Online

Вебінар "Стійкість бізнесу. Як зростати в умовах невизначеності?"

Дата: 1 грудня 2022, четверЧас: 17:00-18:00Адреса: Online
30
Зареєструватись

ЗАПРОШУЄМО

на вебінар

СТІЙКІСТЬ БІЗНЕСУ. ЯК ЗРОСТАТИ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ?

Захід організовано в рамках програми міжнародної технічної підтримки «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

01 грудня (четвер), 17:00-18:00 
Онлайн

Як можна бути готовим до умов невизначеності? Чи можна відновити діяльність бізнесу та залишатись стійким на ринку, коли рівень платоспроможності клієнтів падає, ринки “зникають”, а фінансові ресурси обмежені? На ці та інші питання будемо шукати відповіді на вебінарі. 

Постійні зміни зовнішнього середовища: пандемії у 2020-2021, війна у 2022, зобов’язують керівників компаній вже сьогодні переглянути систему управління своїми бізнесами та швидко приймати нові нетрадиційні управлінські рішення. 

Тож, 1 грудня запрошуємо підприємців на вебінар про стійкість бізнесу. Це онлайн-подія для власників та управлінців малими та середніми підприємствами.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

  • Керівники та власники малого бізнесу (рекомендовано від 5 до 50 осіб персоналу), які хочуть дізнатися про інструменти стійкості власного бізнесу.

НА ВЕБІНАРІ МИ ОБГОВОРИМО

  • виклики бізнесу в умовах невизначеності: ідентифікація та пріоритизація
  • вплив викликів на бізнес-модель компанії: ринки, продукти, унікальна ціннісна пропозиція
  • можливості зростання компанії в умовах невизначеності
  • стратегію стійкості, як план реагування та відновлення в умовах невизначеності

ЕКСПЕРТ ЗАХОДУ

МИРОСЛАВА ДАНЬКІВ

менеджерка проєктів розвитку бізнесів

 та консультантка у PPV Knowledge Networks, 

експертка SURE (стале та стійке підприємництво). 

Має 5-річний досвід управління проектами,

 побудови та визначення бізнес-моделі компаній, визначення унікальної ціннісної пропозиції існуючих та нових продуктів компанії, бізнес-планування, операційного та фінансового управління. 

ПРИМІТКИ

Мова вебінару: українська.

Умови участі: участь можлива за умови подання заявки та одержання підтвердження від організаторів.

Вартість участі: безкоштовно завдяки спільному фінансуванню Європейського Союзу та уряду Німеччини та підтримці GIZ. 

Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу. 

Посилання на онлайн-трансляцію буде надіслано на Вашу пошту за годину до початку вебінару. 

ОРГАНІЗАТОРИ

Ця ініціатива координується Клубом Ділових Людей Україна в межах програми міжнародної технічної підтримки «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Експертка Мирослава Даньків, яка проводить цей вебінар, пройшла навчання в Міжнародному навчальному центрі Міжнародної організації праці (ITC ILO, Італія) щодо подальшого поширення знань навчального курсу SURE. Навчальний курс SURE є розробкою та власністю Міжнародної організації праці та GIZ. За адаптований до українських реалій контент навчального курсу SURE – відповідає експертка.

Пакет учасникаВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубубезкоштовно
Контакти адміністратора

Юлія Ліхва
+380981616839
yulia.likhva@bc-club.org.ua