81

Семінар від Представництва ЄС для підприємців Хмельницького та Хмельницької області «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу»

Новини

Всі новини

10 жовтня о 14:00 в Хмельницькому Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на захід про можливості участі українських бізнесменів у торговельних виставках ЄС, способи просування компаній на торговельних місіях та програми від Євросоюзу для підприємців України.  

Що? Семінар «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу» 

Коли? 10 жовтня (четвер), 14:00 – 17:00

Де? м. Хмельницький, Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування, вул. Вайсера, 7, 3-й поверх.

Для кого? Підприємці, експерти у сфері торгівлі та консалтингу, представники бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати, журналісти бізнес-видань та всі зацікавлені.

Основні теми семінару:

 • Організація бізнес-місій та спільних колаборацій для виходу на ринки ЄС.
 • Просування товарів і послуг в Європейській Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network).
 • EEN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів з потенційними покупцями, партнерами та інвесторами.
 • Послуги Офісу з просування експорту України для українських підприємців.
 • Практичні поради участі в торговельних виставках.
 • Переваги та труднощі участі кластерів у виставкових подіях.

Головні експерти заходу:

 • Анна Авраменко, радник із питань маркетингу та комунікацій представництва Міжнародної торгової палати в Україні (ICC Ukraine).
 • Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України.
 • Олег Мікерін, експерт Офісу з просування експорту України.
 • Наталія Бєлякова, президент Хмельницької торгово-промислової палати.
 • Олександр Шемчук, координатор заходів Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Хмельницький

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/404539946927631/

Участь у семінарі безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/biz-seminar2019 

Семінар проводиться Представництвом ЄС у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Європейською Мережею Підприємств (EEN) та ДУ "Офіс з просування експорту". Він є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями заходу, будь ласка, звертайтесь до Всеволода Верещагіна, тел +38(095)687-70-88, [email protected] або до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, [email protected]