113

Семінар від Представництва ЄС для підприємців Луцька та Волинської області «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу»

Новини

Всі новини

12 листопада о 15:00 у Луцьку Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на захід про можливості участі українських бізнесменів у торговельних виставках ЄС, способи просування компаній на торговельних місіях та програми від Євросоюзу для підприємців України.  

Що? Семінар «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу» 

Коли? 12 листопада (вівторок), 15:00 – 18:00

Де? м. Луцьк, Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки, вул. Винниченка 30-А, бібліотека, конференц-зала, ауд. 54, 4-й пов.

Для кого? Підприємці, експерти у сфері торгівлі та консалтингу, представники бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати, журналісти бізнес-видань та всі зацікавлені.

Основні теми семінару:

  • Як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу.
  • Просування товарів і послуг в Європейській Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network).
  • EEN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів з потенційними покупцями, партнерами та інвесторами.
  • Практичні поради участі в торговельних виставках та інші.

Головні експерти заходу:

  • Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати в Україні (ICC Ukraine) з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади.
  • Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України.
  • Сергій Чуріков, директор будівельної компанії "Європейський стандарт - Україна".
  • Ірина Галімська, начальник відділу зовнішніх зв’язків Волинської торгово-промислової палати

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1470701773082185/

Участь у семінарі безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/biz_workshop_2019

Семінар проводиться Представництвом ЄС у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Європейською Мережею Підприємств (EEN). Він є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями заходу, будь ласка, звертайтесь до Всеволода Верещагіна, тел +38(095)687-70-88, [email protected] або до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, [email protected]