Усі заходи
На жаль, дана комбінація критеріїв пошуку події не має результатів. Будь ласка, оберіть інші критерії пошуку.
Усі заходи

Тендерні оголошення від 04.05.2025

ГО «Центр громадської експертизи» шукає надавача послуг для організації та проведення серії онлайн-вебінарів і експертних дискусій у межах проєкту «БізОН»!

Що планується:

  • Організація, інформаційне забезпечення, технічна підтримка та супровід не менше 3–4 вебінарів і 1–2 експертних дискусій, присвячених розвитку бізнес-освіти в Україні.
  • Очікується залучення експертів, створення якісного контенту та взаємодія з представниками бізнесу, освітніх закладів і місцевої влади.

Терміни виконання:

  • З 12 по 29 травня 2025 року
  • Формат: онлайн (національний рівень)
  • Замовник: ГО «Центр громадської експертизи»

**Проєкт реалізується за підтримки ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії

Ми очікуємо, що Виконавець зможе:

  • Спланувати тематику та формат заходів
  • Залучити релевантних спікерів
  • Забезпечити технічну реалізацію і трансляцію подій
  • Підготувати повний звіт за результатами

Пріоритет надається учасникам з досвідом співпраці з бізнес-об’єднаннями, освітніми закладами або органами влади.

Відбір здійснюється за критерієм найнижчої цінової пропозиції, яка відповідає вимогам технічного завдання.

Кінцевий строк подання пропозицій: 12 травня 2025 року до 18:30

Детальні умови участі, технічне завдання і терміни – за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1vMrDecSwLTbHkRMgc1a0y6VUygKuvSor/view?usp=sharing

Цю ініціативу реалізує Центр громадської експертизи в межах проєкту «Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні», за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та фінансової підтримки уряду Японії.