Новини

Всі новини

"Фруктові історії" від Олени Бортнічук: краса зі смаком

Ними милуються, біля них фотографуються, їх із задоволенням куштують - фруктові композиції від Олени  Бортнічук здатні стати родзинкою будь-якого свята! А все тому, що для самої майстрині це не просто власна справа, це захоплення, через яке вона  ділиться своїми відчуттями, настроєм та емоціями.

ВСЕ ПОЧИНАЛОСЯ З ТВОРЧОСТІ 

Якось, коли ми взимку збиралися на лижі, я в Інтернеті щось шукала та натрапила на карвінг(художня різьба по овочах та фруктах) – і  це було не випадково. Google одразу показав мені безліч кольорових картинок і ці витвори, ця тонка східна культура мене дуже захопила. На той час, 9 років тому, це було справді щось нове, свіже, тож я почала сама експериментувати. А з часом більше зосередилася на фруктових інсталяціях, коли з дрібних шматків складається ціла фруктова конструкція. Зараз я створюю і букети, і великі композиції, наприклад, до Великодня виготовила майже двометрову писанку з фруктів. В кожному замовленні враховую і стиль весілля, і особливості залу, щоразу намагаючись запропонувати щось креативне та неординарне. Деякі з цих композицій навіть стають своєрідними фотозонами, біля яких люди із задоволенням фотографуються.

ЕКСТРИМ, ЩО ДОДАЄ ДРАЙВУ 

Створення фруктових композицій - це завжди певний екстрим, оскільки фрукти є досить важким матеріалом. Вони дуже швидко псуються, тому передусім слід правильно їх підбирати, а це важкий і довгий процес. І потім зробити все в останню хвилину, чітко продумавши послідовність дій наперед. Така екстремальна робота  мені до вподоби, я від неї отримую великий заряд енергії та азарту.

КОЛИ ХОБІ ПЕРЕРЕРОСТАЄ В БІЗНЕС 

Напочатках ти не задумуєшся над серйозністю свого хобі, ти просто робиш щось для душі, для свого задоволення. Першими хто помічає твої успіхи, це звичайно близькі друзі та знайомі. Так було і в мене - друзі один одному рекомендували, розповідали. Потім  вже почали до мене дзвонити люди, яких я зовсім не знала, з інших міст. І тоді я зрозуміла, що замовникам подобається мій продукт, а значить це вже не зовсім творчість, це власна справа. 

НАВЧАННЯ У КЛУБІ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ – ДЖЕРЕЛО НОВИХ ІДЕЙ

На інтенсивному бізнес-курсі від Клубу Ділових Людей в рамках моєї участі у проекту Новий Відлік, що реалізовується за підтримки МФ «Відродження», у мене народилася нова ідея. І саме в Клубі вона отримала перше практичне втілення. Йдеться про своєрідну арт-терапію – майстер-клас про те, як з допомогою фруктів і творчості можна висловлюватися емоційно. Згодом у мене було ще кілька таких майстер-класів і я усвідомила, що така нова послуга до вподоби людям. Вони приходять, із задоволенням створюють разом зі мною композиції і навіть по-новому дивляться  на самі фрукти. І це також одне з моїх завдань: я хочу популяризувати споживання фруктів, які є джерелом енергії та запорукою гарного настрою. А взагалі у мене в планах створення музейної крамнички, у якій все буде присвячено фруктам, яка надихатиме людей на власні, яскраві ідеї. 

СЕКРЕТ УСПІХУ – ПЕРЕСТАТИ ВІДКЛАДАТИ 

Під час навчання у Клубі Ділових Людей у мене з’явилося розуміння того, що нічого просто так не дається і будь-яка робота вимагає великих затрат енергії та часу. Ми маємо горіти цим, ми повинні кожну хвилину думати про це і робити все необхідне для реалізації своїх мрій, не відкладаючи їх на завтра. Адже прокрастинація - це найгірший ворог, який заважає нам втілювати в життя дивовижні ідеї. І якщо ми подолаємо її, то точно зможемо здійснити щось неймовірне!