1789

Оголошення результатів відбору громад на навчання в межах ініціативи "Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах"

ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ВІДБОРУ ГРОМАД 
НА НАВЧАННЯ В МЕЖАХ ІНІЦІАТИВИ

ГРОМАДА, ДРУЖНЯ ДО БІЗНЕСУ.

ІНСТРУМЕНТИ СПРИЯННЯ БІЗНЕСУ В ГРОМАДАХ

10 вересня завершився прийом заявок на участь в ініціативі «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу у громадах», яку впроваджує Клуб Ділових Людей Україна за підтримки Програми
«U-LEAD з Європою». Загалом було отримано 264 заявки із 24 областей України. 

До участі у навчальній програмі було відібрано 192 громади (перелік – нижче), які вже незабаром розпочнуть навчання. 

ЩО ДАЛІ?

Відібрані громади будуть поділені на невеликі групи, для яких буде проведено 3 навчальні семінари (онлайн) на наступні теми:

  1. Модель системної взаємодії громади із локальним бізнесом.
  2. Інструменти підтримки бізнесу в громаді.
  3. Інструменти залучення інвестицій в громаду.

Навчання розпочинаються із 6 жовтня 2021 та триватимуть 2 місяці. Кожна громада протягом 29-30 вересня 2021 додатково отримає інформацію про деталі та графік проведення навчань.

За підсумками першого етапу буде відібрано 24 громади, які зможуть отримати консультаційний супровід в розробці та впровадженні інструментів сприяння бізнесу. Цей етап триватиме з лютого по червень 2022 року.

ВІДІБРАНІ ГРОМАДИ

Назва громади Область Назва громади Область
1 Барська Вінницька 97 Великомостівська Львівська
2 Липовецька Вінницька 98 Глинянська  Львівська
3 Тульчинська Вінницька 99 Добротвірська  Львівська
4 Володимир-Волинська Волинська 100 Жовківська  Львівська
5 Іваничівська Волинська 101 Заболотцівська Львівська
6 Локачинська Волинська 102 Золочівська  Львівська
7 Любешівська Волинська 103 Кам'янка-Бузька Львівська
8 Ратнівська Волинська 104 Моршинська Львівська
9 Рожищенська  Волинська 105 Мостиська Львівська
10 Смідинська Волинська 106 Новороздільська Львівська
11 Апостолівська  Дніпропетровська 107 Оброшинська Львівська
12 Вакулівська Дніпропетровська 108 Перемишлянська  Львівська
13 Верхівцевська Дніпропетровська 109 Пустомитівська  Львівська
14 Зеленодольська  Дніпропетровська 110 Рава-Руська Львівська
15 Магдалинівська Дніпропетровська 111 Самбірська Львівська
16 Межівська  Дніпропетровська 112 Старосамбірська  Львівська
17 Могилівська Дніпропетровська 113 Турківська  Львівська
18 П’ятихатська  Дніпропетровська 114 Березанська  Миколаївська
19 Перещепинська Дніпропетровська 115 Коблівська  Миколаївська
20 Підгородненська  Дніпропетровська 116 Степівська  Миколаївська
21 Покровська  Дніпропетровська 117 Кодимська Одеська
22 Софіївська Дніпропетровська 118 Красносільська Одеська
23 Сурсько-Литовська  Дніпропетровська 119 Маразліївська  Одеська
24 Тернівська  Дніпропетровська 120 Суворовська  Одеська
25 Чумаківська Дніпропетровська 121 Таїровська  Одеська
26 Авдіївська Донецька 122 Диканська Полтавська
27 Званівська Донецька 123 Зіньківська  Полтавська
28 Мангушська  Донецька 124 Лютенська Полтавська
29 Мар'їнська  Донецька 125 Новоселівська  Полтавська
30 Новодонецька  Донецька 126 Чорнухинська  Полтавська
31 Андрушівська Житомирська 127 Великомежиріцька Рівненська
32 Баранівська  Житомирська 128 Вирівська  Рівненська
33 Городницька Житомирська 129 Володимирецька  Рівненська
34 Гришковецька Житомирська 130 Дубенська Рівненська
35 Малинська Житомирська 131 Здолбунівська Рівненська
36 Новоборівська Житомирська 132 Клесівська Рівненська
37 Новогуйвинська Житомирська 133 Корецька  Рівненська
38 Пулинська  Житомирська 134 Олександрійська Рівненська
39 Радомишльська  Житомирська 135 Рокитнівська Рівненська
40 Романівська Житомирська 136 Смизька Рівненська
41 Ружинська  Житомирська 137 Білопільська  Сумська
42 Семенівська Житомирська 138 Зноб-Новгородська  Сумська
43 Червоненська Житомирська 139 Краснопільська  Сумська
44 Черняхівська Житомирська 140 Байковецька Тернопільська
45 Чуднівська  Житомирська 141 Бережанська Тернопільська
46 Батівська Закарпатська 142 Бучацька  Тернопільська
47 Буштинська  Закарпатська 143 Великоберезовицька  Тернопільська
48 Вільховецька Закарпатська 144 Гусятинська Тернопільська
49 Довжанська Закарпатська 145 Збаразька Тернопільська
50 Драгівська Закарпатська 146 Лановецька Тернопільська
51 Колочавська  Закарпатська 147 Микулинецька  Тернопільська
52 Міжгірська Закарпатська 148 Нагірянська Тернопільська
53 Нижньоворітська Закарпатська 149 Підволочиська Тернопільська
54 Свалявська Закарпатська 150 Підгороднянська Тернопільська
55 Синевирська Закарпатська 151 Близнюківська Харківська
56 Біленьківська Запорізька 152 Дворічанська Харківська
57 Більмацька Запорізька 153 Зміївська  Харківська
58 Василівська Запорізька 154 Краснокутська  Харківська
59 Великобілозерська  Запорізька 155 Мереф'янська Харківська
60 Гуляйпільська Запорізька 156 Печенізька Харківська
61 Молочанська  Запорізька 157 Чугуївська  Харківська
62 Осипенківська  Запорізька 158 Асканія-Нова Херсонська
63 Чернігівська  Запорізька 159 Великокопанівська Херсонська
64 Широківська Запорізька 160 Верхньорогачицька Херсонська
65 Якимівська Запорізька 161 Високопільська Херсонська
66 Болехівська Івано-Франківська 162 Каланчацька  Херсонська
67 Букачівська  Івано-Франківська 163 Каховська Херсонська
68 Бурштинська Івано-Франківська 164 Кочубеївська Херсонська
69 Верхнянська  Івано-Франківська 165 Нижньосірогозька Херсонська
70 Вигодська  Івано-Франківська 166 Новотроїцька Херсонська
71 Спаська  Івано-Франківська 167 Присиваська  Херсонська
72 Вишгородська Київська 168 Антонінська  Хмельницька
73 Володарська  Київська 169 Городоцька Хмельницька
74 Димерська  Київська 170 Жванецька  Хмельницька
75 Дівичківська  Київська 171 Новоушицька Хмельницька
76 Кожанська Київська 172 Славутська  Хмельницька
77 Миронівська  Київська 173 Теофіпольська Хмельницька
78 Пірнівська  Київська 174 Чемеровецька  Хмельницька
79 Таращанська Київська 175 Шепетівська  Хмельницька
80 Тетіївська Київська 176 Ярмолинецька Хмельницька
81 Бобринецька Кропивницька 177 Буцька Черкаська
82 Гайворонська Кропивницька 178 Дмитрушківська Черкаська
83 Гурівська Кропивницька 179 Катеринопільська  Черкаська
84 Знам'янська  Кропивницька 180 Ладижинська  Черкаська
85 Онуфріївська  Кропивницька 181 Набутівська Черкаська
86 Пантаївська  Кропивницька 182 Берегометська Чернівецька
87 Піщанобрідська  Кропивницька 183 Вижницька Чернівецька
88 Помічнянська  Кропивницька 184 Клішковецька Чернівецька
89 Устинівська Кропивницька 185 Новоселицька Чернівецька
90 Гірська  Луганська 186 Хотинська Чернівецька
91 Лозно-Олександрівська Луганська 187 Бахмацька  Чернігівська
92 Новопсковська Луганська 188 Бобровицька Чернігівська
93 Станично-Луганська Луганська 189 Кіптівська Чернігівська
94 Щастинська Луганська 190 Лосинівська  Чернігівська
95 Белзька Львівська 191 Семенівська  Чернігівська
96 Великолюбінська Львівська 192 Сухополов'янська Чернігівська

З організаційних питань

Наталія Балян
+380968045555
natalia.balyan@bc-club.org.ua