Online

Презентація інвестиційного паспорту Славутської громади Хмельницької області

Дата: 20 жовтня 2022, четверЧас: 11:30-13:00Адреса: Online
139

Запрошуємо на презентацію та обговорення

ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПАСПОРТУ 

СЛАВУТСЬКОЇ ГРОМАДИ 

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

20 жовтня 2022, 11:30-13:00
онлайн: https://cutt.ly/9BFPEMg

Захід організовано Славутською громадою в рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. 
Інструменти сприяння бізнесу в громадах», що реалізовує ГО «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Попри всі виклики з якими зіткнулась наша країна після початку повномасштабної війни, громади та бізнес залишаються ефективними партнерами в розбудові економічної спроможності територій. Наша громада зацікавлена в залученні нового бізнесу, який зможе створити нові робочі місця, якісні товари та послуги для місцевих мешканців, підвищити привабливість громади як комфортного місця для проживання та діяльності. Вже зараз інвестори можуть знайти в нашій громаді вільні земельні ділянки, доступні об’єкти нерухомості, унікальні природні ресурси, людський капітал та підтримку від місцевої влади.

Для підвищення інвестиційної привабливості Славутської громади ми розробили інвестистиційний паспорт та інвестиційні пропозиції. Запрошуємо на публічну презентацію та обговорення цього документу!

МЕТА

Сприяти активізації інвестиційного потенціалу громади через публічну презентацію та обговорення інвестиційного паспорту та інвестиційних пропозицій.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

  • Представники структурних підрозділів виконавчого комітету, комунальних установ та підприємств громади, зацікавлені в темі заходу.
  • Місцеві підприємці та представники громадських організацій.
  • Регіональні підприємці, яким цікаві інвестиційні можливості громади.
  • Бізнес-об’єднання та агенції регіонального розвитку області.
  • Мешканці громади, зацікавлені в темі заходу.

ПРОГРАМА

Час Тема Спікери
11:30 Реєстрація учасників
11:35

Відкриття події.

Коротко про ініціативу «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах».

  • Микола САВУЛЯК
    голова Клубу Ділових Людей Україна
  • Костянтин ОРЛОВСЬКИЙ
    бізнес-експерт
11:45

Запрошення підприємців та інвесторів до розвитку бізнесу на території громади.

  • Василь СИДОР
    голова Славутської громади
11:50

Знайомство учасників.

  • учасники події
12:00

Презентація інвестиційного паспорту та інвестиційних пропозицій Славутської громади.

  • Іванна ХОЛОД, начальник відділу стратегічного розвитку Славутської громади
12:30 Обговорення інвестиційних можливостей Славутської громади.
  • учасники події
13:00 Завершення форуму

УМОВИ УЧАСТІ

Кількість учасників обмежена. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Реєстрація відкрита до 19 жовтня 2022 року, 12:00.

Учасники отримають підтвердження участі до 19 жовтня 2022 року, 15:00.

РОЗКЛАД ПРЕЗЕНТАЦІЙ ІНШИХ ГРОМАД

Громада Дата Час Детальніше
Львівська область
1 Мостиська громада 18 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/qBmOJNG
2 Пустомитівська громада 20 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/CBmONnf
Дніпропетровська область
3 П'ятихатська громада 27 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/tBmO3sq
Житомирська область
4 Радомишльська громада 18 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/2BmPjsO
5 Пулинська громада 27 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/9BmPvRY
6 Малинська громада 27 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/sBmPTdP
Миколаївська область
7 Березанська громада 19 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/aBmPAiE
8 Коблівська громада 27 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/qBmPH39
Закарпатська область
9 Вільховецька громада 17 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/hBn650J
10 Міжгірська громада 17 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/bBmqAAI
11 Колочавська громада 19 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/wBmqcHL
12 Синевирська громада 20 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/CBmwy1s
Одеська область
13 Суворовська громада 21 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/YBmwQ6I
Тернопільська область
14 Бережанська громада 18 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/IBmYTFd
15 Великоберезовицька громада 19 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/aBmUH6j
16 Збаразька громада 24 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/wBmYJeR
Хмельницька область
17 Славутська громада 20 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/OBmU3Pe
18 Теофіпольська громада 21 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/ABmIedM
19 Ярмолинецька громада 24 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/DBmIge5
Полтавська область
20 Лютенська громада 20 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/YBmIUnz
21 Чорнухинська громада 24 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/yBmINTM
Рівненська область
22 Здолбунівська громада 18 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/oBmOEyI
23 Володимирецька громада 19 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/MBmOhGV
24 Вирівська громада 21 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/QBmOeO1
Пакет учасникаВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубубезкоштовно
Контакти адміністратора

Наталія Балян
+380968045555
[email protected]

Підтверджені заявки
  1. Савуляк Микола, Клуб Ділових Людей Україна, Голова, Львів
  2. Бачинська Інна, Регіональний фонд підтримки підприємництва, директор, Хмельницький
  3. Савчук Катерина, Агенція регіонального розвитку Хмельницької області, Директор, Хмельницький
  4. Холод Іванна, виконавчий комітет Славутської міської ради, начальник відділу стратегічного розвитку, Славута
  5. Бєлякова Наталія, Хмельницька торгово-промислова палата, Президент Хмельницької ТПП, Хмельницький
  6. Дарчик Галина, Виконавчий комітет Славутської міської ради, Начальник управління економічного розвитку, Славута
  7. Департамент економіки, Департамент економіки та розвитку інфраструктури міста, директор Департаменту, Кам'янець-Подільський
  8. Процуха Наталія, ТОВ "Лоддігезія", Директор, Хмельницький
  9. Соловйов Андрій, Виконавчий комітет Славутської міської ради, Головний спеціаліст відділу стратегічного розвитку, Славута
  10. Петрук Ірина, КП НМР "Агенція місцевого розвитку", професіонал з інноваційної діяльності, Netishyn
  11. Комісарчук Дарина, Глуховецька селищна рада, Головний спеціаліст відділу економіки та інвестицій, Глухівці
  12. Сидор Василь, Виконавчий комітет Славутської міської ради, Славутський міський голова, Славута
  13. Коровіна Олена, Броварська міська рада, Начальник відділу інвестицій та зарубіжних зв‘язків, Бровари
  14. Іванюк Тамара, Управління культури виконавчого комітету Славутської міської ради, Заступник начальника управління культури, Славута
  15. Даніліна Світлана, Виконавчий комітет Славутської міської ради, Начальник відділу, Славута
  16. Балик Андрій, ПрАТ ГОРИНЬ, Директор, Славута
  17. Пасічник Світлана, Департамент розвитку громад, будівництва та ЖКГ Хмельницької ОВА, заступник директора, Хмельницький
  18. Бачинський Роман, Виконавчий комітет Славутської міської ради, голова ГО "Рідна Славутчина", Славута
  19. Ковальчук Дмитро, Виконавчий комітет Славутської міської ради, Начальник відділу, Славута
  20. Чумак Людмила, Виконавчий комітет Славутської ради, Начальник управління, Україна
  21. Гедзюк Віктор, Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Славутської міської ради, Головний архітектор міста, Славута
  22. Маєвський Дмитро, Славутська міська рада, Головний спеціаліст, Славута
  23. Микульський Сергій, Виконавчий комітет Славутської міської ради, Перший заступник голови, Slavuta
  24. Піголь Ігор, Виконавчий комітет Славутської міської ради, заступник міського голови, Славута
  25. Крута Вікторія, Виконавчий комітет Славутської міської ради, Керуючий справами, Slavuta
  26. Калюжнюк Людмила, Виконавчий комітет Славутської міської ради, заступник міського голови, Славута
  27. Мельник Наталія, Виконавчий комітет Славутської міськради, В.о.начальника відділу комунальної власності, ONLINE / OFFLINE
  28. Василенко Наталія, Виконавчий комітет Славутської міської ради, Начальник відділу з питань регулювання земельних відносин, Славута
  29. Нікітюк Сергій, ВК Славутської міської ради, головний спеціаліст, Славута
  30. Дербугов Юрій, Виконавчий комітет Славутської міської ради, Начальник управління ЖКГ, Славута
  31. Бражук Петро, Виконавчий комітет Славутської міської ради, Головний спеціаліст відділу стратегічного розвитку, Славута
  32. Свіргун Юрій, Виконавчий комітет Славутської міської ради, Начальник відділу муніціпальної інспекції, Slavuta
  33. Нечай Катерина, Виконавчий комітет Славутської міської ради, заступник начальника відділу, Славута
  34. ЛЕВОСЮК Валентин, ВК СМР, Начальник відділу, Славута
Усі заходи
На жаль, дана комбінація критеріїв пошуку події не має результатів. Будь ласка, оберіть інші критерії пошуку.
Усі заходи