276

Шанс почати заново: гранти для внутрішньо-переміщених осіб та представників місцевих громад (у тому числі демобілізованих учасників АТО)

Новини

Всі новини

Внутрішня міграція, спричинена конфліктом на сході України та у Криму – чи не найважливіша у списку проблем, з якими зіткнулося наше суспільство. Адже внутрішньо-переміщені особам, а іноді й учасникам АТО, через обставини, які склалися, доводиться починати все з нуля. Підтримати їхні перші кроки на шляху до власної справи покликаний новий проект від Міжнародної Організації з Міграції (МОМ), що здійснюється за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Регіональним виконавчим партнером МОМ із впровадження проекту у Львівській області є Клуб Ділових Людей.

Навчально-консультаційний проект грантової підтримки спрямований передусім на внутрішньо переміщених осіб, які шукають шляхи для започаткування свого бізнесу та прагнуть налагодити ділові контакти. А також для представників місцевих громад, демобілізованих учасників АТО, яким буває важко реалізувати себе у мирному житті через непрості соціально-економічні умови та проблеми із працевлаштуванням.

"Головне завдання громадських організацій як "третього сектору"– сприяти тому, щоб ті категорії населення України, які найбільше постраждали від конфлікту на Сході, були корисним елементами нашого суспільства та економіки, - каже керівник проекту Христина Коваль,  -  Тому під час відбору учасників перевага буде надаватися внутрішньо-переміщеним особам – 65 відсотків від загальної кількості –  та представникам місцевих громад та учасникам АТО і членам їхніх сімей – 35 відсотків". 

Проект включатиме кілька етапів, що охоплять грудень 2017-го та лютий 2018-го року, заявки на участь можна подавати до 26 грудня 2017 року. Після відбору учасників чекатиме інтенсивне навчання у двох напрямах "Профорієнтація" та "Самозайнятість". Наступним кроком стане Конкурс кращих проектів, які оцінюватиме експертна комісія МОМ. Переможці отримають гранти на придбання обладнання (на суму до 558 фунтів стерлінгів) та гранти на навчання на вузькопрофесійних курсах (на суму до 350 фунтів стерлінгів). Куратори проекту будуть не лише навчати тих, хто хоче розпочати власну справу чи розширити вже існуючий бізнес, але й  допомагатимуть консультаціями.

Такий проект сприятиме розвитку мікропідприємництва на Львівщині. Новий досвід та ділові контакти, знайомство з місцевим ринком і грантова підтримка дозволять внутрішньо-переміщеним особам, вразливим представникам місцевих громад та демобілізованим учасникам АТО знайти себе в улюбленій справі, перетворивши її на власний, прибутковий бізнес.

Дізнатися більше про умови участі у проекті «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо-переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні» Ви можете за посиланням 

Контактна особа Наталія Байцар, 096 458 64 26