278

«Світом правлять зв’язки» або чому нетворкінг важливий у продажах

Новини

Всі новини
2018-06-11 11:28

Зв’язки, знайомства, вміння налагоджувати потрібні контакти – все це дуже важливо в сучасному світі. Адже успіх, як особистий, так і професійний, багато в чому, залежить саме від спілкування з потрібними людьми. Кожен вважає, що нетворкінг – це чудова ідея, але мало в кого є час на нього. Насправді, це саме те, що ми говоримо, як правило, один одному і самим собі. Але при цьому ми не думаємо над тим, що саме нетворкінг – ключ до успіху нашого бізнесу. 

 Як у продавця є закон «продавай завжди», так і головний закон нетворкінгу - «спілкуйся завжди». В наш час контакти приходять звідусіль: соцмережі, конференції, вечірки. Якщо хтось когось рекомендує, знайдіть 30 хвилин, щоб випити кави з новою людиною за рекомендацією. Можливо, це ваш майбутній діловий партнер.

Під час творення контактів, думайте і про побудову відносин. Ціль нетворкінгу не просто познайомитися із потрібними людьми, а налагодити з ними відносини. Якщо Ви знайшли точки дотику з людиною – переходьте до обміну контактами. Вони розпочинаються з банального фолоап-листа після першого знайомства і тривають доти, доки Ви взаємно вигідні один одному в бізнесі. При цьому спільний бізнес може закінчитися, а дружба залишиться і при нагоді в майбутньому стане навіть дуже корисною. 

Деякі досвідчені комунікатори радять: якщо немає часу бути присутнім на самому заході (конференції, тренінг та інше), приходьте одразу на обід. Бо саме обіди на ділових заходах – найбільш плідний час для нетворкінгу: з сусідами по столику зазвичай встигають обмінятися інформацією про свій бізнес, візитівками або відразу контактами на Facebook або LinkedIn.

Процес налагодження ділових та особистих зв’язків потребує великих зусиль та організованості. Тому нетворкінгу потрібно навчатися, важливо вміти грамотно налагоджувати і підтримувати зв’язки, щоб в подальшому скористатися їх плодами. 

Саме тому 6-8 вересня 2018 року в Буковелі Центр підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, оснований на базі Клубу Ділових Людей Україна, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business організовує бізнес-модуль «Переговори у продажах. Продуктивний нетворкінг».

Курс розрахований на власників та керівників бізнесу, які хочуть покращити навики переговорів та нетворкінгу, а також зав’язати нові бізнес-контакти. 

Впродовж трьох днів відомий бізнес-тренер та засновник Школи розвитку лідерства LеaderWay Ваче Давтян розкаже про:

  • стратегії переговорів та чи працює win-win в Україні;
  • як налагодити місток довіри та як зарекомендувати себе співрозмовнику за 30-секунд;
  • принцип 4-ох зв’язків: як вийти на будь-яку людину в світі і яку роль в цьому відіграє нетворкінг;
  • як підтримувати стосунки або що робити після знайомства чи продажі;
  • щасливий клієнт: як домогтися того, щоб вас рекомендували. 

Ваче Давтян зазначає: «Для того щоб бізнес розвивався, його потрібно постійно поліпшувати новими впровадженнями, напрямками, а це завжди нові люди. Тому знайомитися та будувати відносини потрібно завжди. Але як цей інструмент зіграє, залежить тільки від вас самих». 

Бізнес-курс «Переговори у продажах. Продуктивний нетворкінг»  включатиме теоретичні та практичні блоки (рольова гра «Переговори», вау-представлення та розробка власної стратегії нетворкінгу), а також аналіз кейсів у групах.

ДОВІДКА

Ваче Давтян - засновник і бізнес-тренер Школи розвитку лідерства LеaderWay. Спікер Львівської бізнес-школи, Міжнародного Інституту Бізнесу та більше 50 конференцій. З 2010 року проводить навчання для компаній: Google, Deloitte, Київстар, Fozzi, Tickets.ua, Promodo, Terrasoft, Intellect Service, Vents, Lindström, Белтимпорт, Литер, Аснова Холдинг, Baiersdorf та багатьох інших. Кількість онлайн-зв’язків  Вяче Давтяні сягає більше 25 000 і  5000 офлайн. 

Ініціатива EU4Business – спрямована на підвищення конкурентоспроможності та поліпшення доступу до фінансування для українських МСП шляхом надання консультацій та зміцнення потенціалу. Ініціатива реалізовується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Програма сприяє створенню мережі з 15 центрів підтримки бізнесу по всій країні, серед яких є Центр підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, оснований на базі Клуб Ділових Людей Україна. 

В рамках ініціативи EU4Business Центром Підтримки Бізнесу на базі Клубу Ділових Людей Україна для представників бізнесу уже проведено бізнес-навчання «Маркетингові стратегії успішного бізнесу» (експерт Андрій Прудіус), «Бізнес-моделювання. ДНК компанії» (експерт Ігор Гут), «People management: ефективне управління сучасною командою» (експерт Михайло Притула) та «Управління консалтинговим бізнесом» (експерт Володимир Чернявський).

Також впродовж 2018 року в рамках цієї ж Програми буде проведено ще 4 бізнес-курси на такі теми:

  1. «Побудова системних продажів бізнесу» Піщак Олесь. 27-29 вересня 2018.
  2. «Надихаюче лідерство» Заднепровська Алла. 18-20 жовтня 2018.
  3. «Управління змінами у бізнесі» Павелко Володимир. 15-17 листопада 2018.
  4. «Проект менеджмент у бізнесі» Файзулліна Ельвіра. 6-8 грудня 2018.

Зареєструватися на бізнес-курс «Переговори у продажах. Продуктивний нетворкінг можна заповнивши анкету за посиланням https://bit.ly/2J6iwoT.