Online

Вебінар "Відшкодування шкоди від війни: чи зможе бізнес компенсувати збитки від війни"

Дата: 18 серпня 2022, четверЧас: 16:00-17:00Адреса: Online
137

ЗАПРОШУЄМО

на вебінар

ВІДШКОДУВАННЯ ШКОДИ ВІД ВІЙНИ:

ЧИ ЗМОЖЕ БІЗНЕС КОМПЕНСУВАТИ ЗБИТКИ ВІД ВІЙНИ

18 серпня (четвер), 16:00-17:00 
Онлайн

Що пропонує держава (законодавство)?Чи реально на сьогодні отримати компенсацію шкоди? Які збитки можуть бути відшкодовані? Що потрібно зробити бізнесу вже сьогодні для отримання відшкодування в майбутньому?

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

  • Власники/ці та керівники/ці бізнесу.
  • Керівники/ці відділів.

НА ВЕБІНАРІ МИ ОБГОВОРИМО

  •  Що таке збитки, і хто їх має відшкодовувати. 
  • За рахунок чого мають бути відшкодовані збитки, Міжнародні санкції та законодавство іноземних країн, Українське законодавство.
  • Проекти законів.
  • Судовий шлях: що можна/потрібно зробити зараз: 
    • аудит;
    • фіксація збитків;
    • звернення до державних органів/контрагентів.
  • Підсумки та рекомендації.

ЕКСПЕРТ ЗАХОДУ

МИХАЙЛО ГОНЧАРУК

адвокат

керуючий партнер АБ "Гончарук та партнери"



УМОВИ УЧАСТІ

Мова вебінару: українська.

Умови участі: участь можлива за умови подання заявки та одержання підтвердження від організаторів.

Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу. 

Вартість участі: безкоштовно.

Посилання на zoom-кімнату буде надіслано на Вашу пошту за годину до початку вебінару.

Пакет учасникаВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубубезкоштовно
Контакти адміністратора

Юлія Ліхва
+380981616839
[email protected]

Підтверджені заявки
  1. Рябов Роман, ТОВ "Дельта-Консалтинг", Директор, Харків
  2. Деменко Оксана, ФОП Деменко О.В. (пилорама), керівник, Київ
  3. Кравець Олег, ФОП Кравець, Керівник, Сєвєродонецьк
  4. Данилов Анатолий, -, -, Станиця Луганська
  5. Санжаревська Ольга, Самозайнята особа, Предпрениматель, Донецьк
  6. Власов Михайло, ФОП, самозайнята особа, Луганськ
  7. Євдокименко Наталя, ФОП, Фоп, Станиця Луганська
  8. Рябко Олена, ТОВ "ТД "Дельта", Проектний менеджер, Гуляйполе
  9. Левчук Богдан, Сивуля, Власник, Львів
  10. Колісник Вікторія, ТОВ Центр медичної реабілітації та спортивної медицини, Мед.директор, Вінниця
  11. Бородіна Олена, ГО "Спілка сільського зелеленого туризму України", член правління, Київ
  12. Лазько Тетяна, СОНАТА, ДИРЕКТОР, Кринички
  13. Рудь Світлана, АВВ-100, бухгалтер, Дергачі
  14. Лукашова Вікторія, ТМ Funny Bear, Власник, Вінниця
  15. Гурчиньскі Даріуш, ТОВ Пластікс-Україна, Директор Департаменту з розвитку мережі, Київ
  16. Свирида Світлана, Факторія, Директор, Луцьк
  17. Ларіна Галина, Міська рада, завідувач сектору, Васильків
  18. Чирва Яніна, Адвокат, Адвокат, Покровськ
  19. Абраменко Олег, ТОВ "Екопром", юрист, Київ
  20. Коржук Ігор, Компанія Vivomark, Директор, Київ
  21. Іванюк Олександр, Здолбунівська міська рада, начальник відділу економічного розвитку, Рівне
  22. Щур Надія, Жовківська міська рада, начальник відділу розвитку економіки, залучення інвестицій та житлово комунального господарства, Жовква
  23. Комаровська Лідія, Піщанська селищна рада, Завідувач сектору економіки, Піщанка
  24. Колісніченко Сергій, Виконавчий комітет, головний спеціаліст, Кілія
  25. Парфелюк Ірина, ПРАТ " Едельвіка", начальник юридичного відділу, Луцьк
  26. Нестерова Маргарита, адвокат, адвокат, Харків
  27. Гедзюк Світлана, міська рада, Начальник відділу, Волочиськ
  28. Ткаченко Микола, ФОП Ткаченко М.В., Власник, Миколаїв
  29. kartavtsev oleg, n/a, n/a, Київ
  30. Гончаров Олексій, Наша Пекарня, Приватний підприємець, Гірське
  31. Чертович Олег, ФОП Чертович О.В., власник, Запоріжжя
  32. Рябова Тетяна, виконавчий комітет Чорноморської міської ради, завідуюча сектором екології, Чорномрськ
  33. Білявець Ірина, Дитяча Бізнес Школа МВА, Співзасновниця/головна бізнес тренерка, Хмельницький
  34. Орел Ігор, ФОП Орел, керівник, Львів
  35. Мусій Ростислав, Відділення ФХГК ІнФОВ НАН України, канд. хім. наук, стар. наук. співроб., Львів
  36. Кардашян Дмитро, ПРОМСИСТЕМА, співвласник, Київ
  37. Глухих Олександр, Тов "Королівська скеля", Директор, Святогірськ
  38. Яковенко Інна, ФОП Яковенко І.О, Керівник, Херсон
  39. Ломкова Ірина, ФОП Ломкова І.С., Власник, Сєвєродонецьк
  40. Саєнко Віліна, ФОП Саєнко ВВ, ФОП, Торецьк
  41. Рижих Максим, ФО-П Рижих М.І., Власник, Dnipro
  42. Гавриленко Андрій, ФОП Гавриленко А.О., Підприємець, Київ
  43. Мартинюк Олена, Фізична особа підприємець, ФОП, Київ
  44. Іванов Костянтин, Аметрін ФК, юристконсульт, Kharkiv
  45. Кілячина Валентина, ФОП КІЛЯЧИНА В.П., ФОП, Самбір
  46. Бугай Іван, ТОВ Агротрейдінг груп, Директор, Київ
  47. Корнієнко Валентина, Сухополов'янська сільська рада, начальник відділу економіки та інвестицій, Прилуки
  48. Александрова Наталія, Аоексаедрова, кер, Kramatorsk
  49. Саєнко Інна, ТОВ Світ трейдинг, Фін директор, Kiyv
  50. Бончева Ольга, ТОВ "КОД ЗДОРОВ'Я", заступник директора з економічних питань, Kiyv
  51. Тетерук Вікторія, Золочівська селищна рада, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій, Zolochiv
  52. Башкірова Тетяна, SmaCom Trade, Керівник юридичного відділу, Київ
  53. Грашина Ірина, Мар'їнська міська військова адміністрація, Начальник відділу економічного розвитку та інфраструктури, Мар'їнка
  54. Ксьонз Людмила, ФОП, ФОП, Чернігів
  55. Джунь Андрій, Укрмедтекстиль, Начальник юридичного відділу, Kiyv
  56. Зуб Світлана, Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради, Головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради, Чорнухи
  57. Нецвітайло Вікторія, Щастинська міська ВЦА, головний спеціаліст з проектної та економічної діяльності, Добротвір
  58. Романенко Ріта, ВТПП "ІТА-1', Спеціаліст з фінансових питань, Kiyv
  59. Кононова Наталія, ТОВ НВП з ІІ "Укртрубоізол", фінансовий директор, Dnipro
  60. Потапов Юрій, Українська Вагова Компанія, Операційний директор, KYIV
  61. Штунь Олена, Краснокутська селищна рада Богодухівського району Харківської області, головний спеціаліст відділу правового забезпечення, Краснокутськ
  62. Отенко Наталія, ІС НАНУ, соціолог, KYIV
  63. Скрипник Анастасія, ТОВ "СГТ СПІВДРУЖНІСТЬ", юрисконсульт, Київ
  64. Негода Олександр, Городнянська міська рада, Провідний спеціаліст відділу економіки, ONLINE / OFFLINE
  65. Христич Марина, Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради, спеціаліст І категорії відділу економічного розвитку та інвестицій, Чорнухи
  66. Марина Марина, М, юрист, Kharkiv
  67. Деніс Світлана, Піщанська селищна рада, начальник відділу земельних ресурсів, Піщанка
  68. Кравченко Олександра, Адвокат, Юрист, Чернівці
  69. Веретільник Надія, Недригайлівська селищна рада, головний спеціаліст відділу, Bansko
Усі заходи
На жаль, дана комбінація критеріїв пошуку події не має результатів. Будь ласка, оберіть інші критерії пошуку.
Усі заходи