акції гарантовано отримує сертифікат в "Епіцентр" на 1000грн.
- До 100 000 грн компенсації роботодавцям за облаштування робочого місцяГалузі: Усі галузі
Уряд компенсуватиме роботодавцям витрати на облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю І та ІІ груп в розмірі до 100,5 тис. грн. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів України 22 серпня 2023 року.
- До $150 000 гранту на збільшення кадрового потенціалу від USAIDГалузі: Інше
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує грантову програму, спрямовану на допомогу українським підприємствам у розвитку кадрового потенціалу задля підвищення економічної стабільності та сприяння інноваціям. У межах програми передбачається надати близько 20 грантів обсягом від 35 000 до 150 000 доларів США.
- Інформаційно-іміджева підтримка ветеранського бізнесу: «Створено Захисниками»Галузі: Усі галузі
Міністерство ветеранів України прагне допомогти ветеранам-підприємцям стати впізнаваними виробниками якісної продукції та надавачами послуг, надавши їм інформаційно-іміджеву підтримку. Українські споживачі зможуть легко ідентифікувати продукцію ветеранів завдяки графічному зображенню, яке підтверджує, що продукція дійсно виготовлена ветеранами.
- Онлайн-курс від Google «Виведіть свій бізнес на міжнародний ринок»Галузі: Усі галузі
Учасники безкоштовного курсу дізнаються, як сформувати дорожню мапу виходу свого бізнесу на новий ринок; використовувати інструменти Google для експорту, знайти в Україні досвідчених партнерів для побудови операцій за кордоном, почати швидке масштабування власного бізнесу тощо.
- Мінеральні добрива для українських фермерів від USAIDГалузі: Агро & харчова промисловість
В межах Ініціативи на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна, започаткованої Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) для посилення продовольчої безпеки, Програма USAID АГРО спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України надасть аграріям добрива. Завдяки підтримці уряду США, українські фермери, які мають в обробітку від 5 до 500 га та вирощують зернові і олійні культури, отримають 12 тис. тонн мінеральних добрив для основного та припосівного внесення (Нітроамофоска NPK 16:16:16/15:15:15).
- До $150 000 гранту для переробних МСП від USAIDГалузі: Інше, Агро & харчова промисловість, Важка промисловість, Деревообробка & меблі, Легка промисловість & мода, Ювелірний бізнес & ремесла
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) надає гранти українським переробним МСП - підприємствам приватної форми власності для підтримки інноваційної трансформації та розвитку. Зокрема, гранти підтримуватимуть МСП у діяльності, яка сприяє виробництву інноваційних продуктів, модернізації виробництва, скороченню ручної людської праці у поєднанні зі створенням більш висококваліфікованих робочих місць, підвищенню енергоефективності та ефективності використання інших ресурсів (наприклад, води) та поводження з відходами (наприклад, зменшення відходів, їх переробка), підвищенню відповідності стандартам охорони навколишнього середовища, ощадливому виробництву, та у подібних видах діяльності, які сприяють побудові технологічної, сучасної, цифрової переробної промисловості, імпортозаміщенню на українському ринку та/або експорту української продукції для заповнення ніш, які раніше займала російська та білоруська продукція, локалізація виробництва товарів потрібних для відбудови.
- Кошти на патентування інтелектуальної власностіГалузі: Усі галузі
Єврокомісія оголосила про ініціативу у рамках Програми ЄС «Єдиний ринок» для українських підприємств, що передбачає можливість подати заявку на отримання фінансування через «Фонд МСП задля сприяння бізнес-ідеям». Таким чином, Фонд надасть українському бізнесу можливість отримати доступ до коштів на патентування своєї інтелектуальної власності. Ініціативу реалізує Офіс інтелектуальної власності Європейського Союзу.
- Пільгова участь у міжнародних виставках від NAZOVNIГалузі: Усі галузі
Командою Nazovni та економічними дипломатами постійно проводиться робота з виставковими операторами про надання пільгових/преференційних умов участі для українських експортерів.
- Грантовий онлайн-курс для підприємців «Буткемп економічного відновлення»Галузі: Усі галузі
ЄБРР за фінансування Швейцарії в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР* відкриває реєстрацію для українських підприємців на навчальну програму «Буткемп економічного відновлення» на освітній платформі Prometheus. Кількість грантових місць обмежена - 60 000.
Буткемп передбачає безкоштовний доступ до чотирьох курсів, три з яких вперше перекладені українською мовою.