88840

Новини

  • 18/01/2022
    "Підприємці зраділи нашому дзвінку" ‒ завершився перший етап ініціативи "Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах".

    9 грудня завершився перший етап ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах», яку впроваджує Клуб Ділових Людей Україна за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». 

  • 24/12/2021
    «Нам пощастило мати конкурента», - власник інноваційного бізнесу NEVERDARK

    Компанія Neverdark виготовляє стильні автоматизовані біокаміни зі справжнім вогнем для квартири, тераси чи будинку, які не створюють дим, сажу, кіптяву й працюють без витяжки. Не треба колоти дрова, чистити димар. Власник та натхненник бізнесу Ярослав Лисак розповів нам, як його стартапу вдалося зростати без залучення інвестицій та про вплив пандемії на плани компанії. 

  • 24/12/2021
    Тренди та тенденції в маркетингу на 2022 рік

    Що стане невід’ємною частиною маркетингових стратегій більшості бізнесів у 2022 році, та які небезпеки чатують на маркетологів на шляху онлайн-просування? Читайте у матеріалі.

  • 24/12/2021
    Шановні учасники та партнери Клубу Ділових Людей Україна!

    Щиро вітаємо Вас із прийдешніми Новим роком та Різдвом!

  • 08/12/2021
    Відбувся найбільший форум року для громад від U-LEAD

    Значний прогрес стався за останній рік у місцевому самоврядуванні в Україні. Повноваження, передані українським громадам упродовж цього періоду, збільшили не тільки їхню фінансову самостійність, але також і рівень їхньої відповідальності та виклики, з якими вони стикаються.

  • 07/12/2021
    Основні тези першого дня Міжнародного експертного обговорення 2021 від U-LEAD

    7-8 грудня «U-LEAD з Європою» проводить Міжнародне експертне обговорення 2021: «Партнерство для розвитку». Мета заходу – надихнути учасників конференції, дати їм поживу для роздумів щодо партнерства між громадами під час підготовки спільних інвестиційних проєктів для підвищення якості життя своїх громадян.

  • 06/12/2021
    ДРУГА РІЧНИЦЯ ДІЯЛЬНОСТІ УКРАЇНСЬКОГО ФОНДУ СТАРТАПІВ

    Цієї п'ятниці, 10 грудня, відбудеться без перебільшень історична подія: у рамках другої річниці роботи наших колег по цеху з USF, відбудеться наймасовіший пітчинг українських стартапів. На одній сцені зберуться 111 команд, які публічно представлять свої проекти, після чого офіційно буде поставлений та зафіксований національний рекорд України.

  • 16/11/2021
    CHERNIKOVA: історія успіху молодої та талановитої дизайнерки з Івано-Франківська

    Бренд «CHERNIKOVA», який випускає унікальні моделі одягу із елементами етніки в поєднанні з сучасними тенденціями та трендами, вже став упізнаваним не лише на українському ринку, а й у багатьох країнах світу. Його засновниця Любов Чернікова (місто Івано-Франківськ) поділилась своїм секретом успіху та розповіла, з якими викликами довелося зіштовхнутися, реалізовуючи свою мрію та працюючи у нелегкий час пандемії.

  • 12/11/2021
    Ми навчаємо громади думати інтересами підприємців та інвесторів — експерт

    6 жовтня розпочалося навчання представників територіальних громад в рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу у громадах», яку впроваджує Клуб Ділових Людей Україна за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

  • 11/11/2021
    Медичний бізнес Львівщини об’єднується в кластер заради спільної мети

    Кластер – це про новий ритм життя львівського медичного бізнесу. Він об’єднав підприємців регіону задля спільної мети – зробити Львів медичною столицею України. Та усе починалося з маленької ідеї, яка, як іскра, загорілася на одному з форумів, що мав назву “Тренди ринку в медичній галузі”. Цей захід був реалізований в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом і урядом Німеччини та реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Як це відбувалося, читайте в розмові з головою Клубу Ділових Людей Україна – Миколою Савуляком. 

  • 18/08/2021
    Уже цієї п'ятниці ювілейний 30-ий Pitch Day Українського фонду стартапів

    Друзі, цієї п’ятниці наші колеги по цеху з Українського фонду стартапів (@ukrainianstartupfund) святкують ювілейний 30-ий Pitch Day, на якому усі охочі зможуть побачити новітні проєкти українських стартаперів. Напередодні Дня Незалежності ми раді долучитися в ролі інформаційного партнера Фонду у цей символічний момент і як активний учасник бізнес-екосистеми усіляко підтримуємо її розвиток. Щиро запрошуємо наших читачів приєднатися до заходу і підтримати молодих українських новаторів.

  • 21/07/2021
    COVID-19 Бізнес-клініка на базі Клубу Ділових Людей Україна анонсує відбір малих і середніх підприємств на отримання консультацій в рамках «COVID-19 Ваучерів»

    COVID-19 Бізнес-клініка на базі Клубу Ділових Людей Україна запрошує малі та середні підприємства (МСП) подавати заявки на отримання консультаційної підтримки в рамках «COVID-19 Ваучерів». Такий ваучер дає представникам бізнесу право на отримання серії профільних консультацій тривалістю до 10 днів для відновлення власної справи після наслідків економічної кризи, спричиненої пандемією коронавірусу. Ваучер на 90% забезпечується безпосередньо проєктом «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»*, а решту 10% – сплачує підприємство.