Online

Вебінар "Мозковий штурм (брейнстормінг) як інструмент побудови і згуртування команди"

Дата: 21 жовтня 2021, четверЧас: 16:00-17:00Адреса: Online
138

ЗАПРОШУЄМО

на вебінар

 МОЗКОВИЙ ШТУРМ (БРЕЙНСТОРМІНГ) ЯК ІНСТРУМЕНТ ПОБУДОВИ І ЗГУРТУВАННЯ КОМАНДИ

Захід організований Клубом Ділових Людей Україна в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

21 жовтня 2021 (четвер), 16:00-17:00 
Онлайн

Вигорання, токсичні відносини в колективі, відсутність ідей на зустрічах, занадто розмиті завдання та пасивність в команді, невиконання взятих на себе зобов’язань і мільйон нарад, які роблять вас відповідальними за все і за всіх...

Якщо у вашому колективі відбувається щось схоже, то швидше за все, у вас не буде часу відвідати цей вебінар, а шкода. Як керівник проєктів наш експерт як ніхто знає, що таке справжня синергія між членами команди, і готовий своїм практичним досвідом ділитись з вами. Запрошуємо реєструватись на вебінар.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

  • Власники/ці та керівники/ці бізнесу.
  • Керівники/ці відділів.

НА ВЕБІНАРІ МИ ОБГОВОРИМО

  • Разом розберемо звідки беруться описані вище проблеми.
  • Поговоримо про цілі і психологію.
  • А також зрозуміємо – як же допомогти команді бути одним згуртованим механізмом через креативні методології.

ЕКСПЕРТ ЗАХОДУ

СЕМ МАМЕДОВ

Керівник команди з 112 осіб на Олімпійських Іграх. 

Керівник проєктів для брендів IBM, KPMG, CISCO, General Electric.

Викладач креативних методологій.

Проєктний менеджер брендів Lexus, Toyota, Львівські круасани.

ПРИМІТКИ

Мова вебінару: російська.

Умови участі: участь можлива за умови подання заявки та одержання підтвердження від організаторів.

Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу.

Вартість участі: безкоштовно завдяки спільному фінансуванню уряду Федеративної Республіки Німеччина і Європейським Союзом та підтримці GIZ. 

Посилання на онлайн-трансляцію буде надіслано на Вашу пошту за годину до початку вебінару. 

ОРГАНІЗАТОРИ

Захід організований Клубом Ділових Людей Україна в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

Пакет учасникаВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубубезкоштовно
Контакти адміністратора

Юлія Ліхва
+380981616839
[email protected]

Підтверджені заявки
  1. Пирч Юрій, К2 - реклама інтернет-магазинів, Засновник, Директор, Львів
  2. Касаткіна Наталія, Медичний центр Норімед Плюс, Співласник, Львів
  3. Котолуп Алина, Синергія, івент-менеджер, піар-менеджер, Черкаси
  4. Яцентюк Тетяна, Туризм, Туризм, Одеса
  5. Костянець Ольга, ГО "Моє Закарпаття ", Координатор, Ужгород
  6. Карплюк Надія, ФОП Карплюк НЄ, підприємець, Вінниця
  7. Мацієвська Ірина, Адвокатське об'єднання "Мацієвські та Партнери", Керуючий партнер, Львів
  8. Дорош Уляна, Креативна івент агенція "Art Prostir", керівник, Львів
  9. Грицьо Володимир, Online Media, CEO, chief executive officer, Тернопіль
  10. Джуман Ольга, Реабілітаційний центр Еліта, Міжнародна клініка відновного лікування, Заступник директора, Львів
  11. Стефурак Юлія, ФОП, HR менеджер, Івано-Франківськ
  12. Женчур Ірина, KI School, директор з розвитку
  13. Гірняк Роман, Right Decision LLC, CEO, Хмельницький
  14. Копитко Марта, Львівський державний університет внутрішніх справ, Професор кафедри менеджменту, Львів
  15. Вінтонів Оксана, Ресторан Марвель, адміністратор, Івано-Франківськ
  16. Скорик Оксана, ПП "НВПП "Спаринг-Віст Центр", менеджер з розвитку бізнесу, Львів
  17. Володимир Годій, ПІдприємство з іноземними інвестиціями, помічник директора, Львів
  18. Пивоварова Вікторія, Самозаймання, Копирайтинг, smm, Бровари
  19. Барам Григорій, Городницька селищна рада, нач.відділу економічного розвитку, Житомир
  20. Кравець Тамара, АТ АКБ Львів, Начальник відділу, Львів
  21. Ляховська Олена, ФОП, Власник, Львів
  22. Антонюк Оксана, ПРАТ Едельвіка, директор з економіки, Луцьк
  23. Мусійовська Віолетта, Medicover, координатор, Львів
  24. Лаврик Надія, ПП Флюгер Пласт, керівник з розвитку, Львів
  25. Поліщук Олена, АмЕС Тревел, Директор, Львів
  26. Катерина Вустич, ФОП, Керівник, Тернопіль
  27. Карпа Іван, Планую відкрити, Засновник, Львів
  28. Петришин Наталя, Західна консалтингова група, Координатор, Львів
  29. Наконечна Наталія, Львівський обласний центр зайнятості, Начальник відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості, Львів
  30. Пархоменко Артем, ПрАТ "РКЗ", Директор з розвитку, Київ
  31. Гошовський Василь, Multimedia lab, Керівник, Івано-Франківськ
  32. Хохла Алла, ЛНМУ, Доцент, Львів
  33. Петрів Володимир, Група компаній ББМ, CEO, Долина
  34. Галюк Ірина, ІФНТУНГ, доцент, Івано-Франківськ
  35. Тарабухін Олександр, COSA, Головний експерт, Київ
  36. Ковальчук Надія, Кабінет Надії Ковальчук, Власник, Львів
  37. Держипільська Галина, ПАТ НСТУ, Продюсер, Івано-Франківськ
  38. Мирошников Дмитро, Кратос, ТОВ, директор, Мукачево
  39. Янишин Микола, 4HOUSE, ФОП, Львів
  40. Юденко Анна, ADVIN.pro, COO, Київ
  41. Глоба Олександр, ТОВ НТП "Промбезпека", Головний інженер, Миколаїв
  42. Шеленко Діана, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, професор, Івано-Франківськ
  43. Колісник Вікторія, ТОВ Центр медичної реабілітації та спортивної медицини, Мед.директор, Вінниця
  44. Сак Тетяна, ВНУ, Доцент, Луцьк
  45. Холодюк Ярослав, Споживчий кооператив "Мережа Будівельних Магазинів", Голова кооперативу, Чернівці
  46. Васильєва Олена, Харківська торгово-промислова палата, віцепрезедент, Харків
  47. Шепель Віталій, флоріан 101, менеджер, Тернопіль
  48. Барнович Тетяна, Flash Day agency, Керівник, Львів
  49. Єременко Надія, ФОП, менеджер, Прилуки
  50. Дениско-Майстренко Ірина, ТОВ МійДок, Власниця, Директор, Київ
  51. Феденко Наталя, ФОП Феденко Наталя, Керівник, ФОП, Сколе
  52. Павлик Ганна, Ліцей "Надія", Директор, Львів
  53. Шацька Галина, ФОП Шацька Галина, Власник, Тернопіль
  54. Чорненька Ольга, ТОВ лікарня ЕКСПЕРТ, Виконавчий директор, Львів
  55. Суворкіна Анна, Єврокар, Аналітик, Київ
  56. Чепіжко Олена, Єврокар, Керівник із зовнішніх комунікацій, Київ
  57. Лютіков Ігор, Херсонське Енергетичне Агентство, Директор, Херсон
  58. Ковальчук Олег, ТОВ Рімексон, ФОП, власник, Тернопіль
  59. Коновченко Олександр, Нбу, Економіст, Київ
  60. Кобецька Леся, Управління охорони здоров'я департаменту охорони здоров'я Львівської міської ради, керівник, Львів
  61. Калмиков Олександр, ФОП Калмиков О.О., голова, Суми
  62. Гуменчик Михайло, Менеджмент Консалтинг Груп, директор, Львів
  63. Кацюба Олександр, Інгаз, нач.відділу, Маріуполь
  64. Колесник Оксана, Летичівський РТЦК та СП, психолог, Летичів
  65. Москвяк-Лесняк Дзвенислава, КНП « ПКБ №1 м. Львова», Зав. Відділенням, Львів
  66. Романовська Наталія, ПрАТ ЧШФ "Елегант", Директор, Чернігів
  67. Козулін Євген, ТОВ Новоформ, Заступник з фінансів, Бровари
  68. Свирида Світлана, Факторія, Директор, Луцьк
  69. Мельник Олеся, ВСП «Технологічний фаховий коледж НУ «Львівська політехніка», Викладач, Львів
  70. Стаценко Володимир, ПЛАЗМОФОР, Власник, Дніпро
  71. Карпенко Лана, Spectrojob, founder, Київ
  72. Гореча Василина, ІІТ, Керівник проектів та програм у сфері нематеріального виробництва, Львів
  73. Андрій Коваленко, ТОВ «МЗПТ», Тех. директор, Черкаси
  74. Акула Катерина, ФОП Акула КЮ, Директор, Запоріжжя
  75. Yarosh Viktoriya, Self, Technical writer, Львів
  76. Столярчук Віталій, ДП КБ Південне ім. М. К. Янгеля / Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара, Інженер випробувач РКТ / Аспірант (PhD), Дніпро
  77. Кожем'якіна Оксана, Черкаський державний технологічний університет, Професор кафедри філософських і політичних наук, Черкаси
  78. Ясько Геннадій, ФОП Ясько Г.Г., ФОП, Мангуш
  79. Онофрійчук Марина, ФГ"Україна", Менеджер, Вінниця
  80. Маковоз Оксана, НТУ ХПІ, Професор кафедри менеджменту та оподаткування, Харків
  81. Шетеля Марія, Колочавська сілська рада, начальник відділу туризму та комунікацій, Колочава
  82. Луценко Олена, Центр сімейного та бізнес консультування "Ведара", власник, Харків
  83. Шотурма Наталія, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, викладач кафедри журналістики, Івано-Франківськ
  84. Шніцар Назарій, Айкюмед, Комерційний директор, Львів
  85. Ратушна Оксана, ФОП, Власниця, Дніпро
  86. Салякін Дмитро, Вільнянська районна філія Запорізького ОЦЗ, провідний фахівець з питань зайнятості, Вільнянськ
  87. Літвінчук Марія, Виконавчий комітет Буцької селищної ради, Головний спеціаліст бухгалтерського обліку та звітності, Буки
  88. Коваленко Євгеній, Агенція місцевих і регіональних ініціатив, Голова, Чернігів
  89. Бібік Ірина, Міловський районний центр зайнятості, провідний фахівець з питань зайнятості, Мілове
  90. Козир Наталія, Гусятинська районна філія Тернопільського ОЦЗ, провідний фахівець з питань зайнятості, Гусятин
  91. Шиманська Інна, Хрестівська сільська рада, Фахівець з розробкт проектів, Хрестівка
  92. Содель Тетяна, Білокоровицька сільська рада, Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, Житомир
  93. Войтановська Лілія, ТзОВ "Діскавері-бурове обладнання (Україна)", Генеральний директор, Стрий
  94. Русин Мар'яна, Перегінська селищна рада, начальник відділу, Перегінське
  95. Байда Тетяна, Пулинська селищна рада, головний спеціаліст, Пулини
  96. Бухіна Марина, Кілійська міська рада, начальник відділу реєстрації місця проживання, Кілія
  97. Петрова Людмила, Комунальна установа "Інклюзивно - ресурсний центр" Краснопільської селищної ради, директор, Краснопілля
  98. Лонська Олена, Пулинська селищна рада, Начальник відділу, Житомир
  99. Лапчук Любов, Плужненська сільська рада, начальник відділу "ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ", Рівне
  100. Букреєва Ольга, Краснокутська селищна територіальна громада, головний спеціаліст відділу стратегічного розвитку та муніципальних ініціатив апарату Краснокутської селищної ради, Харків
  101. Сапальов ВІктор, Чернігівська селищна рада, перший заступник голови, Запоріжжя
  102. Хильчук Ізаура, сільська рада, служба у справах дітей, Рівне
  103. Губаренко Катерина, Білолуцька селищна рада, Начальник загального відділу, Білолуцьк
  104. Фоменко Валентина, КНП Краснопільська лікарня, Директор, Краснопілля
  105. Міллер Ірина, Телеканал UA:Закарпаття, Ведуча, Online
  106. Корнило Мар'яна, Медіс, Керівник відділу персоналу, Львів
  107. Шевага Надія, ФОП, ФОП, Івано-Франківськ
  108. Аширова Ірина, Київський обласний центр занятості, рекрутер, Київ
  109. Кекіш Петро, Академія здоров’я, Керівник, Тернопіль
  110. Орлова Марія, Здолбунівська міська рада, начальник відділу проектної діяльності, розвитку та міжнародного співробітництва, Рівне
  111. Плавська Ірина, Селищна рада, Керуючий справами, Нікольське
  112. Котик Ксенія, ПрАТ "Карлсберг Україна", Менеджер ІТ-проєктів, Львів
  113. Хомутова яна, Близнюківська селищна рада, секретар ради, Близнюки
  114. Сахарова Катерина, КУ "Центр надання соціальних послуг" Удачненської селищної ради, Директор, Покровськ
  115. Федчук Валерій, Коломийська міська рада, Спеціаліст 1 категорії, Коломия
  116. Волощук Світлана, відділ ЦНАП виконавчого комітету Маньківської селищної ради, Начальник відділу, Маньківка
  117. Андрійчук Неоніла, Городоцька міська рада, Міський голова, Городок
  118. Петканич Наталія, Довжанська сільська рада, Секретар ради, Довге