66

Як визначити свій рівень конкурентоспроможності у галузі: онлайн-захід для бізнесу та бізнес-об’єднань

Новини

Всі новини

Одна із задач бізнесу – забезпечити прибутковість та конкурентоздатність. Водночас важливо розуміти, яка наша позиція серед конкурентів. Для цього є певні інструменти, зокрема «Сили Портера» та «Матриця Маккінзі». Вони, власне, допомагають проаналізувати гравців нашої галузі, які працюють з подібними видами товару та зрозуміти, хто з них має сильніші конкурентні позиції, а хто – слабші. Знання цих інструментів та вміння ними оперувати дозволить Вам приймати правильні стратегічні та маркетингові рішення, щоб зберегти лідерські позиції.

19 листопада в рамках «ЕСТАФЕТИ ДОСВІДУ – 10 РЕГІОНІВ УКРАЇНИ» відбудеться онлайн-захід «Рішення для бізнесу: Як визначити свій рівень конкурентоспроможності у галузі». Під час зустрічі учасники розглянуть інструменти визначення конкурентоспроможності, зокрема «Сили Портера» та багатофакторну модель аналізу і встановлення стратегічних позицій конкретних бізнесів – «Матрицю Маккінзі». В рамках події також запланований розгляд бізнес-кейсів, де учасники обміняються досвідом і спільно шукатимуть рішення стратегічної задачі, складуть чек-лист інструментів для ефективного аналізу конкурентоздатності власного бізнесу.  

Проект орієнтований на обмін досвідом, налагодження контактів та співпраці з представниками бізнесу та бізнес-об’єднань різних регіонів країни. Онлайн-захід відбудеться за участю підприємців та бізнес-асоціацій Херсона.  

Реєструйтесь за посиланням та приєднуйтесь до участі, щоб разом розвивати український бізнес!

Проект відбувається в рамках ініціативи «Ефективні бізнес-об’єднання – спроможний бізнес – сильна країна», що реалізовується ГО «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ).