Новини

Всі новини

Компанія Drevych – дерево, яким ви його ще не бачили

Неймовірні предмети інтер’єру та ексклюзивні сувеніри. Компанія Drevych, що є учасником Національної платформи бізнес-взаємодії та Клубу Ділових Людей, перетворює дерево на справжні витвори мистецтва. Про те, як їм це вдається та про подальші плани розвитку розповідає власник і директор компанії Drevych, Роман Лушпак. 

ДЕРЕВО ДЛЯ КРАСИ І КОМФОРТУ 

Діяльність нашої компанії ділиться на два напрями: Drevych Wood і Drevych Laser. Перший охоплює виробництво та продаж  міжкімнатних дверей з масиву дерева, сходів «під ключ», підлоги, підвіконь, та всіх інших дерев’яних елементів внутрішнього оздоблення оселі. Drevych Laser – це творча студія, де на сучасному обладнанні виготовляється ексклюзивна сувенірна продукція, корпоративні подарунки, елементи декору і просто красиві речі з унікальним еко-дизайном.

ЕКСКЛЮЗИВ ПРОТИ ОДНОМАНІТНОСТІ 

На ринку у нас доволі багато конкурентів, але це конкуренти або дешевшої ніші або ті, хто не дуже хоче займатися складними речами і тому виготовляє продукцію масового вжитку. А компанія Drevych готова братися складні  завдання і здатна виконати їх на належному рівні.

НАШЕ ГАСЛО: ДРЕВИЧ - ТВОРЦЯМ МАЙБУТНЬОГО

Ми здійснили суттєві, але тільки початкові кроки нашого  довгого шляху в популяризації екологічно-чистих матеріалів в побуті українців. Нам важливо об’єднувати під брендом Drevych однодумців, не залежно від професії - тих людей, які прагнуть робити або вже роблять якісні ексклюзивні та довговічні речі багаторазового використання, які будуть служити ще вашим нащадкам.

Зараз ми продовжуємо працювати над тим, аби закріпити на ринку Львівщини а в подальшому і  України, чітку асоціацію: якісні та унікальні вироби з дерева – це Drevych. 

РЕЦЕПТ УСПІХУ

Якщо є бажання розпочати власну справу: треба починати. Але, разом з тим, розуміти, що легко не буде. Важливо знати, що ти робиш, для чого ти це робиш і не опускати рук, не здаватись. Все інше можна вивчити, купити, продати, а от бажання і натхнення - те що має бути в основі. 

НАЦІОНАЛЬНА ПЛАТФОРМА БІЗНЕС-ВЗАЄМОДІЇ ТА КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ 

Для мене це передусім об’єднання цікавих, надійних, успішних особистостей, з якими завжди можна знайти спільну мову, та згрупувати для вирішення складних бізнес ситуацій. Де можна ті чи інші питання обговорити з кваліфікованими людьми та отримати нові можливості для навчання і самовдосконалення.