Івано-Франківськ

Проект "Франківщина креативна: експортний та інвестиційний потенціал регіону"

Дата: 15 вересня 2019, неділяЧас: 09:00-18:00Адреса: Івано-Франківська область
512

ПРОЕКТ

"ФРАНКІВЩИНА КРЕАТИВНА:
ЕКСПОРТНИЙ ТА ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ РЕГІОНУ"

Проект організовується Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, основаним на базі Клубу Ділових Людей Україна, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

Подача заявок: до 15 вересня 2019
Івано-Франківський регіон

В рамках проекту буде надрукована фотокнига, до якої ввійдуть 50 кращих креативних бізнесів Івано-Франківщини. Мета створення такого каталогу – допомогти підприємцям креативних бізнесів регіону популяризувати свою продукцію, розпочати або покращити експорт своїх товарів чи послуг на іноземні ринки та залучити інвестиції для розвитку власного бізнесу. Запрошуємо до участі у проекті керівників та власників бізнесу Івано-Франківського регіону, котрі прагнуть творити свою історію успіху!

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

 1. Відбір 50 креативних бізнесів серед отриманих заявок, до 15 вересня 2019 року.
 2. Створення фотокниги «Франківщина креативна: експортний та інвестиційний потенціал регіону», до 20 листопада 2019 року.
 3. Презентація фотокниги під час форуму «Франківщина креативна» 27 листопада 2019 року.
 4. Поширення фотокниги серед українських та іноземних ТПП, посольств та міжнародних організацій, фондів, потенційних партнерів, інвесторів тощо, до 20 грудня 2019 року.

УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ

Власники та керівники креативних бізнесів Івано-Франківського регіону.

УМОВИ УЧАСТІ

Для того, аби стати учасником проекту Ваша компанія повинна відповідати таким критеріям:

 • Ведення бізнесу у сфері креативних індустрій (народні художні промисли, сувенірна продукція та екопродукція, меблі, живопис, графіка, мозаїка, скульптура, архітектура й урбаністика, фотографія, музика, видавнича справа, медіа, реклама, маркетинг, кіно, анімація, дизайн, одяг, взуття, інша текстильна продукція, аксесуари, прикраси, вебдизайн, програмне забезпечення, відеоігри, віртуальна, доповнена, змішана реальність тощо)
  або
  Креативність та інноваційність у веденні бізнесу, зокрема у виробництві, сфері гостинності, туризмі, ефективному використанні ресурсів тощо.
 • Експортний або інвестиційний потенціал (готовність до експорту продуктів/послуг або можливість залучення інвестицій у власний бізнес).
 • Географічна присутність бізнесу в Івано-Франківському регіоні.

Якщо Ви не знайшли в переліку опису своєї компанії, але бажаєте взяти участь у проекті, напишіть, будь ласка, чому Ваш бізнес є креативним та інноваційним. Зверніть увагу, що кількість представлених компаній в фотокнизі – обмежена (50). Пріоритет участі матимуть ті учасники, хто першими заповнять заявки.

Для участі у проекті заповніть, будь ласка, заявку за посиланням.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ

м. Івано-Франківськ та регіон.
Кількість учасників: 50. Перший тираж фотокниги: 500 шт.

Участь у проекті: безкоштовна для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. Вартість участі покриває грант, наданий Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business.

Проект організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, оснований на базі Клубу Ділових Людей Україна. Програма реалізовується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу www.eu4business.eu/uk/ukraine 

Також після презентації фотокнига «Франківщина креативна: експортний та інвестиційний потенціал регіону» буде доступна в онлайн версії.

Пакет учасника подіїВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубубезкоштовно
Контакти адміністратора заходу

Діана Великочий
+380950802519
diana.velykochyj@bc-club.org.ua