14332

Новини

 • 23/03/2020
  Розвиваєте свій бренд? Тоді застосовуйте формулу чотири «P»

  Бренд – це лише результат застосування чотирьох класичних «P» маркетингу: продукту (product), місця (place), ціни (price) і просування (promotion). Це сказав відомий у світі маркетолог, який прославив компанію Apple Computer – Гай Кавасакі. І нині щоб ефективно керувати бізнесом, великим чи малим,  не можна ігнорувати це правило. Саме принцип  «Р» і багато інших, що зарекомендували себе у світі, впроваджує в роботі Юлія Гатченко – експерт галузі фешн-ритейлу. Юлія очолювала мультинаціональні проекти, доклалась до розвитку відомих компаній (Україна, Польща, Франція, Казахстан та ін.) І один із останніх модулів тренерка провела у Львові, зібравши дизайнерів, власників швейних виробництв та роздрібних магазинів моди і текстилю. 

 • 18/03/2020
  Криза і бізнес

  До чого бути готовим у час пандемії короновірусу і що робити вас і вашому бізнесу, щоб вийти із кризи з мінімальними втратами? Ми зібрали найцінніші поради від експертів:  управлінців, фінансистів, маркетологів, стратегів, які передбачали погіршення бізнес-клімату і готові запропонувати фахові схеми.

 • 03/03/2020
  «Клієнт не завжди правий» або чому бізнес ігнорує потреби споживачів?

  Ви помічали, що в деяких банках   вам чемно пропонують філіжанку кави, а в деяких – ні?  Один водій  таксі відчиняє двері, а інший не звертає на вас уваги?  У певних аптеках можете розрахуватись карткою, а в окремих  ні?  Проблема зовсім не у кращому чи гіршому ставленні до вас як клієнта, чи неграмотному підході власника до справи. Все через абсолютно різну клієнтоорієнтованість бізнесу. Сучасні правила диктують підприємцям: все менше опиратись на  гасло «клієнт завжди правий» і все більше орієнтуватись на конкретного споживача, надаючи  виключно те, що підвищить рівень його задоволеності. Простою мовою: пенсіонерам – дешево і просто, зайнятим людям – менше черг і більше мобільності, заможним – статус середовища і престиж брендів. Не поспішайте скаржитись чи сваритись про дискомфорт на ринку  товарів та послуг.  Можливо ви просто.. не в тому місці?

 • 28/02/2020
  ЮЛІЯ ГАТЧЕНКО: ЧИ ЛЕГКО БУТИ УКРАЇНСЬКИМ ДИЗАЙНЕРОМ?

  Кілька років тому патріотизм накрив українських модників. Одягатись у своїх виробників стало  престижно, демонструвати позицію «свій до свого по своє» почали відомі особистості і  хвилю зацікавленості підхопили  широкі маси. Народний ажіотаж  змотивував фахівців індустрії моди до розвитку. Нарешті Україна гідно показала себе у світі фешн! Однак, миттєво спалахнувши, популяризація українського бренду останній рік почала стрімко згасати…  На ринку  залишились лише найсильніші і все важче доводилось дрібним виробникам. Політична складова, жорстка конкуренція чи невміння налагодити процеси?  Про це та інше розмовляємо із експертом галузі, бренд-менеджером провідних виробників України та Європи,  Юлією Гатченко. 

 • 28/02/2020
  Малий і середній бізнес закликають до бізнес-об’єднань задля розвитку підприємництва в Україні

  Ініціатива «ЕФЕКТИВНІ БІЗНЕС-ОБ’ЄДНАННЯ - СПРОМОЖНИЙ БІЗНЕС - СИЛЬНА КРАЇНА», що реалізується Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у співпраці з ГО «Клуб Ділових Людей Україна».

 • 24/01/2020
  «Коли «великі» підприємства допомагають «розвиватися малим»: Підсумки конкурсу "Село. кроки до розвитку" на Львівщині

  У січні цього року завершується конкурс мікрогрантових проектів "Село. кроки до розвитку" у Львівській області, що тривав з квітня 2019 року. Проект фінансується ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» і організовується ГО «Клуб Ділових Людей Україна». 23 січня у Львові відбулася звітна конференція учасників проекту у Львівській області. Учасники разом з менеджеркою з корпоративної соціальної відповідальності і керівницею конкурсу "Село. кроки до розвитку" від ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» Світланою Мигаль та координаторкою від Клубу Ділових Людей Україна Анною Приведою підводили підсумки реалізації проекту.

 • 20/01/2020
  16-17 січня на Львівщині проведено моніторинг та брендування обладнання в рамках проекту «Село. Кроки до розвитку 2019»

  Конкурс мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку 2019», що фінансується ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» і організовується ГО «Клуб Ділових Людей Україна», підходить до завершення. Впродовж 16-17 січня на Львівщині було проведено процедуру моніторингу та брендування обладнання, котре отримали учасники в рамках проекту.

 • 20/11/2019
  Семінар від Представництва ЄС для підприємців Ужгорода та Закарпатської області «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу»

  28 листопада о 14:00 в Ужгороді Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на захід про можливості участі українських бізнесменів у торговельних виставках ЄС, способи просування компаній на торговельних місіях та програми від Євросоюзу для підприємців України.

 • 11/11/2019
  Семінар від Представництва ЄС для підприємців Рівного та Рівненської області «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу»

  14 листопада о 14:00 у Рівному Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на захід про можливості участі українських бізнесменів у торговельних виставках ЄС, способи просування компаній на торговельних місіях та програми від Євросоюзу для підприємців України.

 • 11/11/2019
  Семінар від Представництва ЄС для підприємців Луцька та Волинської області «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу»

  12 листопада о 15:00 у Луцьку Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на захід про можливості участі українських бізнесменів у торговельних виставках ЄС, способи просування компаній на торговельних місіях та програми від Євросоюзу для підприємців України.  

 • 18/10/2019
  Як підприємцям розвивати власний бізнес? Підсумки форуму «Бізнес кейс-стаді» у Києві

  Малий та середній бізнес в Україні є двигуном розвитку економіки країни. Саме тому  сьогодні так важливо застосовувати нові бізнес-моделі, аналітичні підходи та практичні інструменти для успішного ведення бізнесу. Власне, форум «Бізнес кейс-стаді», що пройшов на початку  жовтня в Києві, зібрав керівників і власників малого та середнього бізнесу (МСБ) для обміну досвідом, генерування нових ідей та пошуку шляхів вирішення власних бізнес-задач. 

 • 11/10/2019
  Бізнес-курс «Управління проектами для консультантів»: Консалтинг як інвестиція в розвиток бізнесу

  Сфера консультаційних послуг в Україні - нова ніша, котра разом з тим достатньо динамічно розвивається. Сьогодні попит на консультаційні послуги підвищується. І головне завдання консультантів - налагодити комплексну і якісну співпрацю з клієнтом. З метою вдосконалення та розвитку вмінь для ведення консультаційних проектів був проведений бізнес-курс “Управління проектами для консультантів”, що відбувся 7-10 жовтня в Карпатах. Експерт тренінгу - Володимир Чернявський, бізнес-тренер, консультант, член міжнародної асоціації консультантів PDP Інституту Організаційного та Соціального Розвитку (Бельгія), викладач Стокгольмської Школи Економіки в Санкт-Петербурзі і Вищої школи менеджменту Санкт-Петербурзького Університету. 4-денний модуль був спрямований на підвищення управлінських компетенцій  та посилення практичних навичок у створенні, структуруванні, організації та управлінні консультаційними проектами. Бізнес-тренер, консультант.