Вінниця

Практикум для консультантів

Дата: 5 жовтня 2019, суботаЧас: 09:30-17:00Адреса: м. Вінниця, вул. Театральна 24, Паста-Бар "Тамеро"
303

ПРАКТИКУМ ДЛЯ КОНСУЛЬТАНТІВ 

В РАМКАХ ФОРУМУ «БІЗНЕС КЕЙС-СТАДІ» У ВІННИЦІ

Захід організовують Центри інформаційної підтримки бізнесу, засновані на базі Клубу Ділових Людей Україна, Вінницького клубу ділових людей та Київської торгово-промислової палати, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

5 жовтня 2019, 09:30-17:00

м. Вінниця, вул. Театральна 24, Паста-Бар "Тамеро"

Сфера консалтингу в Україні сьогодні демонструє позитивну динаміку зростання і розвитку. Основний продукт в консалтинговому бізнесі – це досвід. Власне, практикум в рамках форуму «Бізнес кейс-стаді» стане можливістю для учасників набути практичний досвід у сфері консультування, отримати дієві інструменти оцінки бізнесу та вміння формувати маркетинговий план консалтингової компанії.  

ДЛЯ КОГО?
Власників та керівників малого/середнього бізнесу.
Захід буде корисний професійним консультантам. Області консультування можуть бути найрізноманітнішими: стратегія, маркетинг, IT-технології, операційний консалтинг, організаційний консалтинг, управління фінансами, управління якістю, ресурсо-енергоефективність, охорона навколишнього середовища, інженерне проектування, архітектура і дизайн тощо.
ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?
Рекомендації щодо економічного та матеріально-технічного оздоровлення організації вашого клієнта в рамках консультаційного проекту.
Алгоритми проведення діагностичного аудиту компанії та інструменти фіксації результатів консультаційного проекту розвитку організації. 
Інформацію про можливості розвитку бізнесу від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку та Центрів підтримки бізнесу в рамках програми EU4Business.
Налагодите контакти з великою кількістю представників бізнесу під час Business Networking.
ОРГАНІЗАТОРИ
Організаторами Форуму є Центри інформаційної підтримки бізнесу, засновані на базі Клубу Ділових Людей Україна, Вінницького клубу ділових людей та Київської торгово-промислової палати.
Програма реалізовується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу 
www.eu4business.eu/uk/ukraine. 

       ПРОГРАМА ФОРУМУ

09:30-10:00

Реєстрація учасників, вітальна кава

10:00-10:10

Офіційне відкриття 

10:10-10:25

Можливості для бізнесу від Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР0). 

www.ebrd.com

10:25-11:55


Ворк-шоп «Специфіка та алгоритм проведення діагностичного аудиту компанії бізнес-консультантом: від виявлення проблем, аналізу діяльності компанії до формування результатів консалтингового проекту»Оцінка стану бізнесу в цілому та за конкретними напрямками; 

 • Діагностика впливу зовнішніх і внутрішніх факторів на бізнес, партнерські відносини, моніторинг конкурентного середовища; 
 • Опис фактичних бізнес-процесів і визначення їх критичних точок; 
 • Аналіз супровідної документації, що регламентує процеси роботи; 
 • Опис ризиків, проблем та їх систематизація; 
 • Оцінка ефективності діючих бізнес-процесів і проектів; 
 • Створення нових проектів і вихід на нові ринки; 
 • Розробка рекомендацій щодо економічного та матеріально-технічного оздоровлення організації – покроковий план. 
 • Інструменти фіксації результатів проекту розвитку організації.

Експерт: Наталія Дзюба, Київ, бізнес-тренер (2003), сертифікований (ECF) організаційний бізнес -коуч (2015), бізнес-консультант, фасилітатор (2016). засновник Бізнес- академії HRM «HR- Бізнес-партнер» та Школи бізнес-тренера Наталії Дзюби, Навчального курсу «Коучинг - менеджмент». Автор методики Оцінки і розвитку персоналу «SKMD» (в основу лягли розробки стратегії і вивчення впливу персоналу на фінансові показники компанії). Більше 15 років досвіду в розвитку персоналу у великих українських і міжнародних компаніях з чисельністю персоналу понад 10 000 співробітників. Більше 20 000 годин тренінгів в портфелі. Практика проведення 10 стратегічних сесій по плануванню з урахуванням ризиків і оптимізації витрат (послуги, виробництво, логістика, продажі, дистрибуція, освіта).

11:55-12:15

Перерва на каву

12:15-13:00

Панельна дискусія «Болі клієнта: як консультант може допомогти їх вирішити» 

13:00-13:30

Презентація можливостей для бізнесу від організаторів форуму:

  

Центр інформаційної підтримки бізнесу, оснований на базі Клубу Ділових Людей Україна, голова Клубу Микола Савулякwww.bc-club.org.ua 

Центр інформаційної підтримки бізнесу, оснований на базі Вінницького Клубу Ділових Людей , президент Клубу Надія Лисецькаwww.kdl.vn.ua

Центр інформаційної підтримки бізнесу, оснований на базі Київської ТПП, 
віце-президент Палати Віталій Майстренкоwww.kiev-chamber.org.ua

13:30-14:10

Обід

14:10-16:10

Ворк-шоп «Маркетинг та специфіка просування консалтингових послуг»

 • Світові тенденції консалтингового ринку, огляд популярних консультативних послуг;
 • Особливості просування послуг консалтингу в Україні: Цільовий клієнт – сегментація клієнтів консультативних  послуг серед українських компаній;
 • Складові маркетингового плану консалтингової компанії;
 • Спеціалізація VS широкий спектр послуг;
 • Канали просування послуг консалтингу;
 • Персональний бренд консультанта;
 • Експертні продажі через вступи та нетворкінг.

Експерт: Світлана НАСИРОВА, Київ сертифікований бізнес-тренер Київської торгово-промислової Палати, бізнес-консультант з маркетингу та розвитку бізнесу, керівник Асоціації консультантів для бізнесу АКБ, за останні два роки провела більше 80 майстер-класів та практикумів з маркетингу та просуванню в дев’яти містах України, постійний спікер заходів Торгово-промислової Палати, Клубу Ділових Людей Україна, YMCA, програм ПРООН, автор практикуму по маркетингу для власників та керівників малого та середнього бізнесу, співзасновник бізнес-школи для дітей та підлітків Teenager start.

16:10-17:00 Закриття практикуму. Вільне спілкування за кавою

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ

5 жовтня 

 • Локація: м.Вінниця, вул. Театральна 24, Паста-Бар "Тамеро"
 • Кількість учасників – 30.
 • Умови участі у заході: безкоштовно для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. Для учасників передбачені перерви на каву та обід. Вартість участі покриває грант, наданий Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business. 

Пакет учасника подіїВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубубезкоштовно
Контакти адміністратора заходу

Іванна Кобзар
+380978760127
vinnytsia@bisc.org.ua