Новини

Всі новини

Покрівельні матеріали від підприємця Ігоря Були: нова висота якості

Ігор Була, Учасник АТО, півтора роки тому відкрив власний бізнес з реалізації покрівельних матеріалів у Раві-Руській. Висока конкуренція у будівельній ніші не зупинила підприємця: він готовий інвестувати час і ресурси, щоб розвивати власну справу та пропонувати клієнтам не лише якісну покрівлю, а й бездоганний сервіс.  

ГЕОГРАФІЯ ВИРОБНИКІВ ДЛЯ  УКРАЇНСЬКИХ СПОЖИВАЧІВ

Ми пропонуємо досить широкий вибір покрівлі: металочерепиця, металопрофіль, бітумна черепиця. А також аксесуари та водостічні системи. Щоб задовольнити різні вимоги споживачів, у нас сформовано досить широкий асортимент у різних цінових категоріях, в якому є як стандартні, так і деякі унікальні речі. Зараз працюємо з виробниками Польщі і Німеччини, які користуються найбільшим попитом. Також у нас представлені Італія, Туреччина, Китай, український завод Євромодуль та U.S. Steel Košice – зі словацького міста Кошице, де виготовляють металопракот, вже в рулонах, фарбований, одно- та двосторонній. У дорожчій ціновій категорії є вироби зі Швеції, що теж мають свого покупця.

ЗРУЧНО І БЕЗКОШТОВНО 

Мій бізнес вирізняється від інших тим, що я виїжджаю сам безпосередньо на заміри, працюю з майстрами та будівельними бригадами. Тобто, людині не треба вже думати, як це зробити, яке риштування ставити. Іноді буває таке, що покрівлю замовляють жінки, які навряд чи будуть знімати заміри, бо це високо і небезпечно. Тому всі ці послуги виконую я, виїжджаю в будь-який населений пункт району і роблю все, в основному, безкоштовно.  

КОЛИ РЕАЛЬНІСТЬ ПЕРЕВЕРШУЄ СПОДІВАННЯ 

Я очікував що мені буде набагато важче, що дохід буде нижчий. Але вийшло краще, ніж я сподівався, тож тепер лишається будувати нові плани і розвиватися. Мій бізнес трохи сезонний і з настанням зими, особливо в січні, лютому та березні, кількість замовлень зменшується. Тому збираюсь розширювати торговельну мережу, щоб взимку збільшити оборот.

УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ «НОВИЙ ВІДЛІК» ВІД КЛУБУ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ ТА МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ «ВІДРОДЖЕННЯ»

Про цю можливість я дізнався від Наталії Горак, що працює в Центрі зайнятості у Мостиськах. В мене вже тоді була ідея започаткувати свій бізнес, але згодом я переїхав у Рава-Руську і почав працювати вже тут. І саме пані Наталя розповіла мені, що у Львові на Зеленій є Клуб Ділових Людей, який проводить разом з Фондом «Відродження» проводить навчання. Поїздив на лекції, послухав і багато цікавого дізнався. Здавалось би, це лише теорія, але мені вона стала в нагоді у прийнятті практичних рішень. До того ж, тут була можливість поспілкуватися з тими, хто вже багато років у бізнесі, отримати від них поради, почерпнути для себе щось корисне.  Зараз продовжую співпрацювати з Клубом, стараюся не пропускати лекцій чи тренінгів і впевнений, що якщо є розум, здоров’я та бажання – можна рости і розвиватися.  

Коротка довідка

Ігор Була – переможець третьої хвилі бізнес-інкубатора «Новий Відлік», що його у Львові реалізовує Клуб Ділових Людей за підтримки МФ «Відродження».