Новини

Всі новини

«Клуб рослин» - успіх, вирощений професіоналами

Професійний ландшафтний дизайн – з кращими рослинами! Знайомтеся, Назарій Зінько, керівник компанії «Клуб рослин», що входить до Національної платформи бізнес-взаємодії, ділиться своїми досягненнями, правилами успіху та планами на майбутнє. 

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ПОСЛУГ

Клуб рослин – компанія, яка охоплює кілька напрямів діяльності. Вирощування декоративних рослин для ландшафтного дизайну, імпорт та гуртовий і роздрібний продаж рослин, а також продаж професійних товарів для садівництва, розсадництва і промислових садів. Ми вирощуємо рослини у власних розсадниках, а також імпортуємо з Італії, Бельгії, Нідерландів, Німеччини, Польщі.

З ЧОГО ВСЕ ВИРОСЛО?

Перший маленький садовий центр ми відкрили у 2008 році.  Тоді ми шукали, куди можна вкласти гроші та аналізували галузі, які на той час активно розвивалися. Серед них цікавою нам видалася галузь декоративних рослин – тож ми інвестували кошти у неї. 

   

ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ЛАНДШАФТУ

Клуб рослин зараз перебуває на етапі бурхливого розвитку. Минулого року ми відкрили найсучасніший в Україні розсадник контейнерних культур і гуртовий садовий центр. Це інноваційний об’єкт, на території якого є склади, теплиці, логістичний центр, озеро і навіть готель для клієнтів. 

КЛУБ ПРОФЕСІОНАЛІВ 

Ринок надзвичайно насичений пропозиціями від конкурентів.  Але нам є що протиставити: це і висока якість рослин, і ціни, нижчі за імпортні. А ще нестандартні маркетингові ходи. Ми беремо  участь у багатьох виставках та проводимо різні навчання, семінари, дні відкритих дверей, фестивалі садівництва, конкурси озеленення.  Це все створює навколо нас спільноту професіоналів, за рахунок якої нам вдається активно розвиватися. 

ФОРМУЛА ВДАЛОГО СТАРТУ 

Якщо коротко, то  можна сказати таку формулу: аналіз ідеї бізнесу з прорахунком перспектив і ризиків  + команда однодумців, що вірять у твою справу + дуже багато роботи + удача, без якої не обійтися. 

НАЦІОНАЛЬНА ПЛАТФОРМА БІЗНЕС-ВЗАЄМОДІЇ ТА КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ 

Для мене це навчання, яке дає змогу отримувати нову інформацію, розвиватися в різних сферах, розширювати свій світогляд. А також це нові знайомства і спілкування з колом людей, які подібні за інтересами. Це платформа, де можна обмінятися досвідом, знайти партнерів і нові можливості для розвитку.