68

Як систематизувати бізнес? Модель Олександра Остервальдера та Іва Піньє: онлайн-захід для бізнесу та бізнес-об’єднань

Новини

Всі новини

При веденні бізнесу важливо тримати в фокусі декілька точок уваги: клієнти, постачальники, фінанси, персонал, маркетинг тощо. Зрозуміло, що ці елементи взаємозалежні і повинні функціонувати синхронно. Водночас керівник не одразу може побачити ситуацію в кожному секторі. Для цього існує бізнес-модель Олександра Остервальдера та Іва Піньє. Ця система допомагає розкласти всі елементи в одну площину, побачити, наскільки синхронно вони взаємодіють, і визначити слабке місце, якщо таке є.

5 листопада в рамках «ЕСТАФЕТИ ДОСВІДУ – 10 РЕГІОНІВ УКРАЇНИ» відбудеться онлайн-захід «Рішення для бізнесу: Систематизація бізнесу за допомогою бізнес-моделі Олександра Остервальдера та Іва Піньє». Під час зустрічі учасники, застосовуючи цю бізнес-модель,  спробують на прикладі практичного кейсу описати діяльність компанії, її «вузькі» місця і можливі точки росту.

Проект орієнтований на обмін досвідом, налагодження контактів та співпраці з представниками бізнесу та бізнес-об’єднань різних регіонів країни. Онлайн-захід відбудеться за участю підприємців та бізнес-асоціацій Миколаєва.  

Реєструйтесь за посиланням та приєднуйтесь до участі, щоб разом розвивати український бізнес!

Проект відбувається в рамках ініціативи «Ефективні бізнес-об’єднання – спроможний бізнес – сильна країна», що реалізовується ГО «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ).