Online

Презентація інвестиційного паспорту Радомишльської громади Житомирської області

Дата: 18 жовтня 2022, вівторокЧас: 14:00-15:30Адреса: Online
524

Запрошуємо на презентацію та обговорення

ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПАСПОРТУ 

РАДОМИШЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ 

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18 жовтня 2022, 14:00-15:30
онлайн: https://cutt.ly/vBFlLCo

Захід організовано Радомишльською громадою в рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. 
Інструменти сприяння бізнесу в громадах», що реалізовує ГО «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Попри всі виклики, з якими зіткнулась наша країна після початку повномасштабної війни, громади та бізнес залишаються ефективними партнерами в розбудові економічної спроможності територій. Наша громада зацікавлена в залученні нового бізнесу, який зможе створити нові робочі місця, якісні товари та послуги для місцевих мешканців, підвищити привабливість громади як комфортного місця для проживання та діяльності. Вже зараз інвестори можуть знайти в нашій громаді вільні земельні ділянки, доступні об’єкти нерухомості, унікальні природні ресурси, людський капітал та підтримку від місцевої влади.

Для підвищення інвестиційної привабливості Радомишльської громади ми розробили інвестистиційний паспорт та інвестиційні пропозиції. Запрошуємо на публічну презентацію та обговорення цього документу!

МЕТА

Сприяти активізації інвестиційного потенціалу громади через публічну презентацію та обговорення інвестиційного паспорту та інвестиційних пропозицій.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

  • Представники структурних підрозділів виконавчого комітету, комунальних установ та підприємств громади, зацікавлені в темі заходу.
  • Місцеві підприємці та представники громадських організацій.
  • Регіональні підприємці, яким цікаві інвестиційні можливості громади.
  • Бізнес-об’єднання та агенції регіонального розвитку області.
  • Мешканці громади, зацікавлені в темі заходу.

ПРОГРАМА

Час Тема Спікери
14:00 Реєстрація учасників
14:05

Відкриття події.

Коротко про ініціативу «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах».

  • Микола САВУЛЯК
    голова Клубу Ділових Людей Україна
  • Оксана КУЛЕБА
    бізнес-експерт
14:15

Запрошення підприємців та інвесторів до розвитку бізнесу на території громади.

  • Володимир ТЕТЕРСЬКИЙ 
    голова Радомишльської громади
14:20

Знайомство учасників.

  • учасники події
14:30

Презентація інвестиційного паспорту та інвестиційних пропозицій Радомишльської громади.

  • Олена ЯЦЬКІВСЬКА, начальниця відділу економічного розвитку Радомишльської громади
15:00 Обговорення інвестиційних можливостей Радомишльської громади.
  • учасники події
15:30 Завершення форуму

УМОВИ УЧАСТІ

Кількість учасників обмежена. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Реєстрація відкрита до 17 жовтня 2022 року, 12:00.

Учасники отримають підтвердження участі до 17 жовтня 2022 року, 15:00.

РОЗКЛАД ПРЕЗЕНТАЦІЙ ІНШИХ ГРОМАД

Громада Дата Час Детальніше
Львівська область
1 Мостиська громада 18 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/qBmOJNG
2 Пустомитівська громада 20 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/CBmONnf
Дніпропетровська область
3 П'ятихатська громада 27 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/tBmO3sq
Житомирська область
4 Радомишльська громада 18 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/2BmPjsO
5 Пулинська громада 27 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/9BmPvRY
6 Малинська громада 27 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/sBmPTdP
Миколаївська область
7 Березанська громада 19 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/aBmPAiE
8 Коблівська громада 27 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/qBmPH39
Закарпатська область
9 Вільховецька громада 17 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/hBn650J
10 Міжгірська громада 17 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/bBmqAAI
11 Колочавська громада 19 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/wBmqcHL
12 Синевирська громада 20 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/CBmwy1s
Одеська область
13 Суворовська громада 21 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/YBmwQ6I
Тернопільська область
14 Бережанська громада 18 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/IBmYTFd
15 Великоберезовицька громада 19 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/aBmUH6j
16 Збаразька громада 24 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/wBmYJeR
Хмельницька область
17 Славутська громада 20 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/OBmU3Pe
18 Теофіпольська громада 21 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/ABmIedM
19 Ярмолинецька громада 24 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/DBmIge5
Полтавська область
20 Лютенська громада 20 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/YBmIUnz
21 Чорнухинська громада 24 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/yBmINTM
Рівненська область
22 Здолбунівська громада 18 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/oBmOEyI
23 Володимирецька громада 19 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/MBmOhGV
24 Вирівська громада 21 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/QBmOeO1
Пакет учасникаВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубубезкоштовно
Контакти адміністратора

Наталія Балян
+380968045555
natalia.balyan@bc-club.org.ua

Підтверджені заявки
  1. Савуляк Микола, Клуб Ділових Людей Україна, Голова, Львів
  2. Корбут Дмитро, U-LEAD з Європою, Експерт, Київ
  3. Барам Григорій, Городницька селищна рада, нач.відділу економічного розвитку, Житомир
  4. Гаращук Сергій, ФОП, Консультант, Житомир
  5. Зозуля Ольга, Онуфріївська селищна рада, головний спеціаліст, Heerlen
  6. Савчук Надія, Камінь-Каширська міська рада, Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва апарату Камінь-Каширської міської ради, Камінь-Каширський
  7. Братанюк Леся, Погребищенська міська рада, Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, Погребище
  8. Дьогтяр Сергій, Яготинська міська рада, Начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоефективності, Яготин
  9. Менчинська Інна, Фізична особа підприємець, Керівник, Баранівка
  10. Жеревчук Марина, Білокоровицька сільська рада, начальник відділу, Beregovo
  11. Чіпак Олена, Народицька селищна військова адміністрація, Начальник сектору економічного розвитку, Народичі
  12. Яцьківська Олена, Радомишльська міська рада, Начальниця відділу економічного розвитку, Радомишль
  13. Коржук Олександр, Любарська селищна рада, Начальник відділу, Житомир
  14. Федорук Георгій, U-LEAD with Europe, Радник з питань місцевих фінансів та управління, Житомир
  15. Ванцак Віктор, Оржицька ТГ, начальник відділу, Полтава
  16. Боковенко Світлана, Курненська сільська рада, Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, Курне
  17. Іонова Тетяна, Доброславська селищна рада, в.о.начальника відділу економіки, перспективного розвитку територій, інвестицій та міжнародного співробітництва Доброславської селищної ради, Одеса
  18. Стужук Володимир, Управління економіки, Начальник управління економіки, Коростень
  19. Медведєва Альона, Кодимська міська рада, Головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій, Кодима
  20. Шуп'яна Ольга, Мостиська міська рада, начальниця відділу економічного розвитку, Мостиська
  21. Царапаєва Марина, Семенівська сільська рада, Заступниця начальника відділу фінансів, Семенівка
  22. Дятел Ірина, Черняхівська селищна рада, Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, Житомир
  23. Лисак Оксана, Раломишльська міська рада, Головний спеціаліст відділу еконмічного розвитку, Радомишль
  24. Якимчук Олег, Радомишльська міська рада, Головний спеціаліст, Радомишль
  25. Горобенко Наталія, Відділ освіти, молоді та спорту, Спеціаліст
  26. Нощенко Валентина, ЗНЗ, Вчитель, Радомишль
  27. Гальона galyonapetya@icloud.com, ФОП, Керівник, Радомишль
  28. Чудовський Ігор, Виконавчий комітет Радомишльської міської ради, керуючий справами, Радомишль
  29. Чудовська Олена, Міська рада, Завідуюча сектором, Радомишль
  30. Дяченко Марина, Мережа Зелена Житомирщина, Координатор, KYIV
  31. Мельник Наталія, Радомишльський ліцей 3, Директор, Радомишль
  32. Босенко Юлія, Радомишльська міська рада, головний спеціаліст відділу юридичної та кадрової роботи, Радомишль
  33. Свіца Сергій, радомишльська міська рада, Начальник відділу земельних відносин та сільського господарства апарату виконавчого комітету Радомишльськоі міської ради, Радомишль
  34. Савчук Андрій, Новоград-Волинська рва, заступник начальника управління соціально-економічного розвитку території, Новоград-Волинський
  35. Левенчук Тетяна, Радомишльська міська рада, головний спеціаліст відділу земельних відносин та сільського господарства, Радомишль
  36. Антоняк Володимир, Радомишльська міська рада, Головний спеціаліст, Радомишль
  37. Ляшук Михайло, Андрушівська міська рада, Начальник відділу економічного розвитку, Андрушівка
  38. Кобилинський Олександр, Верлоцький округ, Староста Верлоцького старостинського округу, Радомишль
  39. Левківська Оксана, Овруцька міська рада, Начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій, Овруч
  40. Кузьменко Людмила, ГО Глобальний погляд, Голова правління, Радомишль
  41. Абсава Людмила, Глобальний погляд, проєктна менеджерка, Радомишль
  42. Рейзіна Юлія, Дексперт, адміністративний директор, Київ
  43. Балик Дмитро, МагнетікВан Муніципальні Технології, Керівник підрозділу розвитку, Тернопіль
  44. Лисюк Олександр, Управління ЖКГ Ружинської селищної ради, Провідний спеціаліст, Ружин
  45. Славець Катерина, Міжгірська селищна рада, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури, ЖКГ та інфраструктури, Uzhgorod
  46. Духніч Олена, Радомишльська міська рада, начальник фінансового управління, Радомишль
  47. Тодорович Людмила, Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА, Заступник начальника відділу, Житомир
  48. Шаповал Єгор, спеціаліст, Бердичів
  49. Євтух Володимир, Ємільчинська селищна рада Житомирської області, заступник селищного голови, Ємільчине
  50. Корпан Леся, Хорольська міська рада Лубенського району Полтавської області, спеціаліст І категорії відділу економічного розвитку та інвестицій, Хорол
  51. Далібожак Валентина, управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради, заступник начальника, Сміла
  52. Костур Ярослав, Ходорівська міська ТГ, заступник міського голови, Ходорів
  53. Баляба Оксана, Управління економічного розвитку Роменської міської ради, Головний спеціаліст відділу розвитку території, Ромни
  54. Глухова Лариса, Управління економічного розвитку ВК Смілянської міської ради, головний спеціаліст, smila
  55. Литвин Ірина, Носівська міська рада, Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності, Носівка
  56. Атаманенко Олексій, Виконавчий комітет Городищенської міської ради, Головний спеціаліст, Городище
  57. Тараруку Марина, Виконавчий комітет Ватутінської міської ради, Завідувач сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Ватутінської міської ради, черкаська обл
  58. левада вікторія, селищна рада, заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики, Zaporizhzhya
  59. Костриця Микола, ФОП, Керівник, Житомир
  60. Тетерський Володимир, Радомишльська міська рада, Міський голова, Радомишль
  61. Сазонов Олександр, ФОП, Керівник, Радомишль
  62. Савчак Роман, Турківська міська рада, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі, сільського господарства, інфраструктури та захисту довкілля, Турка
  63. Каліченко Олег, ГО "ГОУ ПА ЮА", Голова, Радомишль
  64. Гомонов Володимир, Управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради, Заступник начальника управління-начальник відділу розвитку територій управління економіки, Коростень
  65. Василиця Павло, Гримайлівська селищна рада, заступник голови
  66. luc derieppe, dexpert tov, director, Kiyv
  67. Кліментьєва Віталія, Агенція регіонального розвитку Житомирської області, Адміністратор проектів, Житомир
  68. Степанок Ольга, Вчорайшенська сільська рада, Головний спеціаліст з питань стратегічного розвитку та інвестицій
  69. Скляренко Анна, ГС "Офіс єдності України", Голова, Тараща
  70. Махина Алла, Білогородська сільська рада, спеціаліст ІІ кат. відділу по забезпеченню ради, Білогородка
  71. Тришпіот Інна, Віньковецька селищна рада, головний спеціаліст