182

Сервіси пакету "Користувач"

Користувачем Бізнес Платформи може стати будь-яка особа з будь-якого регіону України чи закордону, котра хоче отримувати сервіси, що сприятимуть створенню та розвитку власного малого бізнесу та підвищенню бізнес- компетенцій.

Пакет «Користувач» не передбачає довгої процедури реєстрації, жодних грошових платежів та не має обмежень по цільовій аудиторії. Реєстрація Користувачем Бізнес Платформи відбувається онлайн та займає до 1 хвилини. 

Зареєструватись Користувачем тут »»

ПАКЕТ «КОРИСТУВАЧ» НАДАЄ ВАМ БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП ДО НАСТУПНИХ СЕРВІСІВ:

1. КАТАЛОГ ПІДПРИЄМЦІВ

Каталог містить інформацію про компанії, діяльність, товари та послуги, контактні дані та кваліфікацію кількох тисяч підприємців з різних регіонів України. Протягом наступних 3-ох років очікується, що каталог міститиме близько 250 тис. активних користувачів.

Користувач може отримати доступ до інформації та контактів підприємців у визначеному регіоні визначеної сфери діяльності, а також створити власну сторінку (профайл), що дозволить отримувати запити й пропозиції співпраці від інших осіб.

Через каталог Ви можете просувати власні товари/послуги, отримувати інформацію про можливості підприємців різних регіонів.

Каталог тут »» 

2. ВЕБІНАРИ

 

Вебінари - навчальні заходи, що транслюються через інтернет. Тематика вебінарів – створення та розвиток бізнесу (стратегія, маркетинг, реклама, інтернет-маркетинг, лідерство, управління персоналом, фінансовий менеджмент тощо). 

Вебінари проводяться за участі професійних консультантів, власників бізнесу та експертів.

Перегляд вебінарів не вимагає спеціального обладнання, а лише хороший канал інтернету. Приймати участь у вебінарах можна з будь-якої точки України чи закордону. Тривалість вебінарів – від 1 години до цілого дня (веб-конференції). Орієнтовна кількість вебінарів – близько 10 вебінарів в місяць.

Інформування про розклад вебінарів проводиться в розділі «Заходи», а також на е-мейли зареєстрованих на Бізнес Платформі осіб.

Розклад актуальних вебінарів тут »»

3. ПУТІВНИК ДЛЯ БІЗНЕСУ

Путівник для бізнесу – це агрегатор корисної інформації для бізнесу, що містить:
-Мотиваційні статті
-Інструкції для бізнесу
-Історії компаній
-Аналітика ринку
-Відео для бізнесу
-Аудіо для бізнесу
Доступ до Путівника тут »»

4. ГРАНТИ ТА ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Для Користувачів Бізнес Платформа доступна інформація про ряд можливостей для бізнесу, що включають в себе грантові проекти, програми розвитку, програми кредитування тощо.

Реєстр бізнес-можливостей тут »»

5. Е-МЕЙЛ ДАЙДЖЕСТИ Щотижневі е-мейл дайджести, що містять корисну інформацію та пропозиції для бізнесу (події для бізнесу, проекти, пропозиції та можливості). Е-мейл дайджести отримують усі зареєстровані Користувачі.

6. НАВЧАЛЬНІ ТА ГАЛУЗЕВІ ЗАХОДИ

Для Користувачів Бізнес Платформи відкрито частину навчальних семінарів та галузевих заходів в офлайні на вільній основі. Про проведення таких заходів Користувачі відповідного регіону повідомляються через е-мейл розсилки та в розділі «Заходи».

Розклад усіх найближчих подій тут »»

7. ЦІЛЬОВІ ЗАХОДИ ПАРТНЕРІВ БІЗНЕС ПЛАТФОРМИ

В різних містах України Бізнес Платформа виступає інформаційним партнером навчальних та бізнесових заходів, що надає можливість оперативного інформування зареєстрованих Користувачів про можливості участі в таких заходах.

8. НОВИНИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Новинний розділ, який покликаний висвітлювати актуальні новини для малого бізнесу.

Розділ «Новини для бізнесу» тут »»

9. ПОШУК ПЕРСОНАЛУ

На базі Бізнес Платформи заплановано створення розділу «Вакансії», де Користувачі зможуть виставляти наявні у них вакансії для пошуку персоналу.

Розділ «Вакансії» тут »»

10. АДВОКАЦІЙНІ ПРОЕКТИ

Бізнес Платформа є дієвою площадкою для діалогу малого бізнесу та влади, що дає можливість створення дієвих адвокаційних проектів та захисту інтересів малого бізнесу на національному рівні.

Запрошуємо зареєструватись Користувачем Бізнес Платформи!