Online

Stand for Ukrainian Business «Підтримуємо український бізнес»

Дата: 28 квітня - 25 червня 2022Час: 09:00-18:00Адреса: Україна
190

 

ЗАПРОШУЄМО

до участі в ініціативі

STAND FOR UKRAINIAN BUSINESS 

«ПІДТРИМУЄМО УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС»

Ініціатива Stand for Ukrainian Business реалізується Мережею Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу в рамках програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

квітень-червень 2022

ЦІННІСТЬ

На цьому етапі ініціативи плануємо:

 • Сприяти підприємцям у доступі до інформації та програм підтримки бізнесу.
 • Сприяти підприємцям у ділових контактах (постачальників, клієнтів, партнерів, людей та організацій, що можуть покрити поточну потребу).
 • Аналізувати реальні потреби МСБ з метою подальшого залучення міжнародних ресурсів для їх покриття та розробки нових програм підтримки підприємництва.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Керівники/ці та власники/ці бізнесу (який зараз працює, тимчасово призупинив діяльність або у процесі релокації) УСІХ регіонів України з кількістю працівників 10+ таких галузей

 • харчова промисловість (переробка);
 • деревообробка & меблі & виробничий лісовий сектор;
 • приладо- & машинобудування & металообробка;
 • виготовлення будматеріалів;
 • легка промисловість;
 • логістика (вантажні перевезення, склади).

Бізнеси, які належать до інших галузей або ж є мікро розміру, на жаль, в цьому проекті матимуть обмежений доступ до сприяння.

------------

ЯКЩО ВАМ ЦІКАВО – ПОДАЙТЕ ЗАЯВКУ

і ми будемо раді організувати персональну зустріч експерта/ки з Вами (до 30 хв. онлайн або офлайн), щоб краще зрозуміти поточні потреби Вашого бізнесу та спробувати посприяти у їхньому вирішенні.

------------

КОМАНДА ЕКСПЕРТІВ

До ініціативи залучено більше 20 експертів з 11 організацій з різних регіонів України, що входять до Мережі Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу, а саме: 

 

УМОВИ УЧАСТІ

Вартість участі: безкоштовно завдяки спільному фінансуванню Європейського Союзу та уряду Німеччини і технічній підтримці GIZ.

Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час консультації. 

ПРОЦЕДУРА

 • Підприємець/ця подає заявку на участь в ініціативі, заповнивши просту онлайн-форму.
 • Менеджерка проекту аналізує заявку на відповідність критеріям ініціативи та підтверджує (або відхиляє) її.
 • Менеджерка проекту узгоджує із підприємцем/цею дату та час зустрічі (онлайн або офлайн).
 • Відбувається зустріч, під час якої відбувається бізнес-діагностика та надається базова інформаційна підтримка бізнесу. 
 • Підприємець/ця надає відгук про користь від участі в ініціативі.

ФОРМАТ

Онлайн. У деяких випадках за умови узгодження між учасником/цею та експертом/кою зустріч може відбуватись офлайн або в телефонному режимі.

Тривалість зустрічі – орієнтовно 30 хв.

Планова кількість бізнесів, яким буде надано сприяння ‒ 800.

ОРГАНІЗАТОРИ

Ініціатива Stand for Ukrainian business реалізується Мережею Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу в рамках програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Пакет учасникаВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубубезкоштовно
Контакти адміністратора

Наталія Балян
+380968045555
[email protected]