44258

Новини

 • 28/12/2020
  Щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
 • 27/08/2020
  Для українських підприємців стали доступні успішні практики бізнес-асоціацій у форматі анімаційних матеріалів та інфографіки

  Сьогодні на українському ринку активно розвивається тренд бізнес-об’єднань. Підприємці прагнуть підвищити спроможність бізнесу, розширити спектр та якість своїх послуг, об’єднавшись у бізнес-асоціації. Залучення підприємців в асоціації, а відтак – покращення бізнес-середовища, здійснюється в рамках ініціативи «ЕФЕКТИВНІ БІЗНЕС-ОБ’ЄДНАННЯ - СПРОМОЖНИЙ БІЗНЕС - СИЛЬНА КРАЇНА». Ініціатива реалізовується ГО «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми USAID «Конкурентноспроможна економіка України» (КЕУ). 

 • 20/08/2020
  Стартувала друга хвиля проєкту "Зміцнення бізнес-об'єднань малих та середніх підприємств"

  Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні  (ПРООН) запустила другу хвилю проєкту "Зміцнення бізнес-об'єднань малих та середніх підприємств". Проект спрямований на прискорення розвитку МСБ шляхом зміцнення потенціалу членських бізнес-об’єднань, що дозволить забезпечити ефективнішу діяльність і стійкість цих організацій на довготривалу перспективу, якісніші послуги для малого і середнього бізнесу та активізацію публічно-приватного діалогу.

 • 18/08/2020
  Універсальні принципи етики репутаційного бізнесу

  Ділова репутація – складова успішного бізнесу і його нематеріальний актив. На українському ринку ідея репутаційного бізнесу лише набуває популярності і активно розвивається останні кілька років. Сьогодні підприємцям особливо важливо підтримувати позитивну ділову репутацію і вести бізнес на основі етичних стандартів. Такий підхід може посилити лояльність інвесторів, зовнішніх та внутрішніх клієнтів, а відтак – збільшити доходи. В рамках ініціативи ЄС EU4Business були розроблені 20 універсальних принципів етики репутаційного бізнесу, які можуть стати основою для створення підприємцями власного етичного кодексу. 

 • 30/06/2020
  ЕФЕКТИВНІ БІЗНЕС-О’БЄДНАННЯ – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА В УКРАЇНІ

  В українських підприємців з’явилась можливість підвищити спроможність бізнесу, розширити спектр та якість своїх послуг, об’єднавшись у бізнес-асоціації. Власне, такі об’єднання відстоюють права підприємців, допомагають професійно рости і ставати успішнішими, надаючи консалтингові та інші послуги для розвитку їхнього бізнесу. Залучення бізнесу в асоціації, а відтак – покращення бізнес-середовища, здійснюється в рамках ініціативи «ЕФЕКТИВНІ БІЗНЕС-ОБ’ЄДНАННЯ - СПРОМОЖНИЙ БІЗНЕС - СИЛЬНА КРАЇНА». Ініціатива реалізовується ГО «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми  USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (КЕУ)

 • 26/06/2020
  Підписання Меморандуму про співпрацю з моделювання пільгової програми кредитування бізнесу у Львівській області

  Ще одна знакова подія у житті Клубу Ділових Людей Україна та бізнесу: учора між Клубом Ділових Людей Україна та департаментом економіки Львівської обласної держадміністрації  підписано Меморандум про співпрацю з моделювання пільгової програми кредитування бізнесу у Львівській області. 

 • 24/06/2020
  Як підвищити відповідальність та залученість працівників?

  В сучасному суспільстві, особливо в умовах постійних змін, керівникам та власникам бізнесів варто тримати руку на пульсі актуальних трендів та розвивати навики управління, зокрема людськими ресурсами. В умовах кризи надважливо трансформувати управлінський підхід, аби забезпечити лояльність персоналу. Власне, залученню персоналу був присвячений триденний онлайн-курс, організований на початку червня ЦІПБ м. Івано-Франківськ, заснованим на базі Клубу Ділових Людей Україна. Захід відбувся за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні у рамках ініціативи ЄС #EU4Business. Експертка з управління персоналом Марія Плахотник ділилась сучасними інструментами та техніками, що допоможуть власникам бізнесу в активації залученості і відповідальності персоналу. Основні інсайти заходу за посиланням

 • 04/06/2020
  Андрій Садовий запрошує бізнес «посидіти в штанах» службовця чи місцевого депутата і обіцяє раз у місяць діалог з львівськими підприємцями.

  Сьогодні відбулась онлайн-зустріч мера Львова з представниками малого та середнього бізнесу, які є учасниками Клубу Ділових Людей Україна. Міський голова розповів про можливий сценарій для бізнесу, який все ще є заручником карантинних обмежень. 

 • 22/05/2020
  Шукаємо «сусіда». Оренда пів офісу у Львові.
 • 22/04/2020
  Три ОТГ Львівської області обрані до участі в проекті із розвитку місцевого бізнесу

  Три ОТГ Львівської області обрані до участі в проекті із розвитку місцевого бізнесу

 • 23/03/2020
  Розвиваєте свій бренд? Тоді застосовуйте формулу чотири «P»

  Бренд – це лише результат застосування чотирьох класичних «P» маркетингу: продукту (product), місця (place), ціни (price) і просування (promotion). Це сказав відомий у світі маркетолог, який прославив компанію Apple Computer – Гай Кавасакі. І нині щоб ефективно керувати бізнесом, великим чи малим,  не можна ігнорувати це правило. Саме принцип  «Р» і багато інших, що зарекомендували себе у світі, впроваджує в роботі Юлія Гатченко – експерт галузі фешн-ритейлу. Юлія очолювала мультинаціональні проекти, доклалась до розвитку відомих компаній (Україна, Польща, Франція, Казахстан та ін.) І один із останніх модулів тренерка провела у Львові, зібравши дизайнерів, власників швейних виробництв та роздрібних магазинів моди і текстилю. 

 • 18/03/2020
  Криза і бізнес

  До чого бути готовим у час пандемії короновірусу і що робити вас і вашому бізнесу, щоб вийти із кризи з мінімальними втратами? Ми зібрали найцінніші поради від експертів:  управлінців, фінансистів, маркетологів, стратегів, які передбачали погіршення бізнес-клімату і готові запропонувати фахові схеми.