Новини

Всі новини

GoodWebStudio – команда, що створює сайти для успішного бізнесу

Про те, чому сучасному бізнесу не обійтися без Інтернету та наскільки важливо мати свій, якісний сайт – у розмові з Діаною Трепілець, керівником веб-студії Good Web Studio, яка вже кілька років допомагає підприємцям просувати свої товари та послуги онлайн. 

МІСІЯ ВИКОНАНА

Наша місія - допомагати підприємцям комфортно та прибутково вести бізнес в Інтернеті  шляхом створення і обслуговування якісних та ефективних сайтів. GoodWebStudio працює у трьох напрямках, створюючи  корпоративні сайти і веб-каталоги, інтернет-магазини та landing page. 

Наші послуги користуються попитом незважаючи на те, що на сьогоднішній день існує багато сервісів, які пропонують безкоштовні майданчики для самостійного створення сайтів. Зазвичай, без знання базових основ дизайну та веб-розробки, такі продукти  виходять не дуже якісними і, навряд чи будуть сприяти продажам. Тому за хорошим продуктом варто звертатися до людей, які на ньому знаються. І ми можемо віднести себе до категорії таких професіоналів, адже за відгуками та рекомендаціями наших клієнтів, ми свою справу робимо добре, на гідному рівні, підтверджуючи гасло «Добрі сайти для добрих людей».

Ми тішимось, коли бачимо у замовникові людину, яка не просто заробляє гроші «тут і зараз», а має системне бачення свого бізнесу на роки вперед, навчається та постійно вдосконалює себе та свою команду. Такі люди надихають, і співпраця набуває ефекту синегрії.

БІЗНЕС, ЩО ПОЧИНАВСЯ З ФРІЛАНСУ

З 2010-го  року ми почали працювати як фрілансери, вдвох з чоловіком.  Потім сформували команду, яка працює з нами з 2014-го року дотепер. За цей період ми виросли професійно, і продовжуємо розвиватись для того, щоб пропонувати нашим замовникам актуальні, ефективні, цікаві рішення. Важливо те, що з досвідом розвивається і «професійна інтуіція» — здатність передбачення якихось моментів чи можливих проблемних ділянок, про які сам замовник часом і не здогадується. Завдяки цьому, вже на першому етапі співпраці ми можемо направляти роботу у потрібне русло, надавати пропозиції та поради не тільки у питаннях розробки майбутнього сайту, а й веденні бізнесу в цілому. 

СПІВПРАЦЯ З МОМ 

Переїхавши до Львову у 2015 році, ми, як ВПО, потрапили на другу хвилю програми від Міжнародної Організації з  міграції, в рамках якої проходили навчання, писали бізнес-плани для своїх проектів. Це допомогло чіткіше побачити, хто ми є і куди ми рухаємось, надало впевненості та сил для адаптації на новому місці та виходу на новий ринок. А ще отримати обладнання: ноутбук, який зараз працює на благо студії та наших клієнтів. 

ВЕКТОР РОЗВИТКУ – ВШИР ТА ВГОРУ 

Сьогодні GoodWebStudio працює на певній межі, на максимумі можливостей з тією кількістю людей і ресурсів, які у нас є. Тому далі – тільки зростання. Вже є попит на наші послуги на майбутнє, тож треба розширювати і штат, і обсяг роботи, і спектр послуг. Зараз ми почали просувати послуги технічного обслуговування та підтримки сайтів, плануємо також розвивати й інші напрями. 

НАЦІОНАЛЬНА ПЛАТФОРМА БІЗНЕС-ВЗАЄМОДІЇ ТА КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ 

Це і спілкування, і навчання, і спільні проекти, на яких налагоджуються нові контакти. Це статус і репутація, адже Бізнес-клуб як клуб надійних людей знають не тільки у Львові, а і за його межами. А ще – це натхнення, тому що після більшості заходів та тренінгів ти виходиш як на крилах, з новими задумами та ідеями, які намагаєшся втілювати у своєму проекті. Більше того, зараз ми розробляємо дизайн сторінок нового сайту Клубу та Бізнес-платформи, тож співпраця у нас – тісна і плідна.