Реєстрація

Вітаємо на сайті Клубу Ділових Людей Україна!

Ми спеціалізуємось на бізнес-нетворкінгу, надаємо інформацію про бізнес-можливості 
(гранти, тендери, проекти тощо), реалізовуємо комунікаційні заходи
та навчально-розвиткові проекти для малого та середнього бізнесу.

Ви можете співпрацювати з Клубом у статусі «Користувача» або «Учасника Клубу».

КОРИСТУВАЧ

Статус «Користувача» надає Вам доступ до Вашого віртуального офісу, дозволяє переглядати вебінари, брати участь у вибіркових заходах Клубу та його партнерів, отримувати інформацію про бізнес-можливості для мікро бізнесу.

Для одержання статусу «Користувач» просимо заповнити коротку форму та підтвердити свій е-мейл. Це безкоштовно і кожен бажаючий може бути Користувачем.

УЧАСНИК КЛУБУ

Статус «Учасника Клубу» надає Вам доступ до Вашого віртуального офісу та Каталогу учасників Клубу, дозволяє брати участь у всіх заходах Клубу та його партнерів, отримувати інформацію про бізнес-можливості та рекомендації до надійних підрядників, а також сприяння в налагодженні ділових контактів.

Для одержання статусу «Учасник Клубу» просимо спочатку заповнити коротку форму (стати «Користувачем»), далі у власному віртуальному офісі натиснути на «Стати учасником Клубу». Вам буде запропоновано дозаповнити інформацію про Вашу діяльність, завантажити своє фото та вказати 2-ох осіб, які мали позитивний досвід співпраці з Вами.

Це безкоштовно, але доступно лише для власників/директорів (перші особи) малого та середнього бізнесу (від 10 працівників або 100 тис. євро річного обороту) із позитивною діловою репутацією.

Зареєструватись