205

Форум Новобудов та Інвестицій

Новини

Всі новини
2018-03-29 10:49

13-15 квітня запрошуємо на Арену Львів всіх, хто шукає квартиру в новобудові або цікавиться інвестиціями в нерухомість з метою збереження та примноження коштів.

Форум Новобудов та Інвестицій — це наймасштабніша подія Західної України в сфері нерухомості та інвестицій.

Під одним дахом зберуться забудовники Львова, Одеси та Києва. Також очікуємо представників з Кіпру.

Це буде справжня "чорна п'ятниця" на ринку нерухомості, оскільки забудовники в рамках Форуму дарують унікальні знижки. Це нагода заощадити до 15% від вартості житла, оцінити 80% пропозиції ринку, заощадити до 2 тижнів часу та просто незабутньо провести час.

Для інвесторів – відкриваємо закритий клуб “PRO Invest”, де експерти ринку розкажуть про тонкощі інвестування в нерухомість. Учасники отримають доступ до конфіденційної інформації про допрем’єрні об’єкти нерухомості Львова та Києва.

Цікавитесь ринком нерухомості та архітектурою? Тоді для Вас освітні семінари та панельні дискусії.

Цьогоріч робимо акцент на експертний контент. Спікерами ми запрошуємо кращих спеціалістів країни, які розкриватимуть теми що найбільше цікавлять цільову аудиторію. Маркетинг, робота з побудовою ефективних бізнес-процесів, підбір, навчання та мотивація менеджерів з продажу. Аналітика та прогнози ринку нерухомості України та кожного регіону зокрема.

Юліан Чаплінський, Віктор Зотов та багато експертів поділяться досвідом та експертністю.

Ну і звичайно вже традиційно даруємо 100 000 грн готівкою. Учасники, які зареєстрували трьох друзів та фізично будуть присутні на Арені Львів, візьмуть участь в розіграші 100 000.

10 учасників, які запросять найбільше друзів, отримують цінні подарунки. Реєструйтесь і зустрінемось на Форумі.

Детальніше