70

Семінар від Представництва ЄС для підприємців Одеси та Одеської області «Участь у європейських торговельних форумах та виставках: можливості для українського бізнесу»

Новини

Всі новини

4 липня о 14:00 в Одесі Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на захід про можливості участі українських бізнесменів у торговельних виставках ЄС, способи просування компаній на торговельних місіях та програми від Євросоюзу для підприємців України.  

Що? Семінар «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу» 

Коли? 4 липня (четвер), 14:00 – 17:00

Де? м. Одеса, Одеський національний економічний університет, вул. Преображенська, 8, ауд. 211, 2-й поверх, читальна зала.

Для кого? Підприємці, експерти в сфері торгівлі та консалтингу, представники бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати, журналісти бізнес-видань та всі зацікавлені.

Основні теми семінару:

Як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу;

Просування товарів і послуг в Європейській Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network);

EEN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів з потенційними покупцями, партнерами та інвесторами;

Просвітницька кампанія «Дні боротьби з підробками і піратством в Україні»;

Підвищення ефективності участі в міжнародних виставках;

Практичні поради участі в торговельних виставках та інші.

Головні експерти заходу:

Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати в Україні (ICC Ukraine) з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади;

Наталя Скічко, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine;

Лариса Севостьянова, представниця Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством;

Андрій Литвин, фахівець I категорії відділу сприяння бізнес-можливостей Державної установи «Офіс з просування експорту України» та інші.

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/734681780263003/

Участь у семінарі безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/biz-seminar-2019 

Семінар проводиться Представництвом ЄС у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Європейською Мережею Підприємств (EEN) та ДУ "Офіс з просування експорту". Він є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями заходу, будь ласка, звертайтесь до Аліси Тягун, тел +38(095)726-54-66, [email protected] або до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, [email protected]