170

«Вибір України» BogushTime визнана кращою тренінговою компанією 2017 року

Новини

Всі новини
2018-02-16 16:19

Україна зробила свій вибір: за результатами досліджень оргкомітету Національної незалежної бізнес-нагороди «Вибір України» BogushTime визнана кращою тренінговою компанією 2017 року. Номінанти цієї премії визначаються за сукупністю показників економічної діяльності і незалежної експертної оцінки якості продукту. Таким чином, ця нагорода є підтвердженням надійності компанії на ринку, високого рівня товарів і послуг, і безумовним свідченням прихильності клієнтів.

Ми попросили поділитися секретами досягнення таких високих успіхів трьох співробітників тренінгової компанії «BogushTime», які зробили найбільш вагомий внесок в розвиток компанії, і були відзначені статус-званнями «Професіонал року 2017».

 

Людмила Богуш-Данд, засновник і провідний бізнес-тренер компанії «BogushTime», експерт міжнародного рівня з питань досягнення цілей:

Ми не докладали ніяких спеціальних зусиль для отримання саме цієї нагороди. Але в наших цілях на 2017 рік конкретно було позначено - стати найкращою тренінговою компанією в Україні по вибору клієнтів.

Згідно з нашою технологією При-Цільного тайм-менеджменту, при постановці цілей ми завжди визначаємо критерії, за якими зможемо зрозуміти в результаті, що мета досягнута. Таким критерієм ми позначили привласнення нашою компанією будь-якої з існуючих національних номінацій, які підтверджують те, що клієнти надають перевагу нашим послугам. Тому, звістка про те, що BogushTime визнали кращого тренінговою компанією в 2017 році з присвоєнням звання «Вибір України», стало для нас підтвердженням правильності обраної стратегії та ефективності наших інструментів.

Олена Олександрова, керуючий партнер, виконавчий директор і сертифікований бізнес-тренер компанії «BogushTime»:

Нагорода «Вибір України» і лідируюче положення компанії на ринку тренінгових послуг – це результат застосування нашої технології і планомірного розвитку бізнесу. У жовтні 2017 роки ми зробили рекордний прибуток. А в грудні впоралися з серйозним викликом: встигнути обробити пікову кількість замовлень, так щоб всі клієнти були задоволені.

Дуже важливим для успіху компанії я вважаю щиру віру всіх співробітників в наш продукт. Ми не просто проводимо тренінги і продаємо кращі планувальники - ми робимо сильних щасливими! Ми змінюємо життя людей і компаній, виводячи їх на новий якісний рівень життя, оновлюємо їх мрії і даємо просту технологію досягнення цілей.

Оксана Долгова, сертифікований бізнес-тренер компанії «BogushTime»:

В основі успішності бізнес-тренера, крім безперервного саморозвитку, лежить здатність відчувати аудиторію, простежувати реакції учасників тренінгу і прагнути кожному дати максимум знань і умінь. Відкритість і щирість, з якими ми ділимося нашими інструментами - запорука створення надійних взаємовідносин. Тому так часто учасники наших тренінгів повертаються до нас знову, проходять нові, більш поглиблені курси.

Для мене дуже цінна колосальна підтримка компанії, яку я завжди відчуваю. Думки, мрії та ідеї, якими я ділюся з керівництвом, обов'язково знаходять свій відгук. Коли компанія - як сім'я, це неймовірно надихає на нові досягнення!