107

Вагомий крок у партнерстві бізнесу і влади: Клуб Ділових Людей та Тернопільська ОДА підписали спільний Меморандум

Новини

Всі новини
2017-08-09 14:38

Меморандум підписали Перший заступник Голови Тернопільської ОДА Іван Крисак та офіційний представник Клубу Ділових Людей Оксана Кулеба.

Підписання Меморандуму про співпрацю відбулося 6 вересня, в рамках святкування Дня підприємця, організованого Тернопільською ОДА за підтримки Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ). Документ декларує готовність влади сприяти тим, хто веде підприємницьку діяльність в області, зокрема і представникам малого бізнесу, яким особливо потрібна державна підтримка.

«Цей Меморандум спрямований на найбільш актуальні потреби бізнесу, що можуть бути забезпеченні у партнерстві із владою. Про ефективність такого підходу свідчать кілька спільних проектів, вже реалізованих нами спільно з Тернопільською обласною держаною адміністрацією, - говорить Оксана Кулеба, офіційний представник Клубу Ділових Людей, - Тож підписання Меморандуму дасть нам можливість покращити якість бізнес-клімату, стимулюватиме розвиток підприємництва та сприятиме його виходу на міжнародний ринок».

У такому розвитку зацікавлені і представники Адміністрації, адже зовнішньоекономічна діяльність бізнесу дає значні інвестиції у місцевий бюджет.

«Сьогодні ми повинні констатувати той факт, що за сім місяців поточного року за рахунок митних зборів завдяки підприємцям, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю,  в бюджет області було нараховано 800 мільйонів гривень, - зазначив Іван Крисак, Перший заступник голови Тернопільської ОДА, – І вже 68 мільйонів гривень з перевиконання митних платежів ми використали на ремонт та будівництво місцевих доріг».

Таким чином розвиток бізнесу покращує інфраструктуру та економіку цілого регіону. І підписання Меморандуму покликане підсилити цю позитивну взаємодію. Спільні навчання, нетворкінги для встановлення ділових контактів, розробка та реалізація кроків у зовнішньоекономічному напрямі, передбачені Меморандумом, стануть тим поштовхом, що дозволить місцевим підприємцям наростити потенціал і вийти на новий рівень.