27

Інструмент PESTEL: Як і коли його використовувати. Онлайн-захід для бізнесу та бізнес-об’єднань

Новини

Всі новини

При аналізі підприємства не слід обмежуватись лише внутрішньою ситуацією, адже в такому випадку дослідження не є репрезентативним. Також не завжди достатньо аналізувати суто галузь чи конкурентів на ринку. Важливо мислити глобально, аби зрозуміти, що допомагає/заважає компанії розвиватися. Пандемія чи будь-яка інша криза – це не ситуація всередині компанії чи галузі, а щось значно глобальніше, адже впливає на нашу діяльність. Для керівника підприємств важливо мати заготовлені плани B, C, D, які можна застосувати у момент кризи.

3 грудня в рамках «ЕСТАФЕТИ ДОСВІДУ – 10 РЕГІОНІВ УКРАЇНИ» відбудеться онлайн-захід Рішення для бізнесу. Інструмент PESTEL: Як і коли його використовувати. Онлайн-захід для бізнесу та бізнес-об’єднань.

Під час зустрічі учасники. На заході ми поговоримо про те, як правильно вибрати сегмент необхідний саме для Вас і правильно визначати точки болю та потреби клієнта. 

Проект орієнтований на обмін досвідом, налагодження контактів та співпраці з представниками бізнесу та бізнес-об’єднань різних регіонів країни. Онлайн-захід відбудеться за участю підприємців та бізнес-асоціацій, зокрема Одеси.  

Реєструйтесь за посиланням та приєднуйтесь до участі, щоб разом розвивати український бізнес!

Проект відбувається в рамках ініціативи «Ефективні бізнес-об’єднання – спроможний бізнес – сильна країна», що реалізовується ГО «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ).