320

Клубу

 • 20/01/2020
  16-17 січня на Львівщині проведено моніторинг та брендування обладнання в рамках проекту «Село. Кроки до розвитку 2019»

  Конкурс мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку 2019», що фінансується ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» і організовується ГО «Клуб Ділових Людей Україна», підходить до завершення. Впродовж 16-17 січня на Львівщині було проведено процедуру моніторингу та брендування обладнання, котре отримали учасники в рамках проекту.

 • 18/10/2019
  Як підприємцям розвивати власний бізнес? Підсумки форуму «Бізнес кейс-стаді» у Києві

  Малий та середній бізнес в Україні є двигуном розвитку економіки країни. Саме тому  сьогодні так важливо застосовувати нові бізнес-моделі, аналітичні підходи та практичні інструменти для успішного ведення бізнесу. Власне, форум «Бізнес кейс-стаді», що пройшов на початку  жовтня в Києві, зібрав керівників і власників малого та середнього бізнесу (МСБ) для обміну досвідом, генерування нових ідей та пошуку шляхів вирішення власних бізнес-задач. 

 • 11/10/2019
  Бізнес-курс «Управління проектами для консультантів»: Консалтинг як інвестиція в розвиток бізнесу

  Сфера консультаційних послуг в Україні - нова ніша, котра разом з тим достатньо динамічно розвивається. Сьогодні попит на консультаційні послуги підвищується. І головне завдання консультантів - налагодити комплексну і якісну співпрацю з клієнтом. З метою вдосконалення та розвитку вмінь для ведення консультаційних проектів був проведений бізнес-курс “Управління проектами для консультантів”, що відбувся 7-10 жовтня в Карпатах. Експерт тренінгу - Володимир Чернявський, бізнес-тренер, консультант, член міжнародної асоціації консультантів PDP Інституту Організаційного та Соціального Розвитку (Бельгія), викладач Стокгольмської Школи Економіки в Санкт-Петербурзі і Вищої школи менеджменту Санкт-Петербурзького Університету. 4-денний модуль був спрямований на підвищення управлінських компетенцій  та посилення практичних навичок у створенні, структуруванні, організації та управлінні консультаційними проектами. Бізнес-тренер, консультант. 

 • 17/09/2019
  На форумі «Бізнес кейс-стаді» у Києві підприємцям на практиці відкриють ефективні підходи, інструменти та рішення для розвитку власного бізнесу

  Малий та середній бізнес в Україні є двигуном розвитку економіки країни. Саме тому  так важливо застосовувати нові бізнес-моделі, аналітичні підходи та практичні інструменти для успішного ведення бізнесу, особливо в епоху динамічних змін. Форум «Бізнес кейс-стаді» 2-3 жовтня в Києві має на меті створити платформу, що збере керівників і власників МСБ для обміну досвідом, генерування нових ідей та пошуку шляхів вирішення власних бізнес-задач. Подію спільно організовують три Центри інформаційної підтримки бізнесу – у м. Івано-Франківську, м. Вінниці та м. Києві, засновані відповідно на базі Клубу Ділових Людей Україна, Вінницького клубу ділових людей та Київської торгово-промислової палати, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

 • 28/08/2019
  «Франківщина креативна»: Як підприємцям регіону розпочати або налагодити експорт та залучити інвестиції для розвитку власного бізнесу

  Сьогодні креативні індустрії – один із драйверів світової економіки. В Україні креативні індустрії активно розвиваються останніх декілька років. Загалом цю сферу можна окреслити як підприємницьку діяльність, в якій економічна цінність тісно пов'язана з культурним вмістом. Івано-Франківщина – один із регіонів України, де цей ринок демонструє позитивну динаміку росту. 

 • 16/07/2019
  Стратегічний маркетинг: Як побудувати ефективну бізнес-модель компанії?

  Сьогодні на глобальному споживчому ринку компанії конкурують не товарами чи послугами, а бізнес-моделями. Підприємцям важливо навчитись змінюватись, щоб відповідати викликам суспільства. Побудова ефективної бізнес-моделі і стратегічного маркетинг-плану – ключові фактори, необхідні для успішного, а головне - сталого розвитку бізнесу. З метою вдосконалення та розвитку цих вмінь у консультантів та керівників малого/середнього бізнесу (МСБ) був організований тренінг “Стратегічний маркетинг та бізнес-моделювання”. 

 • 24/06/2019
  Форум "Ефективні продажі в текстильній індустрії" у Львові зібрав близько 60 підприємців

  19 червня у Львові пройшов форум "Ефективні продажі в текстильній індустрії", котрий на одній платформі зібрав близько 90 керівників та власників бізнесів у цій сфері. Подія розпочалася з вітального слова заступника голови ЛОДА Романа Филипіва, котрий зазначив, що такі заходи є чудовою платформою для обміну інформацією, досвідом та контактами між підприємцями, зокрема в текстильній галузі. Виконавцем проекту є Клуб Ділових Людей Україна. Програма реалізовується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. 

 • 18/06/2019
  Підприємці на Open Business Space «Франківськ бізнесовий: туризм, IT чи промисловість?» обговорили стратегію розвитку регіону

  12 червня Івано-Франківськ перетворився на відкритий інтерактивний простір для діалогу, обміну досвідом, пошуку нових рішень для розвитку та ділових знайомств. Керівники та власники малого і середнього бізнесу зібралися в конференц-залі Університету Короля Данила, аби обговорити потенціал Івано-Франківська, а також напрями та шляхи розвитку міста і регіону. Подія організована Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, основаним на базі Клубу Ділових Людей Україна, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

 • 31/05/2019
  Як розвивати регіон: 12 червня пройде OPEN BUSINESS SPACE «Франківськ бізнесовий: туризм, IT чи промисловість?»

  12 червня Івано-Франківськ стане відкритим інтеграційним майданчиком для обміну ідеями і досвідом, пошуку нових рішень та ділових знайомств серед керівників та власників бізнесу. В конференц-залі Університету Короля Данила відбудеться OPEN BUSINESS SPACE «Франківськ бізнесовий: туризм, IT чи промисловість?». Подія організовується Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, основаним на базі Клубу Ділових Людей Україна, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

 • 27/05/2019
  Форум «Ефективні продажі» в Луцьку зібрав більше 130 керівників та власників малого і середнього бізнесу

  Форум «Ефективні продажі», що пройшов 23-24 травня в Луцьку, зібрав керівників та власників малого і середнього бізнесу. Учасники разом з експертами обговорили ефективність сучасних інструментів онлайн і офлайн маркетингу і приклади успішних продажів. Також розглянули моделі роботи відділів продажу на  українському та іноземних ринках. Подія організована Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, основаним на базі Клубу Ділових Людей Україна, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

 • 16/05/2019
  Підприємці Львова обговорили стратегії підвищення ефективності виробництва на форумі "Операційний менеджмент в текстильній індустрії. Ощадливе виробництво"

  15 травня у Львові відбувся Форум "Операційний менеджмент в текстильній індустрії. Ощадливе виробництво", що зібрав керівників та власників бізнесів у цій сфері. Разом з експертами виробники одягу, взуття та дизайнери обговорити різні стратегії планування, шляхи підвищення ефективності та принципи ощадливого виробництва в текстильній індустрії та сфері моди. Виконавцем проекту є Клубу Ділових Людей Україна. Програма реалізовується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business.

 • 25/04/2019
  Більше 80 підприємців зібрались на форумі “Текстильна промисловість: іноземний та український досвід стратегічного планування”

  19 квітня у Львові відбувся форум “Текстильна промисловість: іноземний та український досвід стратегічного планування”, який зібрав виробників одягу, взуття та дизайнерів, щоб обговорити різні стратегії планування, моніторинг ефективності, якості продукції в текстильній індустрії та сфері моди. Ця програма реалізується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Власне, форум був орієнтований навчити підприємців створювати ефективні стратегії розвитку бізнесу та працювати в умовах жорсткої конкуренції, враховуючи кон’юнктуру споживчого ринку текстильної індустрії.