Новини

Всі новини

Мобільна версія сайту: етап покращення

Пропонуємо кілька корисних порад, завдяки яким зможете покращити мобільну версію свого сайту. І, наша вам порада – не відкладайте адаптацію сайту на потім. 40% Інтернет-покупців, які у 2016 році використовуватимуть мобільні пристрої для купівлі та замовлення (за версією Prom.ua) чекають від вас термінових змін.

  1. Адаптуйте розміри фото, відео, таблиць та іншого контенту.
  2. Використовуйте читабельні шрифти.
  3. Не забудьте про правило «великого пальця» – будь-який клікабельний елемент повинен бути такого розміру, щоб його можна було натиснути великим пальцем руки і не зачепити елементи поряд.
  4. Фіксуйте модальні вікна – поп-апи реєстрації чи підписки, та перевіряйте, чи не заважають віджети, скажімо, онлайн-чатів, отримувати потрібну інформацію про ваш товар.
  5. Уникайте on hover ефектів. Це різноманітні спливаючі підписи, підказки, плавні переходи та інші елементи, використання яких передбачає наведення курсору.
  6. Оптимізуйте веб-форми. Мінімізуйте кількість полів і не забувайте про типи клавіатури, відповідних типу поля. Давайте конструктивні та лаконічні підказки про помилки, додайте автозаповнення.
  7. Для номерів телефонів, які вказуєте на сайті, застосутеclick-to-call. При цьому не забувайте про код міста.
  8. Додайте кнопку повернення нагору сторінки.
  9. Подбайте про просту й інтуїтивно зрозумілу навігацію.
  10. Пропонуйте максимально зручні та звичні для мобільного середовища способи комунікації (наприклад, відновлення паролю через СМС-код, а не через перехід за посиланням у листі).

За матеріалами Prom.ua.

Джерело:«Ділове слово» №1 за 1 березня 2016 року