Online

Презентація інвестиційного паспорту Здолбунівської громади Рівненської області

Дата: 18 жовтня 2022, вівторокЧас: 11:30-13:00Адреса: Online
125

Запрошуємо на презентацію та обговорення

ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПАСПОРТУ 

ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18 жовтня 2022, 11:30-13:00
онлайн: https://cutt.ly/3BPbkpG

Захід організовано Здолбунівською громадою в рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. 
Інструменти сприяння бізнесу в громадах», що реалізовує ГО «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Попри всі виклики з якими зіткнулась наша країна після початку повномасштабної війни, громади та бізнес залишаються ефективними партнерами в розбудові економічної спроможності територій. Наша громада зацікавлена в залученні нового бізнесу, який зможе створити нові робочі місця, якісні товари та послуги для місцевих мешканців, підвищити привабливість громади як комфортного місця для проживання та діяльності. Вже зараз інвестори можуть знайти в нашій громаді вільні земельні ділянки, доступні об’єкти нерухомості, унікальні природні ресурси, людський капітал та підтримку від місцевої влади.

Для підвищення інвестиційної привабливості Здолбунівської громади ми розробили інвестистиційний паспорт та інвестиційні пропозиції. Запрошуємо на публічну презентацію та обговорення цього документу!

МЕТА

Сприяти активізації інвестиційного потенціалу громади через публічну презентацію та обговорення інвестиційного паспорту та інвестиційних пропозицій.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

  • Представники структурних підрозділів виконавчого комітету, комунальних установ та підприємств громади, зацікавлені в темі заходу.
  • Місцеві підприємці та представники громадських організацій.
  • Регіональні підприємці, яким цікаві інвестиційні можливості громади.
  • Бізнес-об’єднання та агенції регіонального розвитку області.
  • Мешканці громади, зацікавлені в темі заходу.

ПРОГРАМА

Час Тема Спікери
11:30 Реєстрація учасників
11:35

Відкриття події.

Коротко про ініціативу «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах».

  • Микола САВУЛЯК
    голова Клубу Ділових Людей Україна
  • Костянтин ОРЛОВСЬКИЙ
    бізнес-експерт
11:45

Запрошення підприємців та інвесторів до розвитку бізнесу на території громади.

  • Владислав СУХЛЯК
    міський голова Здолбунова
11:50

Знайомство учасників.

  • учасники події
12:00

Презентація інвестиційного паспорту та інвестиційних пропозицій Здолбунівської громади.

  • Олександр ІВАНЮК, начальник відділу економічного розвитку та регуляторної політики Здолбунівської громади
12:30 Обговорення інвестиційних можливостей Здолбунівської громади.
  • учасники події
13:00 Завершення форуму

УМОВИ УЧАСТІ

Кількість учасників обмежена. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Реєстрація відкрита до 17 жовтня 2022 року, 12:00.

Учасники отримають підтвердження участі до 17 жовтня 2022 року, 15:00.

РОЗКЛАД ПРЕЗЕНТАЦІЙ ІНШИХ ГРОМАД

Громада Дата Час Детальніше
Львівська область
1 Мостиська громада 18 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/qBmOJNG
2 Пустомитівська громада 20 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/CBmONnf
Дніпропетровська область
3 П'ятихатська громада 27 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/tBmO3sq
Житомирська область
4 Радомишльська громада 18 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/2BmPjsO
5 Пулинська громада 27 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/9BmPvRY
6 Малинська громада 27 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/sBmPTdP
Миколаївська область
7 Березанська громада 19 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/aBmPAiE
8 Коблівська громада 27 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/qBmPH39
Закарпатська область
9 Вільховецька громада 17 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/hBn650J
10 Міжгірська громада 17 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/bBmqAAI
11 Колочавська громада 19 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/wBmqcHL
12 Синевирська громада 20 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/CBmwy1s
Одеська область
13 Суворовська громада 21 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/YBmwQ6I
Тернопільська область
14 Бережанська громада 18 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/IBmYTFd
15 Великоберезовицька громада 19 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/aBmUH6j
16 Збаразька громада 24 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/wBmYJeR
Хмельницька область
17 Славутська громада 20 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/OBmU3Pe
18 Теофіпольська громада 21 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/ABmIedM
19 Ярмолинецька громада 24 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/DBmIge5
Полтавська область
20 Лютенська громада 20 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/YBmIUnz
21 Чорнухинська громада 24 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/yBmINTM
Рівненська область
22 Здолбунівська громада 18 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/oBmOEyI
23 Володимирецька громада 19 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/MBmOhGV
24 Вирівська громада 21 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/QBmOeO1
Пакет учасникаВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубубезкоштовно
Контакти адміністратора

Наталія Балян
+380968045555
[email protected]

Підтверджені заявки
  1. Савуляк Микола, Клуб Ділових Людей Україна, Голова, Львів
  2. Кульчицький Іван, Агенція Європейських Інновацій, Співвласник, Львів
  3. Козлюк Сергій, ПП "Ітел-Сервіс", Директор / власник, Рівне
  4. Скрипчук Петро, Зелені ініціативи Рівного, Національний університет водного господарства та природокористування, фермерське господарство "Біо-Тріо", голова ГО, професор кафедри менеджменту,, Рівне
  5. Орлова Марія, Здолбунівська міська рада, начальник відділу проектної діяльності, розвитку та міжнародного співробітництва, Рівне
  6. Іванюк Олександр, Здолбунівська міська рада, начальник відділу економічного розвитку, Рівне
  7. Веремчук Павло, Острожецька сільська ТГ, Заст. начальника містобудування та архітектури, економіки та благоустрою/проектний менеджер, Mlinov
  8. Бондар Наталія, Виконавчий комітет П'ятихатської міської ради, Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва, п'ятихатки
  9. Рудківський Олександр, Вирівська сільська рада, начальник відділу економіки, інвестицій, інфраструктури, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та архітектури, Вири
  10. Лозян Галина, Рокитнівська селищна рада, головний спеціаліст відділу економічного розвитку і регуляторної політики, Рокитне
  11. Коровіна Олена, Броварська міська рада, Начальник відділу інвестицій та зарубіжних зв‘язків, Бровари
  12. Антон Грисюк, ТОВ «ГАЛ ЕКО ГРУП», Дирек, Rivne
  13. БАБИЧ СЕРГІЙ, ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ, Директор, Здолбуніів
  14. Муран Оксана, Рівненська обласна державна адміністрація, провідний спеціаліст, Рівне
  15. Сабанюк Ірина, Рівненська обласна державна адміністрація, начальник відділу інноваційно-інвестиційної політики, Рівне
  16. Люкшин Юлія, Здолбунівська міська рада, головний спеціаліст, Здолбуніів
  17. Данилюк Олександр, Здолбунівська міська рада, Начальник відділу з питань землекористування, Здолбуніів
  18. Степанюк Марина, Здолбунівська міська рада, Начальник відділу інформаційної політики, технологій та захисту інформації, Zdolbuniv
  19. Гусарова Ірина, Рівненська обласна державна адміністрація, перший заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі, Рівне
  20. Мокляк Костянтин, Департамент економічного розвитку і торгівлі Рівненської облдержадміністрації, Директор, Рівне
  21. Дубарець Олександр, Рівненська торгово-промислова палата, Віцепрезидент, Rivne
  22. Ройко Марина, Здолбунівська міська рада, начальник відділу, Здолбуніів
  23. Дацюк Володимир, Здолбунівська міська рада, начальник відділу організаційної роботи та документообігу апарату Здолбунівської міської ради, Zdolbuniv
  24. Антонюк Ігор, Здолбунівська міська рада, Начальник управління з гуманітарних питань, Здолбуніів
  25. Ситницька Оксана, Рівненська військова адміністрація, Начальник управління, Рівне