3661

Проекти

ПРОГРАМА ЗАПУСКУ РЕГІОНАЛЬНОГО КООРДИНАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ AGRI-FOOD

Суть:

Документ розроблено в рамках швейцарсько-українського Проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії. 
Виконавчий партнер компоненту в рамках консорціуму «Інформаційно-логістична платформа Агріфуд взаємодія України» – Клуб Ділових Людей Україна.

Отримати доступ >>

ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ВІДБОРУ ГРОМАД В МЕЖАХ ІНІЦІАТИВИ "ГРОМАДА, ДРУЖНЯ ДО БІЗНЕСУ. ІНСТРУМЕНТИ СПРИЯННЯ БІЗНЕСУ В ГРОМАДАХ".

Суть:

10 вересня 2021 завершився прийом заявок громад на участь в ініціативі «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу у громадах», яку впроваджує Клуб Ділових Людей Україна за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Загалом було отримано 264 заявки із 24 областей України. До участі у навчальній програмі було відібрано 192 громади, які вже незабаром розпочнуть навчання. 

Отримати доступ >>


Результати аналітичного дослідження «Ключові проблематики МСБ та їх потреби. SME Needs Research»

Суть:

В рамках форуму «Бізнес кейс-стаді. Дослідження потреб МСБ» було здійснено дослідження актуальних запитів та потреб малого і середнього бізнесу. 100 підприємців Івано-Франківська, що представляють готельний, ресторанний бізнес, медичні центри, стоматологічні клініки, будівельні компанії та компанії будівельних матеріалів і комплектуючих, деревообробну галузь, виробництво меблів, сферу дизайну та консалтингові послуги, взяли участь у глибинних інтерв’ю в рамках проекту. 

Отримати доступ >>


Принципи етики репутаційного бізнесу

Суть:

Ділова репутація є основою успішного бізнесу, а разом з тим – його нематеріальним активом.

В рамках форуму «Ділова репутація – сучасний капітал бізнесу» були розроблені універсальні Принципи етики репутаційного бізнесу в інфографіці. 

Отримати доступ >>


Коаліція сприяння розвитку підприємництва та зміцнення економіки місцевих громад

Партнери: ГО «Клуб Ділових Людей Україна» (Львів), ГО «Молодь та підприємництво» (Суми), ГО «Cпілка підприємців «Стіна» (Вінниця), Фундація імені князів-благодійників Острозьких (Рівне), ГО «Асоціація приватних роботодавців» (Харків), Центр соціального партнерства та лобіювання Національного університету Києво-Могилянська Академія (Київ)
Суть: 11 травня 2020 року відбулось підписання Меморандуму «Про створення Коаліції сприяння розвитку підприємництва та зміценнян економіки місцевих громад (ОТГ)», засновниками якої стали 6 організацій з різних регіонів України.
Отримати доступ >>


Червона кнопка для бізнесу

Тривалість проекту: 5 квітня - 1 вересня 2020р
Партнер: практикуючі фахівці, лідери бізнесу, експерти різноманітних напрямків діяльності та галузей бізнесу.
Суть: Настав  час, коли ціна помилки для бізнесу суттєво зростає. А виваженість та досвід в управлінні ― це те, без чого  власники підприємств  не зможуть працювати у кризових реаліях. Клуб Ділових Людей Україна відкриває вікно можливостей для пошуку нових рішень, впровадивши індивідуальні безоплатні консультації від топових експертів, якими може скористатись кожен представник малого та середнього бізнесу. Різні галузі бізнесів та їх підрозділи, вузькі напрямки діяльності – ми можемо допомогти налагодити процеси там, де потрібна допомога реальних фахівців. 
Отримати доступ >>

Ініціатива  «Ефективні бізнес-об’єднання –  спроможний бізнес – сильна країна»

Тривалість проекту: 13 січня - 23 грудня 2020р
Партнер: Програма USAID "Конкурентноспроможна економіка України"
Суть: Ініціатива спрямована для підвищення спроможності та ефективності роботи регіональних бізнес-об’єднань МСБ;  розширення спектру та якості послуг, які надають регіональні бізнес-об’єднання; популяризація ідеї бізнес-об’єднань серед МСБ; підвищення інституційної спроможності та активності регіональних бізнес-об’єднань у реалізації адвокаційних проектів.
Отримати доступ >>

Фотокнига «Франківщина креативна: експортний та інвестиційний потенціал регіону»

Суть: Фотокнига «Франківщина креативна: експортний та інвестиційний потенціал регіону» зібрала кращі бізнеси Івано-Франківщини з креативною та інноваційною складовою. Івано-Франківщина – один із регіонів України, де ринок креативних індустрій демонструє позитивну динаміку росту. Саме тому цей проект спрямований на розвиток сприятливого бізнес-середовища для самореалізації підприємців краю у сфері креативних індустрій. Мета його реалізації – допомогти підприємцям у сфері креативних та інноваційних бізнесів Франківщини популяризувати свою продукцію, розпочати або налагодити процес експорту товарів на іноземні ринки та залучити інвестиції для розвитку власного бізнесу. Проект реалізовано Центром інформаційної підтримки бізнесу, заснованим на базі Клубу Ділових Людей Україна, у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.
Отримати доступ >>


Конкурс мікрогрантових проектів "Село. Кроки до розвитку"

Тривалість проекту:  Квітень-серпень 2019 рік
Партнер: Агрохолдинг " Миронівський хлібопродукт"
Суть: Конкурс спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю.
Конкурс передбачає реалізацію найкращих бізнес-ідей, що містять  соціальну складову. Він покликаний до розвитку сільських територій та розвитку сільських громад.  
Отримати доступ >>


Проект "Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні"

Тривалість проекту:  2018-2019 рік
Партнер: Міжнародна Організація з Міграції (МОМ)
Суть: Проект має на меті покращити можливості для самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіону, які зазнали наслідків конфлікту на Сході України. Завдяки грантам, проект надасть змогу вимушеним переселенцям та місцевому населенню  розширити наявний бізнес. Водночас, проект зміцнить соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад в Україні.
Отримати доступ >>


         

EU4BUSINESS: програма  підтримки бізнесу в Україні

Тривалість проекту: 2016-2020 рік
Партнер: Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР)
Суть:

Загальною метою ініціативи є сприяння сталому економічному розвитку в Україні завдяки росту компаній, збільшенню можливостей для працевлаштування та регіональному процвітанню. Завдяки  EU4Business МСП мають потенціал для створення нових робочих місць та забезпечення економічного зростання за умови подолання перешкод, таких як: обмежений доступ до фінансування, бюрократія та труднощі на шляху до нових ринків.

Детальніше >>


         

Проект «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств»

Тривалість проекту: 2015-2018 рік
Партнер: Програма Розвитку Організації Об’єднаних Націй (UNDP)
Суть: Основна співпраця Клубу Ділових Людей Україна з ПРООН відбувається в рамках проекту «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств», що створений для прискорення розвитку сектора малих і середніх підприємств в Україні, шляхом зміцнення потенціалу членських бізнес-об’єднань, що дозволяє забезпечити ефективнішу діяльність і стійкість цих організацій у середньо- і довгостроковій перспективі, якісніші послуги для малого і середнього бізнесу та активізацію публічно-приватного діалогу.
Детальніше >>

Бізнес-навчання / Фінансова допомога

Тривалість проекту: Травень - Липень 2018  
Партнер: Міжнародна Організація з Міграції 
Суть: Проект має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіону, які зазнали наслідків конфлікту. Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво, проект надасть змогу вимушеним переселенцям та місцевому населенню розпочати новий або розширити наявний бізнес. Водночас, проект зміцнить соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад в Україні.
Отримати доступ >>

Національна Платформа Бізнес Взаємодії

Тривалість проекту: Червень - Жовтень 2017  
Партнер:  Міжнародна Організація з Міграції 
Суть: Національна Платформа Бізнес Взаємодії - онлайн та офлайн ресурс, що має на меті об'єднання людей, в яких вже є власна справа або які тільки її започатковують,  для сприяння та заохочення до нетворкінгу та співпраці між підприємцями різних галузей з метою розбудови бізнесу, створення нових робочих місць та, у довгостроковій перспективі, з метою покращення бізнес середовища в Україні.
Отримати доступ >>

Новій Відлік - 3

Тривалість проекту: Червень - Грудень 2017     
Партнер:  МФ "Відродження"    
Суть: Програма підтримки малого бізнесу та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та ветеранів АТО “Новий відлік”, реалізується за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". Програма надаватиме грантове бізнес - навчання та консультування для започаткування або розвитку власної справи чи самозайнятості ВПО у місцях їх нинішнього проживання.
Отримати доступ >>


SMALL BUSINESS INDEX 2017 (III)

Тривалість проекту: Серпень - Жовтень 2017.    
Партнер:  USAID ЛЕВ   
Суть: Проект спрямований на підвищення рівня обізнаності громадянського суспільства щодо бізнес - клімату малого підприємництва у м. Львів шляхом проведення поглибленого аналітичного дослідження. Проектом передбачено визначення тенденцій та настроїм серед представників малого бізнесу та визначення загального бізнес - клімату.
Отримати доступ >>


Адвокація для розвитку торгівлі

Тривалість проекту: 01 березня 2017 р. по 31 липня 2017 р.
Партнер:  Інститут економічних досліджень та політичних консультацій.
Суть: Проект, що має на меті сприяння вдосконаленню правових, ділових та етичних аспектів взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування м. Львова та Львівської обл. з малим та середнім бізнесом, які є суб'єктами ЗЕД у Львівському регіоні, шляхом проведення широкомасштабної адвокасі кампанії для напрацювання рекомендацій щодо покращення практики реалізації нормативно-правових актів у сфері ЗЕД та організаційно-правових механізмів взаємодії влади і бізнесу, та направлення до компетентних у сфері ЗЕД суб’єктів державно-владних повноважень листа-звернення з пропозицією розгляду та імплементації цих рекомендацій. 
Отримати доступ >>


Міграція для загального блага - 2

Тривалість проекту: Грудень 2015 - Квітень 2017  
Партнер:  Міжнародна Організація з Міграції (МОМ)
Суть: Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо-переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні. Учасники проекту зможуть пройти інтенсивний бізнес-курс, отримати консультації та менторську підтримку від бізнес-експертів та отримати грантові кошти.
Отримати доступ >>


Новій Відлік - 2

Тривалість проекту: Березень - Листопад 2016      
Партнер:  МФ "Відродження"    
Суть: Програма підтримки малого бізнесу та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та ветеранів АТО “Новий відлік”, реалізується за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". Програма надаватиме гранти для започаткування або розвитку власної справи чи самозайнятості ВПО у місцях їх нинішнього проживання.
Отримати доступ >>


Жінки в бізнесі: від самозайнятості до власної справи

Тривалість проекту: Червень - Липень 2016           
Партнер:  Проект " Work Service Lviv"    
Суть: Грантова програма, що спрямована на розвиток жіночого підприємництва в Україні через надання жінкам, які бажають мати власну справу, практичних знань та порад щодо відкриття чи розширення бізнесу. Завдання проекту - мотивувати та надихати жінок відкривати власну справу, що дасть їм фінансову свободу і дозволить здійснювати позитивний вплив на розвиток економіки та громадянського суспільства України.
Отримати доступ >>


Міграція для загального блага

Тривалість проекту:  Вересень - Грудень 2015  
Партнер:  Міжнародна Організація з Міграції (МОМ)
Суть: Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо-переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні. Учасники проекту зможуть пройти інтенсивний бізнес-курс, отримати консультації та менторську підтримку від бізнес-експертів та отримати грантові кошти.
Отримати доступ >>


Новий відлік - 1

Тривалість проекту:  Червень 2015 - Березень 2016    
Партнер:  МФ "Відродження"   
Суть: Програма підтримки малого бізнесу та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) “Новий відлік”(перша хвиля). Програма надавала гранти для започаткування або розвитку власної справи чи самозайнятості ВПО у місцях їх нинішнього проживання. 
Отримати доступ >>


БІЗНЕС-НАВЧАННЯ / ФІНАНСОВА ДОПОМОГА

Тривалість проекту:  Грудень 2017 - Лютий 2018 
Партнер:  МФ "Відродження"   
Суть: Програма підтримки малого бізнесу та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) “Новий відлік”(перша хвиля). Програма надавала гранти для започаткування або розвитку власної справи чи самозайнятості ВПО у місцях їх нинішнього проживання. 
Отримати доступ >>