Новини

Всі новини

«Майстерня краси»: коли про тебе піклуються справжні професіонали

«Майстерня краси», що кілька років тому переїхала з окупованого Криму до Львова, вже завоювала довіру тутешніх клієнтів. Що сприяло зростанню популярності бізнесу та як вдається витримувати досить високу конкуренцію – у розповіді керівника «Майстерні краси», Євгенії Носач. 

ДРУГИЙ СТАРТ У НОВОМУ МІСТІ 

У 2015-му році, переїхавши до Львова, ми, скористалися спрощеною процедурою реєстрації внутрішньо переміщених осіб, що дозволяє відкрити ФОП за місцем фактичного проживання. Тому прописка у нас Севастопольська, а реєстрація Львівська. Тож з документацією не було ніяких проблем, а далі - зняли в оренду приміщення і почали працювати. 

САРАФАННЕ РАДІО - КРАЩИЙ СПОСІБ ПРОСУВАННЯ ПОСЛУГ 

Багато хто знав про «Майстерню краси» ще до того, як ми приїхали у Львів (знали нас як Носач Євгенію та Руслана до переїзду). Тут прекрасно працює «сарафанне радіо», а також про нас писали в ЗМІ. Правда, в більш політичному контексті, та, оскільки мова йшла про наш салон, це теж дало рекламний ефект. І так, за три роки, ми вже досягнули певного рівня, набираємо на роботу людей, приймаємо клієнтів за попереднім записом, розширюємось. Зараз ми надаємо перукарські та супутні послуги: манікюр, педикюр, шугарінг, косметолог. І відповідно все, що пов’язано з волоссям - ми у цьому професіонали. 

МАЙСТРИ КРАСИ 

Професійність – головна риса, що вирізняє наші послуги серед інших салонів. У нас працюють спеціалісти високого рівня. Ми є артистичними партнерами бренду Matrix, лінійки професійної косметики. Багато наших робіт друкували у спеціалізованих перукарських виданнях. Тому клієнти завжди задоволені послугами, які ми надаємо та часто рекомендують нас своїм друзям чи знайомим. А зараз ми плануємо відкрити невеликий навчальний центр на базі салону. А ще – дуже хочемо почати навчання у професійній сфері, вже майже все для цього готово. Така школа в наших найближчих планах, а далі - будемо ставити перед собою нові цілі. 

ПЕРЕМОГА У ГРАНТІ ВІД МОМ 

Клуб Ділових Людей свого часу поінформував нас про програму від Міжнародної організації з міграції (МОМ). Там можна було отримати грант на придбання обладнання. Ми пішли на цю програму, захистились і перемогли. Тож нам закупили перукарські крісла, сучасні засоби для спеціальних процедур і це нам дуже допомогло у подальшому розвитку. 

НАЦІОНАЛЬНА ПЛАТФОРМА БІЗНЕС-ВЗАЄМОДІЇ ТА КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ 

Це новинки в бізнесі, інформування та різні заходи, на яких ми збираємося разом. Я познайомилася з багатьма людьми, з якими завжди можна обговорити питання, пов’язані з бізнесом і не тільки. Для нас, як для переселенців, це теж відіграє важливу роль, адже коли ми переїхали, то тут в нас не було ні рідних, ні знайомих. І саме Клуб став першим колом спілкування, знайомств, дружніх стосунків.