970

CEASC

Ми займаємося організацією стажування в Європі (Польща, Австрія, Бельгія, Словаччина) для бізнесменів.

Як вам ідея бізнес-стажування в Європі на базі великих компаній? Є бажання отримати неоціненний досвід роботи в європейських країнах? Central European Academy Studies and Certification (CEASC), Бидгощ, Польща запрошує до участі в проекті Business Week!

Ні для кого не секрет, що для побудови успішного бізнесу потрібні не тільки знання, але й досвід успішної роботи в обраній вами сфері. Саме стажування забезпечить вас необхідними навичками і відкриє вам доступ до європейського досвіду ведення бізнесу, інформації про засади функціонування європейських підприємств. Після такого стажування ваші шанси створити власну стабільну процвітаючу фірму, яка приносить дохід,  зростають у рази.

Протягом 2013 року учасниками короткострокових навчальних стажувань у рамках проекту стали понад 300 осіб. Серед учасників: працівники бізнес-структур України, власники бізнесу, представники туристичної сфери.

Але на цьому ми не зупиняємося. У 2014 році вас чекає безліч нових цікавих проектів, серед яких стажування у сфері бізнесу, туризму і готельної справи і багато іншого.

Що вам дає співпраця з Central European Academy Studies and Certification (CEASC), Бидгощ, Польща?

Скориставшись послугами нашої компанії, ви зможете:

 • легко і безперешкодно відвідати Європу для проходження практики чи стажування на базі европейських компаній;
 • отримати практичні навички по спеціальності і знання іноземної моделі ведення бізнесу;
 • зануритися в культуру обраної країни, в її повсякденне життя;
 • підвищити рівень володіння іноземною мовою;
 • отримати досвід спілкування з успішними європейськими бізнесменами в Польщі та інших європейських країнах;
 • налагодити нові корисні бізнес-зв'язки в Європі;
 • отримати пропозицію про створення або перенесення свого підприємства на територію ЄС;
 • отримати довгострокову шенген-візу для комфортного ведення бізнесу за кордоном.

Ми гарантуємо:

 • доступність всіх програм протягом року;
 • забезпечення всіх необхідних умов для комфортного перебування за кордоном;
 • оплату стажування.

Ще одним напрямком діяльності нашої організації є надання можливості відвідати освітні тури для студентів, а також допомога при вступі студентів у провідні Вузи Польщі, допомога в отриманні післядипломної освіти, другої вищої освіти. Ми також організовуємо стажування для викладачів ВНЗ, студентів, літні навчально-виробничі практики для студентів за кордоном, літні і зимові мовні школи, інтеграційні табори. Учасниками наших програм щорічно стають: викладачі та студенти українських ВНЗ, школярі та їх батьки. Умови співпраці з нами можна дізнатися за контактним номером телефону.

Звертайтеся до нас і ми допоможемо втілити ваші мрії в реальність!

МЕМОРАНДУМ ПРО ПАРТНЕРСТВО згідно Вихідного листа № 30/01-1 від 30 січня 2016 року, м. Львів, між ГО "КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ" та ФУНДАЦІЯ Central European Academy Studies and Certification (CEASC)