Вінниця

Форум "Бізнес кейс-стаді"

Дата: 4 жовтня 2019, п'ятницяЧас: 09:30-18:30Адреса: м. Вінниця, вул. Соборна, 34, РК «Mont Blanc»
369

ФОРУМ

БІЗНЕС КЕЙС-СТАДІ: ВІННИЦЯ

Захід організовують Центри інформаційної підтримки бізнесу, засновані на базі Клубу Ділових Людей Україна, Вінницького клубу ділових людей та Київської торгово-промислової палати, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

4 жовтня 2019, 09:30-18:30

м. Вінниця, вул. Соборна, 34, РК «Mont Blanc» 

Теорія, підкріплена практикою, запам’ятовується найкраще. На форумі ви навчитеся вирішувати конкретні задачі вашого бізнесу. Це допоможе правильно оцінювати ризики та знаходити найефективніші рішення для бізнесу. Працюючи над реальними бізнес-задачами учасників форуму під керівництвом професійних фасилітаторів ви будете генерувати креативні ідеї, шукати кардинально інші підходи, вирішувати надскладні бізнес-головоломки. Приєднуйтеся, щоб зарядитися новими ідеями та отримати сучасні інструменти для ефективного ведення бізнесу! 

Якщо ви хочете, щоб бізнес-задачу вашої компанії розглянули під час форуму – заповніть форму за посиланням або зверніться до менеджера заходу. 

ДЛЯ КОГО?
Власників та керівників малого/середнього бізнесу.
ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?
Потренуєте стратегічне мислення та обміняєтесь досвідом у вирішенні проблемних питань.
Інформацію про можливості розвитку бізнесу від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку та Центрів підтримки бізнесу в рамках програми EU4Business.
Налагодите контакти з великою кількістю представників бізнесу під час Business Networking.
ОРГАНІЗАТОРИ
Організаторами Форуму є Центри інформаційної підтримки бізнесу, засновані на базі Клубу Ділових Людей Україна, Вінницького клубу ділових людей та Київської торгово-промислової палати.
Програма реалізовується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу 
www.eu4business.eu/uk/ukraine. 

       ПРОГРАМА ФОРУМУ

09:30-10:00

Реєстрація учасників, вітальна кава

10:00-10:10

Офіційне відкриття форуму

10:10-10:20

Можливості для бізнесу від Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР0). 

www.ebrd.com

10:20-10:50


Кейс-спіч «Стратегічне бізнес- моделювання»

Експерт: Микола САВУЛЯК, Львів, Голова ГО «Клуб Ділових Людей Україна», керівник, підприємець, консультант, громадський діяч, модератор багатьох бізнес-форумів та заходів. Основні сфери компетенції: бізнес-моделювання та маркетингові стратегії; побудова бізнес-об’єднань та асоціацій підприємців. 10 років досвіду проведення стратегічних сесій з планування, прогнозування та бізнес-діагностики.

10:50-11:30

Кейс-спіч «Ефективні маркетингові стратегії для бізнесу»

Експерт: Андрій ПРУДІУС, Київ, консультант з маркетингу, МВА Graduate School of Business (CEU, Будапешт, Угорщина). Впродовж 2007-2010 працював старшим консультантом в європейському офісі міжнародної консалтингової компанії The Garrison Group (Будапешт, Угорщина). Експертний фокус: сегментування і визначення високо прибуткових цільових аудиторій бізнесу, розробка стратегій позиціонування компаній та їх продуктів, розробка і впровадження систем точкової комунікації з цільовими аудиторіями бізнесу (В2В, В2С). 
Серед клієнтів: ІКЕА (Росія, Балканські країни, Угорщина), Райффайзен Банк (Румунія), Bayer (Угорщина, Росія), Pfizer (Угорщина) та інші. З 2011 року – індивідуальний консультант з маркетингу. Серед клієнтів: Альфа Банк (Україна), будівельна корпорація “Ріел” (Україна), “Нові Продукти” (Україна), мережа ресторанів Subway (Росія) та ін. 
З 2010 року викладач курсів “Поведінка споживача”, “Стратегічний маркетинг” (Міжнародний Інститут Бізнесу МІБ), з 2015 року - “Управління маркетингом” (Бізнес-Школа “Крок”), лектор та доповідач  галузевих бізнес-заходів.

11:30-11:50

Перерва на каву

11:50-12:20

Кейс-спіч та інтерактивний практикум «Мовленнєві техніки ефективної комунікації»

Експерт: Олена БЕРЕЩУК, Київ, тренер з риторики і ораторської майстерності, спікер міжнародних конференцій, практикуючий психолог, доцент кафедри психології, доктор філософії, педагог, автор наукових статей і монографій в галузі педагогіки, психофізіології, історії. Більше 20 років досвіду викладання ораторського мистецтва.  

12:20-12:50

Презентація можливостей для бізнесу від організаторів форуму:

  

Центр інформаційної підтримки бізнесу, оснований на базі Клубу Ділових Людей Україна, голова Клубу Микола Савулякwww.bc-club.org.ua 

Центр інформаційної підтримки бізнесу, оснований на базі Вінницького Клубу Ділових Людей , президент Клубу Надія Лисецькаwww.kdl.vn.ua

Центр інформаційної підтримки бізнесу, оснований на базі Київської ТПП, 
віце-президент Палати Віталій Майстренкоwww.kiev-chamber.org.ua

12:50-14:00

BUSINESS NETWORKING

Організований бізнес-нетворкінг, під час якого кожен учасник форуму зможе налагодити велику кількість ділових контактів.

Рекомендуємо мати з собою не менше 100 візитних карток.

14:00-14:40

Обід

14:40-16:10

CASE STUDY

10 бізнес-кейсів від учасників форуму * 10 фасилітаторів * 10 робочих груп = сотні рішень 

Учасники діляться на робочі команди й протягом 1,5 години під керівництвом професійних фасилітатоів працюють над рішеннями реальних бізнес-задач. 

Модератор-фасилітатор: 

Світлана Насирова, бізнес-тренер, консультант з маркетингу та розвитку бізнесу, керівник Асоціації консультантів для бізнесу.

Якщо ви хочете, щоб бізнес-задачу вашої компанії розглянули під час форуму – заповніть форму за посиланням або зверніться до менеджера заходу. 

16:10-17:20

ПРЕЗЕНТАЦІЯ РІШЕНЬ КЕЙСІВ 

Буде презентовано рішення бізнес-кейсів перед аудиторією форуму. Учасники зможуть почути коментарі власників бізнесів, з чиєї практики їх узято, та поставити свої  запитання.

17:20-17:30 Закриття форуму
17:30-18:30 Вільне спілкування за кавою

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ
4 жовтня (день перший)
  • Локація: м. Вінниця, вул. Соборна, 34, РК «Mont Blanc»
  • Кількість учасників форуму – 120
  • Умови участі: безкоштовно для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. Учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами. Передбачено перерви на каву та обід. Вартість участі покриває грант, наданий Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business.
  • Кількість кейсів (практична частина) – 10 прикладів. Якщо ви хочете, щоб бізнес-задачу вашої компанії розглянули під час форуму – заповніть форму за посиланням або зверніться до менеджера заходу. 

5 жовтня (день другий)

  • В рамках форуму «Бізнес кейс-стаді» відбудеться «Практикум для консультантів». Це чудова нагода отримати практичний досвід у сфері консультування, відпрацювати дієві інструменти оцінки бізнесу та вміння формувати маркетинговий план консалтингової компанії. Програма практикуму включає два воркшопи: з проведення діагностичного аудиту консультаційного проекту (експерт: Наталія Дзюба) та просування консультаційного проекту (експерт: Світлана Насирова). Учасників також чекає панельна дискусія «Болі клієнта: як консультант може допомогти їх вирішити» та презентація можливостей для бізнесу від організаторів форуму. 

Пакет учасника подіїВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубубезкоштовно
Контакти адміністратора заходу

Іванна Кобзар
+380978760127
vinnytsia@bisc.org.ua