За презентаціями у прямому ефірі можна слідкувати на офіційному каналі YouTube: https://youtu.be/ZESl6ufU748. А якщо ви представляєте ЗМІ можна акредитуватися, щоб потрапити на захід особисто: https://bit.ly/3g2y2SH. Початок о 16:00. Чекаємо!
Цього разу виступають 12 команд на стадії seed, які змагаються за гранти розміром 50 000 доларів кожен. То хто ж вони?
- DrugCard (@pharmalinkua). SaaS рішення для автоматичного моніторингу медичної літератури (Київ, Львів).
- Dnipro-MTO. Механічний кріогенний морозильник (Київ).
- Штрафи UA для Бізнесу. Сервіс з контролю та сплати штрафів ПДР для юридичних осіб (Одеса).
- Quant. Перші інверторні стабілізатори напруги з захистом на випередження (Львів, Житомир).
- ARbrowser (@arbrowser.co). SaaS платформа для інтерактивної та якісної візуалізації меблів за допомогою доповненої реальності (Київ).
- StudyDive (@StudyDiveSocial). Єдина платформа для управління планами розвитку співробітників (Київ).
- Reelly (@reelly.io). Онлайн дистриб'ютор ріелторських продажів для забудовників (Одеса, Київ).
- Workademy (@workademy). Навчальна платформа, що допомагає середньому бізнесу поширювати знання будь-якого працівника на всю організацію (Київ).
- Kidium (@kidium.com.ua). Онлайн-платформа, де можна купити-продати дитячі товари, замовити послугу чи спеціаліста для дитини, знайти заклад державної чи приватної форми власності, спілкуватися і робити дописи, бути в курсі дитячих подій свого міста (Ужгород).
- Gravitec (@gravitec.net). Автоматична доставка персоналізованого контенту для медіа сайтів, а також малих та середніх підприємців на базі технології браузерних пуш повідомлень (Київ).
- TehnoTable (@tehnotable). Єдиний виробник столів з електронним механізмом підйому в Україні, що допомагає зняти напругу зі спини і зміцнити м’язи всього тіла (Київ).
- SPOKK (@spokk.insurance). «Страхування в смартфоні» з доступними продуктами мікрострахування та повним спектром послуг онлайн (Київ).
І нагадуємо, що Український фонд стартапів приймає нові заявки для отримання гранту на постійній основі. Тому, якщо у вас є цікавий стартап на ранніх стадіях – pre-seed або seed – подивіться сайт https://usf.com.ua/. Там усі деталі, як можна отримати грант для свого бізнесу. Все дуже просто!