2313

Фільми для бізнесу

Вовк з Волл-стріт (2013)

Стрічка «Вовк з Волл-стріт» незмінно залишається в топах кращих фільмів про бізнес, успіх та фінанси. Тут є все - злети і падіння, геніальні угоди, фінансові махінації, божевільний ризик, секрети роботи біржових брокерів тощо. Фільм створено на основі реальних подій.

Трейлер: тут »»

Фільм онлайн: тут »»

У топці, 2000

Для тих, хто прагне відкрити неочевидні лайфхаки в сфері продаж, ця історія стане справжньою знахідкою. Фільм пропонує власну відповідь на питання: "Як заробити шалені гроші?". Персонажі – молоді, амбітні, іноді агресивні люди, готові на все заради успіху. 

Трейлер: тут »»

Фільм онлайн: тут »»

Тінейджер на мільярд, 2011

Головний герой фільму Топ почав займатися бізнесом ще в школі. Згодом він запустив власне виробництво чипсів для найбільшої в Таїланді мережі супермаркетів. В 19-річному віці з невідомого підлітка Топ перетворився в мільйонера. Стрічка показує шлях героя до своєї мрії. 

Трейлер: тут »»

Фільм онлайн: тут »»

Корпорація, 2003

Як з’явилися корпорації, які їхні моделі поведінки, механізми та вплив на наше життя? На питання, які актуалізує документальна стрічка, відповідають керівники реальних корпорацій, економісти, громадські активісти, журналісти, історики тощо. 

Трейлер: тут »»

Фільм онлайн: тут »»

Пірати Кремнієвої долини, 1999

Кожного підприємця і власника бізнесу зачепить за живе історія про те, як два юних комп'ютерних генія -  Білл Гейтс і Стів Джобс - перетворили утопічні ідеї в проекти, що підкорили світ. Фільм про створення Apple і Microsoft демонструє, як мрії стають реальністю.

Трейлер: тут »»

Фільм онлайн: тут »»

Людина, яка змінила все, 2011

Біографічний фільм про спорт, що стане потужним мотиватором для багатьох сучасних підприємців. Мова йтиме про кардинальні зміни. У бізнесі, як і в спорті, якщо перемогти страх, смуток і апатію, то навіть з мінімальними ресурсами можна прийти до блискучих результатів. 

Трейлер: тут »»

Фільм онлайн: тут »»

Стартап.ком, 2001

«Стартап.ком» заслуговує на увагу підприємців, адже пропонує декілька важливих моментів у бізнесі: наслідки некомпетентного менеджменту, неправильно розставлені пріоритети в управлінні тощо. Фільм показує, як зберегти ефективність команди в умовах кризи. 

Трейлер: тут »»

Фільм онлайн: тут »»

Авіатор, 2004

Біографічна драма, яка розповідає історію геніального безумця, мільйонера, власника казино та найбільшої кінокомпанії. Фільм буде цікавий підприємцям, особливо тим, кому бракує мотивації і цілеспрямованості.

Трейлер: тут »»

Фільм онлайн: тут »»

Джой, 2015

Що робити, коли залишаєшся з нічим? У випадку з головною героїнею фільму Джой Мангано - побудувати багатомільйонний бізнес і ввійти в історію як підприємниця, що винайшла швабру з самовіджимом і заснувала компанію Ingenious Designs.  

Трейлер: тут »»

Фільм онлайн: тут »»

Соціальна мережа, 2010

«Соціальна мережа» – фільм про створення Facebook. Ця стрічка є показовим бізнес-кейсом, що описує психологію сучасного підприємництва, відносини бізнесменів з інвесторами, партнерами, конкурентами та кредиторами. 

Трейлер: тут »»

Фільм онлайн: тут »»