Новини

Всі новини

"Дитячий сон" - меблі та товари для щасливого дитинства

Компанія, що створює унікальні меблі-трансформери та пропонує батькам краще поєднання ціни і якості, з простого виробництва стрімко розростається у велику мережу. Її засновник, Юрій Оксенюк (м. Луцьк), поділився секретом успіху та розповів про те, якими рисами мають володіти люди, що мріють про власний бізнес. 

НІША, В ЯКІЙ ПРИЄМНО ПРАЦЮВАТИ

Коли я повернувся з армії та навчався на юридичному факультеті, тато робив корпусні меблі. Я почав допомагати і звернув увагу на вільну нішу дитячих меблів. По-перше, вона радісна, приємна, нею хочеться займатись. По-друге, я побачив незадоволений попит, потребу клієнтів, які не могли собі дозволити якісні функціональні меблі, адже вони були занадто дорогими. А дешевший сегмент був дуже неякісним. Тож ми вирішили створювати екологічні меблі з натуральних матеріалів, доступні для середнього класу, які були б якісними та функціональними і слугували дитині до 5-7 років. 

МЕБЛІ, ЩО РОЗВИВАЮТЬСЯ РАЗОМ З ДІТЬМИ

Унікальна розробка компанії "Дитячий сон"  – це меблі-трансформери, які змінюються, ростуть разом з дитиною від народження до 5-7 років. Коли ми починали їх створювати, на ринку таких аналогів не було, ми з татом і братом провели кілька вечорів над ідеєю та розробили оптимальний варіант такої моделі.  І вона швидко знайшла відгук, дуже багато клієнтів досі користуються цими меблями і надзвичайно задоволені ними. Згодом ми почали залучати до співпраці виробників інших дитячих товарів. Детально знаючи свого ключового клієнта та пропозицію на ринку, нам вдалося стати не просто класичним продавцем, а дійсно якісно працювати з покупцями. І, завдяки цьому, ми менше ніж за рік стали лідерами регіону в роздрібній торгівлі. А зараз виходимо на всеукраїнський ринок та шукаємо партнерів у регіонах, готових стати нашими ексклюзивними представниками. Їх завдання –пропонувати товар, а весь супровід, від доставки до зборки, здійснює напряму наш сервісний центр.

СВОЯ СПРАВА: ВАРТО ЧИ НІ

Відкрити свою справу приємно, класно, від цього отримуєш азарт та адреналін, але треба бути готовим до тих всіх викликів, які перед тобою стоять. І якщо ти готовий бути постійно у стані гіперактивності, рухатися зі швидкістю світла, тоді це твоє. А якщо ти стабільний управлінець, ти завжди будеш належно оцінений на ринку. Головне в цьому бути чесним самим перед собою та робити те, що справді приносить тобі задоволення. 

КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ ТА НАЦІОНАЛЬНА ПЛАТФОРМА БІЗНЕС-ВЗАЄМОДІЇ 

Для малого бізнесу це, можна сказати, як вихователька в садочку, яка веде за руку показує, розповідає. Мені Клуб Ділових Людей та бізнес-платформа дуже допомогли своїми освітніми програми MBS і MBA. Адже я був юристом за спеціальністю і не мав часу здобувати економічну освіту для того, щоб займатися бізнесом. А вони за дуже короткий термін дійсно показали, як це повинно бути, як це робиться в класичних світових компаніях. І допомогли змінити свою картину світу, свою логіку мислення. Саме завдяки цьому мені тепер дуже легко знаходити ключові фактори успіху у будь-якій діяльності та розвиватися швидкими темпами.