67

Семінар від Представництва ЄС для підприємців Чернівців та Чернівецької області «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу»

Новини

Всі новини

3 вересня о 15:00 у Чернівцях Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на захід про можливості участі українських бізнесменів у торговельних виставках ЄС, способи просування компаній на торговельних місіях та програми від Євросоюзу для підприємців України.  

Що? Семінар «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу» 

Коли? 3 вересня (вівторок), 15:00 – 18:00

Де? м. Чернівці, Чернівецький Центр розвитку місцевого самоврядування, вул. Університетська, 20, 1-й поверх

Для кого? Підприємці, експерти у сфері торгівлі та консалтингу, представники бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати, журналісти бізнес-видань та всі зацікавлені.

Основні теми семінару:

  • Як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу;
  • Просування товарів і послуг в Європейській Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network);
  • EEN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів з потенційними покупцями, партнерами та інвесторами;
  • Стан розвитку зовнішньоекономічного співробітництва Чернівецької області;
  • Практичні поради участі в торговельних виставках та інші.

Головні експерти заходу:

  • Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати в Україні (ICC Ukraine) з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади;
  • Єгор Слободяник, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine;
  • Василь Паламар, голова Асоціації виробників продукції бджільництва «Буковинський бджоляр»;
  • Валентин Дунаєвський, заступник директора Департаменту – начальник управління інвестиційного розвитку та зовнішньоекономічних відносин Департаменту регіонального розвитку Чернівецької ОДА та інші.

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/222199495364247/ 

Участь у семінарі безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/biz-seminar2019 

Семінар проводиться Представництвом ЄС у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Європейською Мережею Підприємств (EEN) та ДУ "Офіс з просування експорту". Він є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями заходу, будь ласка, звертайтесь до Всеволода Верещагіна, тел +38(095)687-70-88, [email protected] або до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, [email protected]