Новини

Всі новини

Оздоровчо-масажний центр Романа Сотника: гармонія починається зі здоров’я

Роман Сотник, який кардинально змінив своє життя, використовуючи гармонійний підхід до вирішення і духовних, і тілесних проблем, тепер ділиться своїм досвідом у власному Оздоровчо-масажному центрі. Створений ним заклад не просто надає послуги масажу, а пропонує комплексне оздоровлення, що допомагає людям віднайти золоту середину між внутрішнім і зовнішнім та стати на шлях здорового способу життя. 

`ЗМІНИВСЯ САМ, ЩОБ ЗМІНЮВАТИ ІНШИХ

Тривалий час я працював в сфері торгівлі продуктами харчування, був керівником відокремленого підрозділу, що обслуговував територію всієї Житомирської області. Активно займався спортом, але, як і більшість людей, мав проблеми із власним здоров’ям. Тому паралельно почав цікавитися питаннями здоров’я, відвідував семінари та фестивалі з оздоровлення людини та гармонійного життя в соціумі. Після таких заходів я наповнювався енергією, жагою життя, бажанням творити, робити добро людям і ділитись отриманими знаннями. Маючи достатньо вільного часу і здобувши певні знання в сфері масажних послуг, я відкрив невеличкий кабінет і почав практикувати, заради цікавості. Згодом ця справа настільки мене захопила, що я вирішив кардинально змінити своє життя, залишив основне місце праці та присвятив себе розвитку у цій сфері. 

ХТО ШУКАЄ МОЖЛИВОСТІ – ТОЙ ЇХ ЗНАХОДИТЬ

Впродовж майже трьох років я надаю професійні послуги з оздоровчого масажу у Житомирі. За цей час кількість моїх клієнтів зросла та постійно збільшується. Це спонукало мене до створення оздоровчого-масажного центру, який спеціалізується на наданні наступних послуг: масаж профілактичний, антицелюлітний, медовий, фіто-масаж, мануальна терапія опорно-рухового апарату та внутрішніх органів; масаж гуаша; вакуумний масаж; психосоматична терапія.

ЕФЕКТИВНА ТЕРАПІЯ ЧЕРЕЗ КОМПЛЕКСНІ ПОСЛУГИ

В організмі людини надто багато взаємозв’язків (фізіологічних, психо-фізіологічних), а тому для успішної профілактики та терапії важливо їх враховувати. До прикладу, класичний масаж, що має чимало протипоказань, технологічно не дає можливості пропрацювати важливі зони – крижовий відділ, куприк, шийні хребці. А вони, між іншим, є своєрідним «фундаментом» хребта, тож відновлення рухливості в них сприяє розслабленню зв'язок і м’язів тазу і призводить до усунення деформацій всього хребта (в тому числі і шийного його відділу).

СПІВПРАЦЯ З МОМ

Весною 2017 року я став учасником програми розвитку мікропідприємництва внутрішньо-переміщених осіб та місцевого населення, яку здійснює Фонд громади Житомира у співпраці із Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні за фінансової підтримки Європейського союзу. Відвідав дводенний тренінг із бізнес-планування, підготував та успішно захистив свій бізнес-план із розвитку власного оздоровчо-масажного центру. Як результат, від Фонду громади Житомира та Представництва МОМ в Україні я отримав обладнання на облаштування кабінету масажу, а саме: меблі для приміщення, масажний стіл і стілець майстра, та сучасний апарат ДЕНАС-Вертебра, що є гордістю нашого центру. Він має дуже широкий спектр застосування в терапії гострих і хронічних болів в області спини, корекції функціональних порушень, реабілітації після перенесених захворювань та оперативних втручань. Тож отримання гранту допомогло мені розширити спектр послуг, залучити нових клієнтів та відкрити новий напрямок по оздоровленню за допомогою апарату ДЕНАС терапії. 

ШКОЛА ЗДОРОВ’Я – ЗАРАДИ ЗДОРОВОГО МАЙБУТНЬОГО  

Сьогодні стан здоров’я українців характеризується, в цілому, низьким рівнем духовності, невмінням вести здоровий спосіб життя, майже повною відсутністю культури харчування. Тому, у себе в центрі природного оздоровлення, я планую розвиватися комплексно із залученням нових спеціалістів у напрямах, які дозволять максимально охопити існуючі проблеми та допоможуть їх вирішити. Плануємо об’єднати людей, зацікавлених у самовдосконаленні та створити на базі центру Школу Здоров’я, що популяризуватиме здоровий спосіб життя.