Новини

Всі новини

Чудеса з «Валізи див» - затишний хенд-мейд, що дарує втіху

Творчий експеримент, цікавий старт-ап, власна справа, майстерня подарунків – «Валіза див» можна означувати по-різному. Адже незалежно від форми, суть залишається незмінною: це проект, покликаний дарувати емоції, зручність, радість. Саме так і задумувала Анна Ліщина, яка мешкає неподалік Кропивницького та поступово перетворює своє хобі на справжній бізнес-проект. 

ГРАНТ НА ГАРНІ ІДЕЇ 

Грантова програма від МОМ (Міжнародної організації з міграції) стала однією з цеглин у фундамент моє справи. Було два дні тренінгу, нас навчали, як написати бізнес-план, а потім ми його захищали і нам повідомляли, чи ми пройшли. Все відбулося досить швидко і я отримала оверлок, який був мені необхідний для того, щоб обробляти краї у подушках-олівцях та реалізовувати інші задуми. 

КОЛИ ЛЮБИШ ТЕ, ЩО РОБИШ 

Захоплення хенд-мейдом йде, мабуть, ще зі школи, а з 2012 року я почала ним більш ґрунтовно займатись, зацікавилася створенням ляльок та іграшок. Та коли потрапила у Програму МОМ, то зрозуміла, що потрібно щось таке більш масове, що б досить швидко створювалося. І побачила подушки-олівці, такі оригінальні різнокольорові валики. Почала шукати, з чого їх можна створювати, розробила викройку і так почався мій проект зі створення подушок ручної роботи.

ПОКЛИКАННЯ: ДАРУВАТИ РАДІСТЬ

У моїх подушках зовнішній матеріал – бавовняна тканина, а наповнювач – високоякісний гіпоалергенний холлофайбер, легкий, м’який, дуже зручний для тривалого застосування у побуті. Спочатку, коли я почала створювати подушки-олівці, то думала, що це більше декор. А потім, коли пішли відгуки, з’ясувалося, що люди часто використовують їх і як підставку під голову, під планшет, і в дорогу беруть. А діти взагалі в захваті від таких подарунків. Ще я створюю звичайні подушки для сну, для диванів, квадратні. Та продовжую робити іграшки і ляльки, бо це унікальне таке щось, коли людина має якісь мрії, бажання і твоє завдання перевести це в матеріальну річ. І якщо в тебе виходить, то отримуєш такий емоційний відгук, бачиш радість людини – це така оплата, набагато цінніша за гроші. 

ЧАСТИНКА ДУШІ У КОЖНОМУ ВИРОБІ 

В кожну роботу вкладається душа, час, емоція, натхнення, тобто це унікальна енергія, яка акумулюється в цьому виробі. Адже якщо не буде такої енергетичної віддачі, то воно не буде сприйматися людьми. Думаю, ті, хто купує у мене подушки, відчуває це тому, що мої покупці повертаються знову. Важлива і натуральність виробів, їх унікальність, зручність, адже насправді вирахувано оптимальний варіант розміру, який був би комфортним і для дітей, і для дорослих. 

ТВОРЧІСТЬ НАДИХАЄ ТА ОБ’ЄДНУЄ 

Для мене це частково як соціальний бізнес, в який закладено певні цінності, який, можливо з часом, переросте у майстерню. Адже людям зараз не вистачає живого спілкування,  якогось такого емоційного зв’язку. Думаю, цей момент творення здатен об’єднати довкола чогось гарного, здатен подарувати справжню радість.