Online

Вебінар "Аналіз ризиків для бізнесу та робота з ними "

Дата: 10 листопада 2022, четверЧас: 16:00-17:00Адреса: Online
363

ЗАПРОШУЄМО

на вебінар

АНАЛІЗ РИЗИКІВ ДЛЯ БІЗНЕСУ ТА РОБОТА З НИМИ 

Захід організовано в рамках програми міжнародної допомоги «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. 

10 листопада (четвер), 16:00-17:00 
Онлайн

На вебінарі Ви отримаєте поради для розвитку спроможності Вашого бізнесу проходити через кризові ситуації. Поговоримо про заходи, які впливають на стабільність та розвиток Вашого бізнесу. Дізнаєтеся про прикладні інструменти аналізу ризиків для вашого бізнесу та роботи з ними.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

  • Керівники та власники малого бізнесу (рекомендовано від 5 до 50 осіб персоналу), які хочуть дізнатися про інструменти стійкості власного бізнесу.

НА ВЕБІНАРІ МИ ОБГОВОРИМО

  • Що таке небезпека та як її визначати за чотирма основними категоріями
  • Що таке колесо сценарію впливу 
  • Основний інструмент управління ризиками
  • Огляд вразливості бізнесу до ризиків і визначення заходів з їх подолання 
  • Реєстр ризиків 
  • Аналіз чотирьох стратегій роботи з ризиками 
  • Підходи до розподілу ризиків: система раннього попередження, спільний захист інтересів, спільні послуги та страхування малого і середнього бізнесу

ЕКСПЕРТИ ЗАХОДУ

ЛЕСЯ КАЙНЕР

Керівниця центру підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді, бізнес-консультантка з питань розвитку та підтримки МСБ 

 

ОКСАНА КАЧУРІВСЬКА

Керівниця центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі, керівниця проєктного офісу West Ukraine Digital, експертка з фандрейзингу «Освітньо-аналітичного центру з розвитку громад»

ПРИМІТКИ

Мова вебінару: українська.

Умови участі: участь можлива за умови подання заявки та одержання підтвердження від організаторів.

Вартість участі: безкоштовно завдяки спільному фінансуванню Європейського Союзу та уряду Німеччини та підтримці GIZ. 

Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу. 

Посилання на онлайн-трансляцію буде надіслано на Вашу пошту за годину до початку вебінару. 

ОРГАНІЗАТОРИ

Навчальний курс SURE  є розробкою та власністю Міжнародної організації праці (ILO) та німецької урядової компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Цей проєкт координується Клубом Ділових Людей Україна в межах програми міжнародної допомоги «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. 

Експерти Леся Кайнер та Оксана Качурівська, які проводять цю програму, пройшли навчання в Міжнародному навчальному центрі  Міжнародної організації праці (International Training Centre of the ILO, Italy) щодо подальшого поширення програми SURE. За адаптований до українських реалій контент програми SURE відповідають експерти, які проводять цю програму.

Пакет учасникаВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубубезкоштовно
Контакти адміністратора

Юлія Ліхва
+380981616839
[email protected]