Новини

Всі новини

Сучасна юриспруденція для бізнесу – в універсальних послугах компанії "Аскольд"

Спеціалізація, яка приходить на заміну універсалізації. Практика аутсорсингу, що розширює спектр і якість послуг. Захист інтересів бізнесу та підвищення юридичної грамотності. Про це все ми поговорили з Іриною Олейник, засновницею юридичної компанії "Аскольд".

ПАРТНЕРСТВО ЗАРАДИ ЯКОСТІ

Юридична компанія "Аскольд" - це партнерські взаємовідносини юристів і адвокатів. Ми надаємо комплекс з юридичного обслуговування підприємств, тобто ми комплексно беремо підприємство і безпосередньо виступаємо як аутсорсинг юридичних послуг. А також надаємо послуги за проектами або за зверненням, але головною спеціалізацією є те, що співпрацюємо з юридичними особами.

МАКСИМАЛЬНЕ ОХОПЛЕННЯ 

В нас працює 5 осіб, окрім цього є партнери, з якими підписані угоди про партнерські взаємовідносини. Якщо мені треба співпрацю з кримінального права, в мене є адвокат, який працює виключно по кримінальному праву. Якщо в клієнта виникають питання супроводу податкової перевірки чи оскарження результатів цієї перевірки, то цим безпосередньо займаюся я. Це дозволяє нам працювати у практиках податкового, господарського, корпоративного права. Також ми працюємо з митним правом, трудовим і земельним законодавством. Розподіл між членами нашої команди за спеціалізацією допомагає надавати кваліфіковані послуги у різних сферах. 

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ ВИРІШУЄ ВСЕ

Я пропагую те, що універсалізація в юриспруденції неможлива, адже якщо ти дійсно хочеш працювати і якісно надавати послуги - ти повинен досконало знати те, з чим ти працюєш. А досконало знати все неможливо апріорі. На сьогодні в нас приймаються закони, які ведуть до того, що  поняття універсалізації юридичних послуг буде зникати. Натомість з’являтимуться профільні фахівці по окремих напрямках, які будуть займатися вже виключно своєю діяльністю, не розпорошуючись на щось інше. Тож наше законодавство зобов’язує до того, щоб постійно розвиватися, аби мати змогу належним чином захищати інтереси клієнтів.

ЩЕ ОДИН ПЛЮС - БАГАТОГАЛУЗЕВИЙ ДОСВІД

У мене за плечами понад 15 років юридичної практики. Якщо порівнювати, з чого ми починали і що ми маємо на сьогоднішній день – це, передусім, досвід. Коли клієнт приходить і задає питання, ти розумієш, що вже працював із цим, що це вже було в твоїй практиці і, як наслідок, ти можеш надати йому швидку кваліфіковану відповідь. 

СПІВПРАЦЯ З КЛУБОМ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ

З Клубом Ділових Людей ми проводили спільно семінар. З нашої сторони був дійсно якісний контент, а зі сторони Клубу організаційне і технічне забезпечення. Результати першого семінару, як на мене, були досить непогані, тож, думаю, ми будемо продовжувати далі в такому ж руслі. Адже я вже веду школу практичної юриспруденції, даю відео-консультації онлайн і ми задувалися над тим, щоби перевести цю школу в офлайновий формат. І завдяки Клубу ця наша ідея була реалізована. Сподіваюся, що й надалі будемо рухатися в цьому напрямку.