Online

Вебінар "Професійне вигорання"

Дата: 25 квітня 2023, вівторокЧас: 16:00-17:00Адреса: Online
166

ЗАПРОШУЄМО

на вебінар

ПРОФЕСІЙНЕ ВИГОРАННЯ

25 квітня (вівторок), 16:00-17:00 
Онлайн

На цьому вебінарі разом з експерткою розберемо дуже актуальну, особливо в наш складний час тему «Професійне вигорання». Розберемо саме поняття «вигорання» його причини та наслідки, а також чим вигорання відрізняється від стресу. Зʼясуємо які фази вигорання і чи портібна діагностика цього синдрому. А також учасники отримають реальну практичну техніку для боротьби з емоційним вигоранням.

 

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

  • Власники/ці та керівники/ці бізнесу.
  • Керівники/ці відділів

НА ВЕБІНАРІ РОЗБЕРЕМО

  • Поняття СЕВ.
  • Вигорання це не стрес і не депресія
  • Стадії вигорання.
  • Що спричиняє стан емоційного вигорання.
  • Фази вигорання.
  • Симптоми вигорання. 
  • Для чого потрібна діагностика вигорання.
  • Що ми можемо з’ясувати з працівником в бесіді.
  • Модулі психологічного спрямування з проблеми вигорання.
  • В чому суть техніки Pomodoro?

ЕКСПЕРТ ЗАХОДУ

ЕМІЛІЯ КОСТЕРОВА

власниця студії психологічної допомоги Mentis, та студії перукарського мистецтва Kosterova.
Психолог, коуч.

Понад 20 років працюЄ з людьми створює
їх зовнішний та внутрішній образ.

Слово Mentis означає – будь який духовний процес чи явище.
Цей проект створено з метою допомогти людині
розібратись зі своїм психічним станом, та навести
лад у своїх думках та емоціях.

Наш девіз: Ментальна гігієна та здоровʼя є норма повноцінного життя!

Ми з командою досвідчених професійних психологів створюємо як групові так і індивідуальні терапії та практики..

УМОВИ УЧАСТІ

Мова вебінару: українська.

Умови участі: участь можлива за умови подання заявки та одержання підтвердження від організаторів.

Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу. 

Вартість участі: безкоштовно.

Посилання на кімнату буде надіслано на Вашу пошту за годину до початку вебінару.

Контакти адміністратора

Юлія Ліхва
+380981616839
[email protected]

Підтверджені заявки
  1. Човган Наталія, ПП СРБК Техмонтаж, Інше / Власник/директор, Івано-Франківськ
  2. Атажанова Ельвіра, Клінінг, Керівник, Кам'янка-Бузька
  3. Чепур Володимир, ПП Зелений туризм, директор, Черкаси
  4. Мельник Андрій, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, доцент, Івано-Франківськ
  5. Юрас Роман, Підприємець, Юрист, Львів
  6. Єлісєєв Андрій, Контракти-Аудит, Керуючий партнер, Львів
  7. Мартинів Віталій, ФОП, Власник
  8. Головко Леся, ТзОВ" Аркада-Х", помічник директора, Львів
  9. Штих Степан, ТзОВ "Версахем", Керівник проектів, Львів
  10. Дикий Павло, ЖАРИМ КОФЕ в Одессе, керівник, Одеса
  11. Дяків Ольга, ЗУНУ, Доцент, Тернопіль
  12. Барам Григорій, Городницька селищна рада, нач.відділу економічного розвитку, Житомир
  13. Лазар Олена, Фуджікура, Регіональний директор з персоналу, Львів
  14. Антонюк Оксана, ПРАТ Едельвіка, директор з економіки, Луцьк
  15. Маладика Марія, Бабусина хата, засновник, Тернопіль
  16. Львівський Олег, ФОП, ПП, Львів
  17. Гаврик Марта, HDClinic Гаврик Дентал клінік, директор, Львів
  18. Кас'ян Ольга, ПРАТ "Едельвіка", Директор з маркетингу, Луцьк
  19. Тимків Наталія, ELEKS, HR manager, Львів
  20. Галюк Ірина, ІФНТУНГ, доцент, Івано-Франківськ
  21. Хлистун Андрій, Компанія "СітіАРТ", операційний директор, Львів
  22. Михалко Юлія, Міленіум, керівник, Київ
  23. Шлийка Оксана, ТОВ TV-4, Рекламіст, Тернопіль
  24. Днесь Наталія, DNESART Fashion, Власниця, Івано-Франківськ
  25. Отамась Інна, УМО, завідувач, Київ
  26. Мирошников Дмитро, Кратос, ТОВ, директор, Мукачево
  27. Гордієнко Тетяна, БФ "Міжнародний фонд медичних інновацій", Директор, Київ
  28. Балакіна Наталія, Волинський обласний центр зайнятості, Начальник відділу, Луцьк
  29. Вейдер Тетяна, Авторська бізнес-школа, Керівниця, Мукачево
  30. Рожко Неля, Садиба зеленого туризму Омелькова хата, Голова ГО Ініціатива Хорольщини, Хорол
  31. Пилипів Надія, Прикарпатський університет імені Василя Стефаника, завідувач кафедри теоретичної і прикладної економіки, Івано-Франківськ
  32. Гурій Юлія, Novo, Головний адміністратор, Львів
  33. Феденко Наталя, ФОП Феденко Наталя, Керівник, ФОП, Сколе
  34. Буньо Ольга, Приватна особа, Приватна особа, Львів
  35. Лукашова Вікторія, ТМ Funny Bear, Власник, Вінниця
  36. Кучма Валерія, UKRALFA TRADE FZ-LLC, Командний коуч, корпоративний бізнес-тренер, Дніпро
  37. Гурчиньскі Даріуш, ТОВ Пластікс-Україна, Директор Департаменту з розвитку мережі, Київ
  38. Берташ Борис, Рівненська обласна організація Українського товариства охорони природи, Голова, Рівне
  39. Леонова Лариса, ФОП Леонова Л.М., директор, Херсон
  40. Кацюба Олександр, Інгаз, нач.відділу, Маріуполь
  41. Танигін Тарас, Бізнес Сервіс, Директор, Київ
  42. Пасека Олександр, ТОВ "ВІН ТРАНС ІФ", Власник, Івано-Франківськ
  43. Сологуб Сніжана, ПРИВАТНА ОСОБА, Власник, Чернігів
  44. Огуреева Ольга, Ньютон-Промсервис, Менеджер ВЭД, Харків
  45. Свирида Світлана, Факторія, Директор, Луцьк
  46. Стаценко Володимир, ПЛАЗМОФОР, Власник, Дніпро
  47. Бухіна Марина, Кілійська міська рада, начальник відділу реєстрації місця проживання, Кілія
  48. Хильчук Ізаура, сільська рада, служба у справах дітей, Рівне
  49. Сахарова Катерина, КУ "Центр надання соціальних послуг" Удачненської селищної ради, Директор, Покровськ
  50. Проніна Ірина, ФОП Проніна І.В., Керівник, Фастів
  51. Гранкін Сергій, Лозівська міська рада Харківської області, Начальник управління економіки міської ради, Лозова
  52. Постол Валентина, Лосинівська селищна рада, Начальник фінансового відділу, Лосинівка
  53. Голов'як Василь, Веллер ТОВ, Керівник відділу продажів, Lviv
  54. Ваньо Юрій, Торгово-промислова палата Італії в Україні, Manager, Torino
  55. Синенко Ірина, Медичний центр Medialt, Комерційний директор, Lviv
  56. Ремша Ліна, Фінансове управління селищної ради, Головний спеціаліст відділу доходів, економічного розвитку та інвестицій, Романів
  57. Пецух Ярина, ТзОВ "ТВК "Волді", HR менеджер, Львів
  58. Герух Вікторія, uTrigg, CEO, Lviv
  59. Комаровська Лідія, Піщанська селищна рада, Завідувач сектору економіки, Піщанка
  60. Нестерова Маргарита, адвокат, адвокат, Харків
  61. Зануда Ігор, ТОВ "Фешн Голд", Директор, Кропивницький
  62. Мелеш Леся, ЕУЛАЙФ ГРУП, директор, Мукачево
  63. Лозова Анна, ФОП Лозова, власник, KYIV
  64. Чаплигіна Марина, ФОП, Директор, Новодонецьке
  65. Morozov Anton, ФОП, ФОП, Рахів
  66. Звір Оля, Bonduelle, Регіональний менеджер, Львів
  67. Денисов Костянтин, ТОВ "Млин медіа", Директор, Київ
  68. Сидорук Марія, ГО "Пісочні Береги", Голова громадської організації, Шацьк
  69. Осіпчук Сергій, ТОВ "С.МЕЛІУС", Директор, Рівне
  70. Карпенко Тетяна, ФОП Карпенко, Директор, Запоріжжя
  71. Ніколаєнко Олеся, ТОВ "Продфудтрейд", внутрішній аудитор, Полтава
  72. Кучерівська Софія, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, доцент кафедри фінансів і кредиту, Чернівці
  73. Kaplun Oksana, Ахалі, більше ніж хінкальня, Операційний директор, Lviv
  74. Козак Оксана, Неомеблі, Директор, Львів
  75. Масленікова Ірина, ТзОВ "Файно Люкс", Директор, Львів
  76. Ситник Оксана, ДП "УКРДІПРОВАЖМАШ", Директор, Харків
  77. Грицкевич Надія, Клесівська селищна рада, головний спеціаліст, Клесів
  78. Кошман Ніна, ТОВ "БІОБАЛАНС", Головний бухгалтер, Полтава
  79. Драгомерецька Ірина, Ярмолинецька селищна рада, Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій апарату Ярмолинецької селищної ради, Ярмолинці
  80. Гонта Наталія, Березнівська міська рада, Головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку територій Березнівської міської ради, ONLINE / OFFLINE
  81. Притула Ірина, Пустомитівська міська рада Львівського району Львівської області, начальник відділу соціально-економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та міжнародної співпраці, Пустомити
  82. Лощинін Володимир, Сколівська міська рада, Головний спеціаліст, Сколе
  83. Олійник Анна, Роменська міська рада, головний спеціаліст, Ромни
  84. Мандач Крістіна, ФОП Мандач, менеджер з реклами, Харків
  85. Управління економіки, Управління економіки, Начальник управління економіки, Коростень
  86. Терещенко Наталія, Виконавчий комітет Малинської міської ради, Начальник відділу економіки та інвестицій, Малин
  87. Шлюз Надія, Добротвірська селищна рада, спеціаліст сектору агропромислового розвитку та земельних відносин Відділу економічного розвитку, проєктно-інвестиційної діяльності та транскордонної співпраці Добротвірської селищної ради, Добротвір
  88. Кравчук Тетяна, Баранівська міська рада, керуючий справами, Баранівка
  89. Мункачій Ірина, ЛНУ імені Івана Франка, Доцент, Lviv
  90. Кукуруза Олена, Агроджоб, HRD, Умань
  91. Перепьолкіна Вікторія, Зміївська міська рада Чугуївського району Харківської області, Начальник відділу з питань економічного аналізу та розвитку управління економічного розвитку та інвестицій Зміївської міської ради, Зміїв
  92. Белей Тетяна, Диканська селищна рада, спеціаліст 1 категорії економічного відділу та залучення інвестицій, Landari
  93. Гайворонська Оксана, Управління економіки міськвиконком, головний спеціаліст відділу, Коростень
  94. Степаненко Людмила, Донецька торгово-промислова палата, Директор департаменту, Краматорськ
  95. Іваниця Олена, UPKAIZEN, Operations Manager, Львів
  96. Силакін Олександр, ФОП, ФОП, Vinnitsia
  97. Chorba Radim, АБ-Софт, Керівник програм, Одеса
  98. Котяш Світлана, ФОП Котяш Світлана, ФОП Котяш Світлана, Ужгород
  99. Карпова Галина, Шабівська сільська територіальна громада, Начальник відділу економіки, рекреаційної діяльності, інвестицій та агропромислового розвитку, шабо
  100. Кузьменко Наталія, селищна рада, начальник загального відділу, Сосниця
  101. Кузьменко Наталія, селищна рада, начальник загального відділу, Сосниця
  102. Селютіна Олена, Єланецький ліцей 2, Практичний психолог, ONLINE / OFFLINE
  103. Попович Діана, Буштинська селищна рада, Начальник відділу, Буштино
  104. Цвітайло Катерина, ACTED, асистент, Vinnitsia
  105. Назарко Інна, Відділ освіти, начальник, Котельва
  106. Карч Марія, ГО Інтелект Сумщини, Психолог, Суми
  107. Палош Надія, Зарічанська сільська рада, Заступник сільського голови, село Заріччя Хустського району Закарпатської області
  108. Мартинюк Валерій, Управління ЖКГ виконавчого комітету Коростенської міської ради, начальник, Коростень
  109. Зосимчук Людмила, Управління ЖКГ, Заступник головного бухгалтера, Коростень
  110. Кіщук Валентина, Управління ЖКГ виконавчого комітету Коростенської міської ради, головний економіст, Коростень
  111. Верпівська Наталія, Управління ЖКГ міськвиконкому, Головний спеціаліст, Коростень
  112. Шукан Наталія, Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради, в.о. головного спеціаліста, Коростень
  113. Панова Світлана, ТОВ А-СОФТ ПРО, CEO, Львів
  114. Нагаловська Ольга, Управління ЖКГ виконкому Коростенської міської ради, Головний спеціаліст, Коростень
  115. Третяк Марина, Ательє Марини Третяк, Власник, Кременчук
  116. Кіндракевич Лілія, Міська рада, начльник відділу, Трускавець
  117. Гоцелюк Віта, Вільнозапорізька сільська рада, Директор комунальної установи "Центр надання соціальних послуг", с Вільне Запоріжжя
  118. Фарапонова Світлана, Фінансове управління Лозівської ЛМР, Гроловний спеціаліст, Лозова
  119. Сагало Ірина, МБК"Молодість", Директор, Новий Розділ
  120. Львова Олена, Фінансове управління Лозівської міської ради Харківської області, Головний бухгалтер, Лозова
  121. Привалова Дар'я, ТРЦ, Практичний психолог, ONLINE / OFFLINE
  122. Литовка Олександр, Лозівська міська рада Харківської області, Заступник начальника управління економіки міської ради, Лозова
  123. Лукашенко Лариса, Фінансове управління Лозівської ЛМР, начальник фінансового управління, Лозова
  124. Руда Ірина, Підволочиська селищна рада, начальник відділу, Підволочиськ
  125. Міняйло Вікторія, Фінансове управління ЛМР, Заступник начальника, Лозова
  126. Савенкова Тетяна, Фінансове управління ЛМР, спеціаліст 1 атегорії, Лозова
  127. Лобода Альона, Фінансове управління ЛМР, головний спеціаліст, ONLINE / OFFLINE
  128. Лобода Альона, Фінансове управління ЛМР, головний спеціаліст, ONLINE / OFFLINE
  129. Лілія Єременко, КЗ Центр знадання соціальних послуг, В.о. директора, Нова Слобода
  130. Можара Тетяна, Фінансове управління, спеціаліст, Лозова
  131. ГУЛЬКО Олена, Фінансове управління Лозівської міської ради Харківської області, головний спеціаліст відділу доходів, Лозова
  132. Ніколаєва Тетяна, Комунальний заклад " Центр з надання соціальних послуг", фахівець із соціальної роботи, Нова Слобода
  133. Ніколаєва Тетяна, Комунальний заклад " Центр з надання соціальних послуг", фахівець із соціальної роботи, Нова Слобода
  134. Киященко Юлія, Фінансове управління ЛМР, начальник відділу, Лозова
  135. Мельник Валентина, Сектор національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Романівської селищної ради, головний спеціаліст, Романів
  136. Жигадло Лариса, АТ ЖИТОМИРСЬКИЙ МАСЛОЗАВОД, Директор з якості, Житомир
  137. Веретільник Надія, Недригайлівська селищна рада, головний спеціаліст відділу, Bansko
Усі заходи
На жаль, дана комбінація критеріїв пошуку події не має результатів. Будь ласка, оберіть інші критерії пошуку.
Усі заходи