Івано-Франківськ

Форум "Франківщина креативна"

Дата: 27 листопада 2019, середаЧас: 9:00-17:00Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35 (Університет Короля Данила, конференц-зал)
Зареєструватись на захід

ФОРУМ

"ФРАНКІВЩИНА КРЕАТИВНА"

Захід організовується Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, основаним на базі Клубу Ділових Людей Україна, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

27 листопада 2019, 9:00-17:00

м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35

(Університет Короля Данила, конференц-зал)

Креативні індустрії – один із драйверів світової економіки. Глобалізація та розвиток інновацій свідчать про те, що економіка майбутнього буде саме креативною. Форум допоможе підприємцям Івано-Франківщини у сфері креативних індустрій почати експорт своєї продукції або ж посилити цей напрямок роботи компанії та залучити інвестиції на розвиток власного бізнесу. В рамках заходу також відбудеться презентація фотокниги «Франківщина креативна: експортний та інвестиційний потенціал регіону», до якої ввійдуть 50 кращих креативних бізнесів місцевого ринку.

 

ДЛЯ КОГО?
Власники та керівники малого/середнього бізнесу у сфері креативних індустрій та компаній із креативною або інноваційною складовою у веденні бізнесу.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ
Ознайомитеся з досвідом та тенденціями у сфері креативних індустрій і можливостями для розвитку бізнесу на Івано-Франківщині. 

Навчитеся завдяки створенню власної історії бренду збільшувати продажі креативних продуктів/послуг своєї компанії. 

Дізнаєтеся про підтримку українського експорту та експортні можливості для МСБ.
Отримаєте інформацію про можливості розвитку бізнесу від експертів Європейського банку реконструкції та розвитку і Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ в рамках ініціативи ЄС EU4Business.

Налагодите ділові контакти з великою кількістю представників бізнесу під час Business Networking.

РОДЗИНКА ФОРУМУ

В рамках події відбудеться презентація фотокниги «Франківщина креативна: експортний та інвестиційний потенціал регіону», до якої ввійдуть 50 кращих креативних бізнесів Івано-Франківського регіону. Збірка буде видана у 500 примірниках і поширюватиметься серед українських та іноземних ТПП, посольств, міжнародних організацій, фондів, потенційних партнерів та інвесторів.

Якщо ви власник або керівник креативного бізнесу і бажаєте, аби ваша компанія увійшла до фотокниги, заповніть заявку на участь у проекті до 15 вересня 2019 року. Детальніше за посиланням.

ОРГАНІЗАТОРИ

Організатором Форуму є Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, оснований на базі Клубу Ділових Людей Україна.

Програма реалізується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. http://www.eu4business.eu/uk/ukraineПРОГРАМА ФОРУМУ

09:00-09:30

Реєстрація учасників, вітальна кава

09:30-09:40

Офіційне відкриття форуму

09:40-10:00

Презентація Можливостей для бізнесу від Європейського банку реконструкції та розвитку. 

www.ebrd.com

10:00-10:45


Панельна дискусія «Бізнес-можливості та грантові програми для бізнесу з креативної індустрії» 

Учасники дискусії: представники міжнародних організацій та проектів, що спеціалізуються на креативних індустріях в напрямі грантів та бізнес-можливостей.

10:45-11:00

Презентація можливостей для бізнесу від організатора ФорумуЦентр інформаційної підтримки бізнесу, оснований на базі Клубу Ділових Людей Україна, голова Клубу Микола Савуляк

www.bc-club.org.ua

11:00-11:15

Перерва на каву

11:15-12:00

Панельна дискусія «Інструменти підтримки українського експорту та експортні можливості для МСБ»  у сфері креативних індустрій

Учасники дискусії: 3 спеціалісти у сфері експорту дискутуватимуть про експортний потенціал України, можливості для розвитку малого та середнього бізнесу та вихід на нові зовнішні ринки.

12:00-12:30

Успішні історії експорту продукції підприємців у сфері креативних індустрій

Учасники: 3 власники бізнесу, що експортують продукцію креативної індустрії, поділяться досвідом виходу на нові ринки та своїми формулами успіху.

12:30-13:30

BUSINESS NETWORKING

Організований бізнес-нетворкінг, під час якого кожен учасник форуму зможе налагодити велику кількість ділових контактів.

Рекомендуємо мати з собою не менше 100 візитних карток.

13:30-14:10

Обід

14:10-14:40

Презентація фотокниги  «Франківщина креативна: експортний та інвестиційний потенціал регіону»

До збірки ввійдуть 50 креативних бізнесів івано-франківського регіону з описами продукції/послуг та історії успіху їх керівників і власників.

14:40-16:30

Сторітелінг як інструмент продажу креативних продуктів/послуг

Ірина Снітинська, Львів, засновниця та тренерка «Школи АҐРУС» з ораторської майстерності, фасилітаторка, а також авторка і засновниця багатьох проектів, пов'язаних зі спілкуванням, публічним виступом, сторітелінгом, зокрема соціально-культурний проект «Час історій», авторський ток-проект «Ключ до», колекціонерка історій (над)звичайних людей і шалена фанатка своєї справи. Фахівчиня високого рівня, спеціалізується на індивідуальному консультуванні при підготовці до важливих виступів та корпоративному навчанні працівників та топ-менеджменту компаній, а також проведенні відкритих тренінгів на теми: публічні виступи, комунікація, майстерність презентації, робота з інформацією.

Історії успіху підприємців у сфері креативних індустрій Франківського регіону

Учасники: 5 підприємців у сфері креативних індустрій поділяться власними історіями у форматі ток-шоу «Час історій»

16:30-17:00  Підведення підсумків. Закриття форуму, розіграш подарунків.
17:00-18:00  Вільне спілкування за кавою

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ
м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35, Університет Короля Данила, конференц-зал.
Кількість учасників – 150.
Умови участі у форумі: безкоштовно для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. Учасникам будуть надані роздаткові матеріали. 

Пакет учасника подіїВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубу, пакет "Базовий"безкоштовно
Учасник Клубу, пакет "Асоційований"безкоштовно
Учасник Клубу, пакет "Комфорт"безкоштовно
Контакти адміністратора заходу

Ірина Швидко
+380977746347
iryna.shvydko@bc-club.org.ua

Діана Великочий
+380950802519
diana.velykochyj@bc-club.org.ua