Новини

Всі новини

Майстерня Ярослава Пугінського: там, де метал стає витворами мистецтва

Ярослав Пугінський не уявляє свого життя без роботи з металом. Він не лише проводить багато годин за виготовленням різноманітних виробів, а й постійно поглиблює знання для того, щоб стати професіоналом своєї справи та створювати красиві речі з металу для ще більшого кола клієнтів. 

РОБОТА, ЩО ПРИНОСИТЬ ЗАДОВОЛЕННЯ НЕ ЛИШЕ ТОБІ

Спочатку виготовлення виробів з металу – це було моє хобі.  А з часом я почав відчувати, що воно мене все більше і більше притягує, почав глибше вивчати, читати книги і якось поступово занурився у цю роботу. Вона для мене дуже цікава, та й люди, з якими я працював, задоволені, а це ще більше стимулює. Бо є таке відчуття того, що люди теж від цього якусь користь отримують, і по-справжньому заряджає.

«САРАФАННЕ РАДІО» - ПЕРША РЕКЛАМА У БІЗНЕСІ 

Я виготовляю різноманітні ковані вироби, зокрема і для інтер’єру, різні металеві ємності. Надаю послуги зі зварювання, працюю з листовим металом, з чорною і нержавіючою сталлю. В перспективі у мене ще один напрям: зварювання алюмінію, що може пригодитися в ремонтних роботах. Працюю поки що, як самозайнята особа, виконую замовлення для знайомих, а вони – рекомендують мене своїм знайомим. І так, за принципом «сарафанного радіо» поки що отримую замовлення. Радий, що людям подобаються мої роботи настільки, що вони готові розповісти про них іншим.

Мангал 3в1 Коптильня з гідрозатвором із нержавіючої сталі

БІЛЬШЕ ЗНАНЬ – БІЛЬШЕ ПЕРСПЕКТИВ

З одного боку, у невеликому місті, де я працюю – конкурентів не так багато, але і попит слабенький. Якщо ж бізнес скеровувати у велике місто, то там уже сильна конкуренція і слід враховувати багато-багато різних чинників. Наприклад, коли я почав цікавитися роботою з металом, то зрозумів, що спектр надання різних послуг є набагато більшим, ніж я до цього уявляв. І щоб просувати їх на ринку, треба вивчати маркетинг, займатися рекламою, розвиватися.

МОМ: МОЖЛИВІСТЬ РОСТИ 

Від Міжнародної організації з міграції (МОМ) я отримав монтажну пилу, станок і лещата. Це обладнання мені дуже пригодилося і дало певні дотикові можливості для виконання роботи, яку я раніше робити не міг. Тож зараз маю з чим працювати та маю багато планів на майбутнє. Передусім хочу зареєструватися, вже так ґрунтовно взявся за це. Ну а потім створити Інтернет-магазин, запустити, наприклад, контекстну рекламу. І вже якщо буде більше замовлень, то треба буде шукати собі в майстерню помічника.

Ключниця - вішалка " Рибка" Квітник

ПАРТНЕРСТВО З КЛУБОМ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ 

В Ужгороді я був на семінарі Клубу Ділових Людей, який мені дуже сподобався тим, що там була можливість познайомитися з цікавими людьми з будь-якої галузі, почерпнути від них якісь світлі, корисні ідеї, знайти нових партнерів. Тож надалі сподіваюся тісніше співпрацювати з Клубом та бізнес-платформою і використовувати ті можливості для навчання, які вони надають.